Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 18 Licencjat w Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi 2023

18 Licencjat Programy w Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi 2023

Przegląd

Zdobywając tytuł licencjata w nadmorskich i Gospodarki Morskiej jest doskonała okazja dla osób, które chcą poznać środowisko oceanu. To jest nowe pole zaprojektowane, aby zapewnić studentom zrozumienia ekosystemów morskich i przybrzeżnych, w połączeniu z praktyczną znajomością gospodarki morskiej.

Co to jest Licencjat w przybrzeżnych i morskich Zarządzania? Ten stopień przygotowującym uczniów z podstawowej wiedzy na sukces, jak zyskuje zrozumienie pojęć naukowych związanych z życia morskiego. Badania koncentrują się na badaniu ram prawnych i administracyjnych otaczającą zarządzanie globalnym przybrzeżnych i morskich. Uczestnicy programu uczą się także o potrzebie utrzymania i ochrony wybrzeży, z naciskiem na ochronę zasobów. Uznając istotną rolę, że oceany odgrywają studenci otrzymują zrozumienia dynamicznych procesów morskich potrzebnych do monitorowania poziomu CO2 w atmosferze i zakwaszenia oceanów.

Istnieją liczne powody, dla których ludzie decydują się zdobyć tytuł licencjata w nadmorskich i Gospodarki Morskiej. Studenci mogą przewidzieć odkrywania teorii i zasad biologii, oceanografii i geologii. Zajęć obejmuje astronomii, historii, filozofii, chemii i ekologii przybrzeżnej.

Koszty programowe różnią się w zależności od instytucji, a stopień trwa zwykle od trzech do czterech lat, aby zakończyć. Osoby te muszą dokładnie badania szkół, aby upewnić się, że program wpisuje swoje cele.

Absolwenci tego programu są w coraz bardziej konkurencyjnym popytu kariery w dziedzinie gospodarki morskiej i nadmorskiej ze względu na specjalistyczne szkolenia naukowe, rozwiązywania problemów, zdolności i umiejętności krytycznego myślenia. Oferty pracy obejmują biologów morskich, techników akwakultury, menedżerów zasobów naturalnych, oficerów i naukowców w dziedzinie rybołówstwa na środowisko.Dodatkowo, studenci mogą rozwijać wgląd w to, czego potrzeba, aby odnieść sukces w pracy z ludźmi w zasobie i turystyki, sektorów i branż ochrony środowiska.

Wiele międzynarodowych możliwości programu istnieje z uniwersytetów na całym świecie. Zajęcia online i alternatywy sieciowe są idealne dla osób, które mieszkają w odległych rejonach świata. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Licencjat
 • Licencjat w dziedzinie nauk ścisłych (BSc)
 • Licencjat
 • Licencjat z zarządzania przedsiębiorstwem (BBA)
 • Nauki o środowisku
 • Zarządzanie zasobami morskimi i przybrzeżnymi
Kierunki studiów
 • Nauki o środowisku (18)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania