Uniwersytety w

Szczegółowe informacje na temat różnych miejscach studiów

Kliknij na linki poniżej, aby przeczytać o studiach w różnych krajach. Mamy 'll dostarczyć ogólnych faktów na temat krajów i opowie o lokalnych systemów szkolnictwa wyższego, czesne, narastanie roku akademickiego, możliwości studiowania dla studentów i wiele innych. Znajdziesz tu również wiele przydatnych wskazówek i praktycznych informacji na temat ubezpieczenia zdrowotnego, wiz studenckich i kosztów utrzymania.

Globalne możliwości podejmowania stopień Bachelor 's

Tytuł licencjata coraz wymagane do wejścia na poziomie miejsc pracy, jak krajach na całym świecie od transformacji opartej na przemysłowej gospodarki opartej na wiedzy. Licencjackie stopni dostępne są w niemal każdej dyscyplinie akademickiej sobie wyobrazić, w tym wiele takich, które nie istniały do ​​niedawna, takie jak technologie informatyczne. Tytuł licencjata są tylko punktem wyjścia dla studentów, którzy są zainteresowani w zawodach, które wymagają magistra, takie jak doradztwo, lub dla studentów zainteresowanych w realizacji zawodów badawczych. Z tysiącami uczelni do wyboru na całym świecie, każdy powinien być w stanie znaleźć szkołę, która jest doskonale pasuje do ich studiów licencjackich.

Istnieje wiele różnych typów szkół, uniwersytetów i innych instytucji szkolnictwa wyższego na całym świecie.Chociaż niektóre instytucje wszystkie trzy nagrody tradycyjnych poziomów dyplomami wyższych uczelni (studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie), niektóre koncentrują się wyłącznie na programach licencjackich. Studenci powinni wybrać rodzaj szkoły, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Uczelnie zazwyczaj zapewniają student z szeroką gamą możliwości nauki, ale uczelnie i inne instytucje mogą oferować wyspecjalizowane dyscypliny akademickiej lub mniejszy i bardziej spersonalizowane środowisko naukowe. Choć dane różnią się w zależności od kraju, typów szkół wyższych na ogół obejmują:

 • Uniwersytety badawcze, które wielokrotnie wszystkie poziomy stopni w szerokim zakresie dyscyplin naukowych
 • Szkoły biznesu, że skupienie się na biznesowych związanych stopni, np. finansów, rachunkowości i marketingu
 • Instytuty techniczne, które koncentrują się na stopniach w dziedzinie nauki, technologii, inżynierii i matematyki
 • Art instytutów, które koncentrują się na art-pokrewnych stopni i zawodów, takich jak fotografia, malarstwo i teatr
 • Uczelnie lub szkoły nauczycieli, które koncentrują się na stopniach kształcenia dla podstawowych i średnich szczeblach edukacji

Studenci zainteresowani zdobywając tytuł licencjata mogą również rozważyć studiowanie za granicą, zwłaszcza jeśli są zainteresowani w bardzo wyspecjalizowanej dyscypliny akademickiej, takich jak jakimś języku lub badań regionalnych. Studenci są coraz bardziej mobilne na wszystkich poziomach kształcenia pomaturalnego, a prawie cztery miliony studentów studiuje obecnie za granicą co roku. Według Organizacji Narodów Zjednoczonych dla Wychowania, Nauki i Kultury (UNESCO) Instytut Statystyki (UIS) , osiem krajów nawet więcej studentów, którzy studiują za granicą niż w kraju, w tym Bermudy, Liechtensteinie i Luksemburgu. Więcej niż jedna czwarta studentów studiujących za granicą są z Azji Wschodniej i Pacyfiku, a około 15 procent gradu z Ameryki Północnej i Europy.Około 30 procent studentów studiuje w te w USA czy Wielkiej Brytanii, a następnie Australii (8 procent), Francji (7 procent) i Niemcami (6 proc.)

Studenci mogą rozważyć uzyskanie tytuł licencjata za granicą z wielu powodów, w tym:

 • Możliwość wyboru z szerokiej gamy programów w każdej dyscypliny akademickiej, więc student może znaleźć najlepsze dopasowanie do ich zainteresowań i stylu uczenia się.
 • Zdolność do nauki nowego języka i uzyskać stopień naukowy związany z kraju lub krajów, które posługują się tym językiem. Na przykład, jednym z najlepszych miejsc do nauki języka chińskiego io Chinach byłby oczywiście w Chinach!
 • Studia w innej kulturze. Studenci, którzy są zainteresowani w realizacji kariery w służbie zagranicznej lub międzynarodowego biznesu będzie zdobyć cenne doświadczenie z zanurzeniem w innej kulturze. Studenci studiujący za granicą będzie również międzynarodowych przyjaciół i całe życie kontakty.
 • Zwiększenie umiejętności językowych, jeśli kraj przeznaczenia mówi innym językiem od studenta ojczystym języku.

Studenci planujący studia licencjat może rozważyć następujące przy podejmowaniu decyzji, czy studiować na uczelni w swoim kraju lub za granicą:

 • Kosztów programu, w tym koszty utrzymania. Darmowe lub tanie czesne może być kompensowany wysokim kosztem utrzymania i kosztów podróży. Jednak wiele programów stypendialnych dostępne są zazwyczaj w obu studenta kraju i kraju, w którym student będzie studiował. Te programy stypendialne często obejmują salon i inne wydatki, oprócz czesnego.
 • Umiejętności językowe wymagane. Zdecydowana większość programów licencjackich szczebla są prowadzone w języku ojczystym kraju, w którym student będzie studiował. Studenci już nie biegły w języku wykładowym może trzeba poświęcić dodatkowy rok lub więcej zyskuje, że biegłość. W przypadku powszechnie używanych języków, takich jak angielski, hiszpański lub francuski, uczeń może częściej badać poziom znajomości języka i uzyskać w swoim kraju, ale mniej popularne języki, takie jak serbski, będzie najlepiej studiował w kraju docelowym. Nawet w języku, który jest powszechnie używany, wielu studentów znajdzie, że najlepiej uczyć się języka w całkowitej środowiska zanurzenie w kraju docelowym.
 • Rodzaje badań oferowanych, takich jak w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Większość międzynarodowych studentów, zwłaszcza studentów, powinni studiować w pełnym wymiarze godzin, jak realizować swoją edukację. Jednak niektórzy studenci, którzy już pracują w kraju, jak cudzoziemców może być w stanie realizować dyplom licencjata w niepełnym wymiarze czasu pracy, ponieważ są one głównie w kraju, do pracy, a nie studiować.
 • Wpływ na członków rodziny, dla studentów z rodzin. Członkowie rodziny mogą potrzebować w celu uzyskania umiejętności językowych i uczęszczania do szkoły i plany zawodowe mogą być zakłócone.

Poświęć trochę czasu, teraz, aby sprawdzić programów studiów licencjackich i uniwersytetów z całego świata. Jeśli wiesz, czego szukasz, kliknij bezpośrednio w tym kraju lub na konkretnych programach. Jeśli nadal jesteś niezdecydowany, trochę czasu, aby przeczytać o różnych licencjackich programów dostępnych na całym świecie.

Czytaj więcej Pokaż mniej