VATEL Andorra

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studia licencjackie w International Hotel Management, trwa w Księstwie Andory.
Andora to niewielki europejski kraj położony w południowo-zachodniej Europie w Pirenejach między Hiszpanii i Francji, zaledwie 190 km od Barcelony.
Jest drugim najbezpieczniejszym krajem na świecie, który ma więcej słonecznych dni, aby cieszyć się sezon.
Z gospodarki opartej głównie na turystyce gospodarki i do niedawna raj podatkowy, koncentruje się na turystyce i góry śniegu, handlu i głównych imprez sportowych i kulturalnych stanowiły niezależne państwo demokratyczne, prawnych i społecznych, którego forma rządu jest parlamentarna współpraca księstwo.
Jej terytorium jest zorganizowana w siedmiu parafiach o łącznej populacji 78,014 mieszkańców. Jej stolicą jest Andorra la Vella.

Jej system polityczny jest demokracja parlamentarna. Językiem urzędowym jest kataloński, który mieszka z hiszpańskim oraz w mniejszym stopniu, francuskim i portugalskim.

Zespół nauczanie Vatel Składa się on z aktywnych profesjonalistów z branży hotelarskiej i turystycznej, jedynym sposobem możemy zapewnić, że nasi uczniowie rozwijają swoją wiedzę i umiejętności stosownie do potrzeb dzisiejszej branży.

Vatel oferuje indywidualną uwagę przez cały okres studiów i małych zespołów roboczych. szkolenie Vatel Andora Jest ona prowadzona w bardzo ekskluzywnych salach, maksymalnie 30 uczniów w klasie.

Do kogo to może dotyczyć:

  • Licealiści
  • II studenci (zawodowe)
  • Studenci z Wydziału Turystyki i gościnności.
  • studentów
  • przyszłych specjalistów w dziedzinie turystyki i Zarządzania Hotel

Co cię:

Szkolenie to przygotowuje profesjonalnie i osobiście, aby stać się menedżer i dyrektor przedsiębiorstwa międzynarodowego sektora turystyki i hotelu.
Programy oferowane może pokryć potrzeby szkoleniowe międzynarodowej branży hotelarskiej i turystycznej, dostosowane do nowych potrzeb i wymagań sektora.

Syllabus Bachelor Degree in International Hotel Management w Hiszpanii, Barcelona, ​​Andora Bachelor in International Hospitality Management wykładał na Vatel International Business School Hotel & Tourism Management, daje wykwalifikowaną i prestiżowe szkolenie, aby stać się wielkim profesjonalistą obszar zarządzania w hotelarstwie i turystyce międzynarodowej.

Licencjackie prowadzone w Andorze potrwa trzy lata, a odbędzie się czternaście miesięcy praktyki na całym świecie (zwłaszcza w krajach, w celu poprawy języka obcego: angielski, niemiecki, chiński, hiszpański, etc).

Drugi rok mamy program wymiany (Marco Polo), gdzie student może przeprowadzać swoje studia i praktykę w którykolwiek z pozostałych 40 szkół Vatel świat rozłożone Azji, Ameryce, Europie i Afryce.
Z tego roku kursu, studenci mogą odkryć nowy kraj, dostosowując się do nowej kultury i kontrolować dodatkowego języka obcego.
Vatel Dostarcza metodologię, która łączy kształcenie akademickie ze staży w pierwszym roku, dzięki czemu nasi studenci po ukończeniu studiów jest w pełni dostosowane do nowych potrzeb i wymagań sektora stale rosnącej i coraz bardziej konkurencyjnym.

Trzy kluczowe elementy naszego modelu edukacyjnego: specjalizacja, dostosowanie rynku oraz rozwój wiedzy i umiejętności w globalnym środowisku.

Lokalizacje

Andora

Address
Andora, Andora, Andora

Paryż

Address
Paryż, Île-de-France, Francja

Madryt

Address
Calle Marqués de la Ensenada, 12,
28004 Madryt, Wspólnota Madrytu, Hiszpania