Raffles Design Institute Riyadh

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Raffles Riyadh

"Globalna edukacja wysokiej jakości, do której nie musisz opuszczać rodziny"

Raffles jest wysokiej klasy prywatnym dostawcą usług edukacyjnych uznanym na całym świecie za wzorcową wyspecjalizowaną szkołę dla absolwentów i absolwentów w regionie Azji i Pacyfiku od 1990 r. I jedną z 50 najlepszych szkół projektowych na całym świecie, z ponad 20 000 absolwentami i obecnymi kandydatami, dziś sieć Raffles rozciąga się do 30 szkół wyższych w 29 miastach w 12 krajach w regionie Azji i Pacyfiku, Azji i Australii

Z dumą, to globalne doświadczenie edukacyjne jest dostarczane na Bliski Wschód, począwszy od Rijadu w 2013 roku, poprzez ekscytujące wspólne przedsięwzięcie między Raffles International Corporation i jednym z wiodących i zróżnicowanych przedsiębiorstw Arabii Saudyjskiej.

Dzięki doświadczeniu Raffles International Education Corporation w Rijadzie kandydaci mogą czerpać korzyści z osiągnięć, pozostając blisko swoich bliskich.

TERAZ Riyadh "PROJEKTANCI DO BIERZENIA" mają możliwość odkrywania, kształtowania, zdobywania, przekazywania i stosowania wiedzy, aby stać się najlepszym twórcą projektu w którejkolwiek z następujących kierunków, które oferujemy:

Projektowanie mody, projektowanie biżuterii, projektowanie komunikacji wizualnej, marketing mody

W Raffles angażujemy się w promowanie designu jako branży i projektantów jako kreatywnych artystów, którzy poszukują swojej pasji i przodują w doskonałości i obiecują społeczności Riyadh nową falę talentu, przyczyniając się do ogólnej kultury projektowania, która wpada w jego wizję bycia "Saudi Design Hub".

Służąc celom dostarczania liderów w swoich zawodach i społeczeństwie, Raffles KSA w swojej misji i zespole rygorystycznie pracuje nad podkreślaniem swojej roli wzmocnienia poprzez dostarczanie wnioskodawcom wymaganej wiedzy i umiejętności, aby stać się przedsiębiorcami i profesjonalnymi graczami w lokalnym środowisku projektowym oraz globalnie.

Studia w pełnym wymiarze godzin i zintegrowane moduły projektowe wraz z inspirującym i poszerzającym horyzont środowiskiem odzwierciedlają wyniki dostarczania dobrze zaokrąglonego ucznia z wyjątkową ekspozycją na globalny ruch i kulturę.

Globalne uznanie

Studiowanie w Raffles Design Institute zapewnia uznawane na całym świecie kwalifikacje. Twój Advanced Diploma lub Diploma będzie dostarczany w połączeniu z Raffles College of Higher Education (RCHE), Singapore i Nagrodzony przez niego. RCHE jest zarejestrowany i certyfikowany przez CPE i EDU TRUST Singapore.

Jak wiadomo, standardy edukacji w Singapurze są uważane za jedne z najwyższych na świecie. Twój Advanced Diploma pozwoli ci również kontynuować naukę i uzyskać dyplom licencjata poprzez studiowanie kolejnych 4 semestrów w jednym z międzynarodowych miejsc nagradzanych przez Raffles International, takich jak Singapur, Australia, Malezja, Szwajcaria lub Indie.

Akredytacja

Raffles KSA zapewnia najwyższe akredytowane certyfikaty projektowe w ARABII SAUDYJSKIEJ i na Bliskim Wschodzie. Nasze stopnie Advanced Diploma są dostarczane w połączeniu z Raffles College of Higher Education (RCHE) w Singapurze i nagradzane przez niego.

Raffles College of Higher Education (RCHE) jest zarejestrowany w CPE (Council of Private Education) w Singapurze i jest akredytowany przez EDU TRUST Singapore.

Wizja, misja, filozofia

Studiowanie w Raffles Design Institute zapewnia uznaną międzynarodowo kwalifikację. Twój stopień jest dostarczany w połączeniu z Raffles College of Higher Education (RCHE) Singapur, który jest zarejestrowany i certyfikowany przez CPE i EDU TRUST. Studiowanie ośmiu semestrów na Raffles Riyadh na zaawansowany dyplom i dwa semestry doładowania w Raffles Colleges pozwoli ci osiągnąć tytuł licencjata w zakresie projektowania.

Standardy edukacji w Singapurze są uważane za jedne z najwyższych na świecie. Twój dyplom ukończenia studiów wyższych i licencjat pozwolą ci kontynuować naukę i zdobyć kwalifikacje magisterskie, studiując kolejne dwa kolejne semestry w Raffles College w Singapurze, Chester University w Wielkiej Brytanii, Singapurze, Malezji, Indiach lub Tajlandii.

Lokalizacje

Rijad

Address
Office No. 25, Home Offices, intersection of Al Oroubah Road by Prince Turki's road
11454 Rijad, Prowincja Rijad, Arabia Saudyjska

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Ta szkoła oferuje również: