Transport and Telecommunication Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Misja TSI - połączenie klasycznych tradycji uniwersyteckich i innowacyjnych technologii, nauk ścisłych i kreatywnego podejścia. Cel TSI - stabilny popyt na naszych absolwentów na międzynarodowym rynku pracy.

Transport and Telecommunication Institute (łac. Transporta un sakaru institūts - TSI) - to nowoczesny uniwersytet o niemal stuletniej historii. TSI jest następcą uniwersyteckim legendarnego RKIIGA (Riga Red-Banner Civil Aviation Institute) i RAU (Riga Aviation Institute). W obecnym wyglądzie TSI powstała w 1999 roku. Obecnie TSI - jest jedyną prywatną szkołą techniczną typu uniwersyteckiego na Łotwie, w której można uzyskać wyższe wykształcenie w języku łotewskim i angielskim.

135061_web-men-blue-840x289.png

TSI otrzymała stałą akredytację na Łotwie jako instytucja szkolnictwa wyższego.

Instytut realizuje programy akademickie na kierunkach: transport i logistyka, informatyka, elektronika i telekomunikacja, zarządzanie, transport lotniczy. W 2020 roku wszystkie kierunki kształcenia TSI uzyskały akredytację na maksymalny okres - 6 lat.

Wybierając TSI, możesz zdobyć wyższe wykształcenie zawodowe I i II stopnia, licencjackie i magisterskie, przygotować i obronić rozprawę doktorską.

Programy studiów TSI koncentrują się na praktycznej wartości edukacji; dlatego programy są opracowywane we współpracy z ekspertami branżowymi partnerskimi TSI.

TSI prowadzi zróżnicowane badania naukowe. Zgodnie z wynikami ekspertyzy, Transport and Telecommunication Institute jest jedyną uczelnią niepubliczną znajdującą się na liście wiodących instytucji naukowych działających na Łotwie. Łączna liczba absolwentów instytutu to ponad 8900. Obecnie liczba studentów to ponad 2600. Są to studenci z Austrii, Azerbejdżanu, Bułgarii, Egiptu, Indii, Kazachstanu, Mołdawii, Mongolii, Rosji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, USA, Uzbekistanu. i wielu innych krajach w TSI.Najpopularniejsze kierunki kształcenia studentów zagranicznych to: logistyka, technologie informacyjne, lotnictwo. TSI oferuje akredytowane wykształcenie, znakomitą kadrę akademicką, zaplecze badawcze i technologiczne odpowiadające najnowszym wymaganiom, najbardziej przemyślane środowisko uczenia się i oczywiście dyplom, uznawany w większości krajów świata.

Lokalizacje

Ryga

Address
Transport And Telecommunication Institute
Lomonosova street 1

LV-1019 Ryga, Łotwa

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium