Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 52 Licencjat w Zarządzanie w inżynierii 2023

52 Licencjat Programy w Zarządzanie w inżynierii 2023

Przegląd

Licencjat w zakresie zarządzania inżynierii mogą być dla ucznia, który chce realizować program studiów, który łączy wiedzę o stronie technicznej inżynierii z analizy jego zastosowań społecznych i konsekwencji.

Podczas badania programów policealnych studiów, student może zapytać, jaka jest Licencjat w Inżynierii Zarządzania? Ten tok studiów oferuje szeroką bazę zajęć nastawiona na fuzję empirycznej wiedzy na temat techniki z umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem. Typowy program może obejmować kursy matematyczne i naukowe, takie jak nazębnego, fizyki i chemii. Nie może być również koncentruje się na księgowości, finansów przedsiębiorstw, kontroli kosztów, budowanie zespołu i krytycznej analizy systemów. Studia licencjackie mogą przygotowanie absolwentów do stanowisk kierowniczych w zakresie inżynierii lądowej, mechanicznych i elektrycznych.

Podstawową zaletą tego rodzaju studiów może być jej zakres i elastyczność dla przyszłych zastosowań kariery.Mieszanie to praktyczne na temat edukacji w zakresie inżynierii z głębokiego zrozumienia technik zarządzania i analizy mogą pożyczać szeroką popularność tego rodzaju programu w różnych branżach.

Opłaty związane z biletów, jak i nauki mogą być różne w zależności od programu. Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się o kosztach należy kontaktować się bezpośrednio z instytucją.

Absolwent inżynierii z zakresu zarządzania licencjata mogą być gotowy do rozpoczęcia kariery w zarządzaniu projektami, jako kierownik kontroli jakości, kierownik inżynierii produkcji, kierownika lub kierownika inżynierii inżynierii systemów wartości. Istnieje wiele możliwości, jak również w licencji zawodowych i szkolenia certyfikacyjne. Stopnia w zarządzaniu inżynierskiej może być idealnym rozwiązaniem dla pozycji w analizie projektów, działań lub kontroli jakości. Krytycznego myślenia i komunikacji mogą być użyteczne do kariery w sprzedaży, marketingu i zasobów ludzkich.

Stopnia w zarządzaniu inżynierskiej może otworzyć drogi do różnych stymulowanie kariery. Posiada międzynarodowe znaczenie dla studentów, którzy pragną zlikwidować twardych naukowych i umiejętności komunikacyjnych w służbie do tworzenia i utrzymywania technik produkcji z pozytywnego wpływu. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia inżynieryjne○
  • Inżynieria
  • Zarządzanie w inżynierii
Kierunki studiów
  • Studia inżynieryjne○ (52)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania