Instituto Universitario Escuela Argentina De Negocios

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

EAN Jest to uczelnia, która zamierza utworzyć społeczność edukacyjną umożliwiającą analizowanie, dyskutować, zastanawiać się i tworzenia wiedzy na temat nauk o zarządzaniu, ze szczególnym uwzględnieniem kulturowego i społecznego znaczenia procesów i usług edukacyjnych, które są przenoszone społeczności.

Jej misją jest kształcenie specjalistów przedsiębiorców właściwym do prowadzenia projektów w zmieniających się kontekstach i globalnym, przy użyciu systemu opartego na odpowiedzialności społecznej i produkcji wiedzy, która przyczynia się do podejścia do zarządzania rozwoju społecznego i gospodarczego.

Są to zasady działania:

Trening humanistyczna. Znaczenie kontekstu społecznego w projekcie edukacyjnym. Liczba mnoga udział w budowie projektu jakości, innowacyjności i integracji. Odpowiedzią na potrzeby społeczeństwa i rynku.

Są ich wartości priorytetowe:

miłość zamówienie świadek Starszy ducha wytrwałość solidarność doskonałość

Ich wizją jest być liderem instytucji w szkoleniu specjalistów przedsiębiorców, we współpracy z sektorem produkcyjnym i generowania innowacyjnej wiedzy istotne dla rozwoju gospodarczego i społecznego.

wstęp

Wyścigi dyktuje Graduate Institute of Business School Argentynie rozpocząć dwa razy w roku: Kwiecień i Sierpień, Wakaty są ograniczone i są udzielane w ścisłej kolejności rejestracji.

Kursy Times oferowane są na podstawie kwot, z tego powodu, że wybory są ograniczone do tego stopnia, że ​​są one zakończone.

Rezerwacji można dokonać rejestracji do jednego roku przed rozpoczęciem kariery wybranego.

wymagane dokumenty

kserokopie DNI 2 zdjęcia 4 x 4 kolorów Legalizacja kserokopię certyfikatu studiów. Fizyczne odpowiednie.

Jeśli jesteś blisko naszych miejsc, można zbliżyć się do instytucji i uwierzytelniać dokumenty przedstawione w oryginale i kserokopii nasze usługi Student Center. Jeśli mieszkasz na wsi, można wysłać pocztą kserokopie zalegalizowane przed notariuszem.

Dodatkowe wymagania wstępne

Rozmowa z doradcą instytucji edukacyjnych Udziału w Dniu pierwszaków z władzami akademickimi Carrera.

internetowej Labor

Jednym z celów jest ułatwienie IUEAN ich studenci wprowadzeniem do profesjonalnego świata. W związku z tym, że posiada platformę o nazwie Web Laboral prezentacji nowych ofert pracy w każdym tygodniu. Studenci mogą przesyłać swoje CV i ubiegać się o różnych wyszukiwań od juniorów do stanowisk kierowniczych. Z drugiej strony, dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy IUEAN posiada program stażu, gdzie studenci mogą nabyć pierwsze narzędzia w obszarze zainteresowania, a na końcu, jest oceniana przez spółkę w celu ich przestrzegania rozwój w poście.

Lokalizacje

Buenos Aires

Instituto Universitario Escuela Argentina de Negocios

Address
Sede Centro: Av. Córdoba 1690 Capital Federal
Sede Zona Norte: Av. Santa Fé 2162 Martínez

Buenos Aires, Buenos Aires, Argentyna
Telefon
+54 11 5032-3900

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium