Keystone logo

32 Licencjat Programy w Zarządzanie w przedsiębiorczości 2024

Filtry

Filtry

  • Licencjat
  • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
  • Licencjat
  • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
  • Studia biznesowe
  • Przedsiębiorczość
  • Zarządzanie w przedsiębiorczości
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (32)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Licencjat Programy w Zarządzanie w przedsiębiorczości

Wielu studentów decyduje się realizować Bachelor in Management Przedsiębiorczości w celu zbadania zainteresowanie rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej lub inwestycji w rozwijających się firm. Stopień daje studentom solidne podstawy działalności i koncepcji finansowych niezbędnych do podjęcia działalności gospodarczej, który może znaleźć i wspierania nowych, obiecujących przedsiębiorstw.

Co to jest Bachelor in Management Przedsiębiorczości? Licencjackich studiów w zakresie zarządzania w zakresie przedsiębiorczości jest oczywiście na projekt studiów, który uczy studentów proces uruchamiania lub inwestowanie w nowy biznes. Uczestnicy uczą się przewidzieć dobre możliwości rozwoju i metod, aby przejście tych potencjalnych przedsiębiorców do lukratywnych inwestycji. Studenci mogą wybrać się skupić na start-up przedsięwzięć technologicznych, innowacji w przedsiębiorstwach i rozwoju w krajach rozwijających się, wśród innych przedsięwzięć przedsiębiorczości.Absolwenci posiadają umiejętności, aby odnieść sukces właścicieli firm i venture capital w branżach, które ich interesują.

Studenci znaleźć zajęć zarządzanie przedsiębiorczości przygotowuje je do współpracy, niezbędnej do rozpoczęcia nowej działalności gospodarczej lub koordynowanie inwestorów. Prace projektowe z innymi uczestnikami zapewnia studentom zarządzania, pracy zespołowej i aspektów prawnych i technicznych rozwoju.

Czas i zajęć wymagane, aby zarobić ten stopień jest różna dla poszczególnych programów. W ogóle, studia licencjackie trwać do czterech lat, aby zakończyć. Koszt programu różni się również w całej instytucji. Przyszli studenci powinni badać każdej instytucji, aby dowiedzieć się więcej na temat liczby kursów w programie i związanych z nim wymagań czesnego.

Umiejętności i doświadczenie zdobyte przez badawczych, zajęć i zarządzania projektami w programie przedsiębiorczości jest istotne dla wielu kariery w biznesie i inwestowaniu.Absolwenci mają narzędzia, aby skutecznie znaleźć własne firmy lub wzrostu wsparcia w ustalonej pozycji. Tech Boom rozruch polega na venture capital i przedsiębiorcy wsparcia mogą zapewnić rozwijających się firm technologicznych najnowocześniejsze. Postęp w ustalonych organizacji wymagają również inwestorów i wskazówki przedsiębiorczości. Stopień prowadzi do kariery w zarządzaniu przedsiębiorstwem, stanowisk doradczych, doradztwa finansowego i rozwoju międzynarodowego.

Przyszli studenci mogą dowiedzieć się więcej o programach zarządzania przedsiębiorczość stopnia przeszukując naszą szeroką bazę szkół. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.