Przeczytaj oficjalny opis

O Raffles Riyadh

"Globalna edukacja wysokiej jakości, do której nie musisz opuszczać rodziny"

Raffles jest wysokiej klasy prywatnym dostawcą usług edukacyjnych uznanym na całym świecie za wzorcową wyspecjalizowaną szkołę dla absolwentów i absolwentów w regionie Azji i Pacyfiku od 1990 r. I jedną z 50 najlepszych szkół projektowych na całym świecie, z ponad 20 000 absolwentami i obecnymi kandydatami, dziś sieć Raffles rozciąga się do 30 szkół wyższych w 29 miastach w 12 krajach w regionie Azji i Pacyfiku, Azji i Australii

Z dumą, to globalne doświadczenie edukacyjne jest dostarczane na Bliski Wschód, począwszy od Rijadu w 2013 roku, poprzez ekscytujące wspólne przedsięwzięcie między Raffles International Corporation i jednym z wiodących i zróżnicowanych przedsiębiorstw Arabii Saudyjskiej.

Dzięki doświadczeniu Raffles International Education Corporation w Rijadzie kandydaci mogą czerpać korzyści z osiągnięć, pozostając blisko swoich bliskich.

TERAZ Riyadh "PROJEKTANCI DO BIERZENIA" mają możliwość odkrywania, kształtowania, zdobywania, przekazywania i stosowania wiedzy, aby stać się najlepszym twórcą projektu w którejkolwiek z następujących kierunków, które oferujemy:

Projektowanie mody, projektowanie biżuterii, projektowanie komunikacji wizualnej, marketing mody

W Raffles angażujemy się w promowanie designu jako branży i projektantów jako kreatywnych artystów, którzy poszukują swojej pasji i przodują w doskonałości i obiecują społeczności Riyadh nową falę talentu, przyczyniając się do ogólnej kultury projektowania, która wpada w jego wizję bycia "Saudi Design Hub".

Służąc celom dostarczania liderów w swoich zawodach i społeczeństwie, Raffles KSA w swojej misji i zespole rygorystycznie pracuje nad podkreślaniem swojej roli wzmocnienia poprzez dostarczanie wnioskodawcom wymaganej wiedzy i umiejętności, aby stać się przedsiębiorcami i profesjonalnymi graczami w lokalnym środowisku projektowym oraz globalnie.

Studia w pełnym wymiarze godzin i zintegrowane moduły projektowe wraz z inspirującym i poszerzającym horyzont środowiskiem odzwierciedlają wyniki dostarczania dobrze zaokrąglonego ucznia z wyjątkową ekspozycją na globalny ruch i kulturę.

Globalne uznanie

Studiowanie w Raffles Design Institute zapewnia uznawane na całym świecie kwalifikacje. Twój Advanced Diploma lub Diploma będzie dostarczany w połączeniu z Raffles College of Higher Education (RCHE), Singapore i Nagrodzony przez niego. RCHE jest zarejestrowany i certyfikowany przez CPE i EDU TRUST Singapore.

Jak wiadomo, standardy edukacji w Singapurze są uważane za jedne z najwyższych na świecie. Twój Advanced Diploma pozwoli ci również kontynuować naukę i uzyskać dyplom licencjata poprzez studiowanie kolejnych 4 semestrów w jednym z międzynarodowych miejsc nagradzanych przez Raffles International, takich jak Singapur, Australia, Malezja, Szwajcaria lub Indie.

Akredytacja

Raffles KSA zapewnia najwyższe akredytowane certyfikaty projektowe w ARABII SAUDYJSKIEJ i na Bliskim Wschodzie. Nasze stopnie Advanced Diploma są dostarczane w połączeniu z Raffles College of Higher Education (RCHE) w Singapurze i nagradzane przez niego.

Raffles College of Higher Education (RCHE) jest zarejestrowany w CPE (Council of Private Education) w Singapurze i jest akredytowany przez EDU TRUST Singapore.

Wizja, misja, filozofia

Studiowanie w Raffles Design Institute zapewnia uznaną międzynarodowo kwalifikację. Twój stopień jest dostarczany w połączeniu z Raffles College of Higher Education (RCHE) Singapur, który jest zarejestrowany i certyfikowany przez CPE i EDU TRUST. Studiowanie ośmiu semestrów na Raffles Riyadh na zaawansowany dyplom i dwa semestry doładowania w Raffles Colleges pozwoli ci osiągnąć tytuł licencjata w zakresie projektowania.

Standardy edukacji w Singapurze są uważane za jedne z najwyższych na świecie. Twój dyplom ukończenia studiów wyższych i licencjat pozwolą ci kontynuować naukę i zdobyć kwalifikacje magisterskie, studiując kolejne dwa kolejne semestry w Raffles College w Singapurze, Chester University w Wielkiej Brytanii, Singapurze, Malezji, Indiach lub Tajlandii.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również: