Keystone logo

35 Licencjat Programy w Studia technologiczne Zarządzanie technologią 2024

Filtry

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Studia technologiczne
 • Zarządzanie technologią
Kierunki studiów
 • Studia technologiczne (35)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Licencjat Programy w Studia technologiczne Zarządzanie technologią

  Bachelor in Technology Management zapewnia studentom wiedzy na temat technologii i infrastruktury przedsiębiorstw, jak korzystać z systemów informacyjnych, aby przejść wydajności i zwiększenia zdolności produkcyjnej w ramach organizacji. Uczniowie rozwijają umiejętności rozwiązywania problemów oraz znajomości technologii, które prowadzą do lepszych stanowisk menedżerskich i kierowniczych.

  Co to jest Bachelor in Management technologii? Ten licencjat łączy zasad biznesowych z innowacyjnym podejściem do rozwiązywania problemów technologicznych. Studenci poznają podstawowe sposoby, że technologia pomaga przedsiębiorstwom zarządzać danymi i osiągać cele. Zajęć obejmuje rozległe prace projektowe do nauczania studentów, jak systemy komputerowe i aplikacje mogą poprawić swoje metody zarządzania i przywództwa. Studenci zdobywają także wgląd w wydajność i precyzję zautomatyzowanych systemów i zarządzania bazami danych w wielu różnych dziedzinach.Uczestnicy mogą specjalizować się w dziedzinie administracji technologii, takich jak księgowość, finanse, zarządzanie łańcuchem dostaw, informacji i usług zdrowia, zasobów ludzkich i komunikacji.

  Stopień zarządzania technologią korzyści studentów, przygotowując ich do kariery na stanowiskach kierowniczych z solidne podstawy zasad biznesu i zarządzania. Absolwenci mają dodatkową warstwę wiedzy na temat systemów informatycznych i aplikacji komputerowych, w uzupełnieniu do ich wykształcenia biznesowych.

  Koszt programu do tego stopnia różni się w poszczególnych instytucjach. Większość stopni zarządzania technologii wziąć cztery lata zakończyć, ale może również zależeć od indywidualnych wymagań szkolnych. Studenci zainteresowani w dążeniu do tego stopnia powinien dokładnie badania każdej instytucji, aby upewnić się, że jest odpowiednie dla swoich celów finansowych i akademickich.

  Absolwenci, którzy uzyskali dyplom zarządzania technologią są zakwalifikowane do administracji i nadzorujące w różnych organizacjach. Studenci mogą wybrać koncentracji i opuścić program z lepszych umiejętności rozwiązywania problemów i biegłości w automatycznych systemach w wybranym obszarze. Doświadczenie w zarządzaniu innowacją jest korzystne dla menedżerów finansowych, administratorów szpitali, specjalistów kadrowych i innych pozycji, które polegają na zarządzaniu bazami danych. Rozwiązania technologiczne są również przydatne w marketingu, badań, sprzedaży i kariery komunikacyjnych.

  Zainteresowani studenci mogą dowiedzieć się więcej o zaletach stopnia zarządzania technologią przeszukując naszą szeroką bazę szkół. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.