King's Own Institute

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Własny Królewski Instytut jest instytucją poziom szkolnictwa położony w centrum Sydney w Australii i oferowanie wysokiej jakości akredytacji kierunków studiów w zakresie rachunkowości, biznesu i TESOL (nauczanie języka angielskiego na obcokrajowców).

Nazwany na cześć pułku armii brytyjskiej, z którym dyrektor generalny i Dean był związany jako oficer wymiany, Kinga Własny Instytut przyjmuje podobne ducha i wartości z tradycjami i ugruntowaną reputację swojej uznanej rozwoju skutecznych przywódców.

Nasz inicjały KOI mieć drugie znaczenie, jako że słowo "koi" w niektórych językach azjatyckich to dziki karp. KOI jest energiczny i można pływać w górę rzeki pod prąd. Według legendy, jeśli koi udało się wspinaczki spadki w miejscu o nazwie Brama Smoka nad Rzeką Żółtą byłoby przekształcił się w smoka. To pokazuje, wytrwałości w nieszczęściu i siły celu. Ze względu na swoją siłę i determinację, aby pokonać przeszkody, KOI reprezentuje odwagę i zdolność do osiągnięcia ambitnych celów.

Podobnie, króla Własny Instytut (KOI) ma być uznanym liderem jako dostawca edukacji słynnego na pielęgnowanie naszych studentów do udanej kariery. Doświadczenie podróż szkolnictwa wyższego może być równie ważne jak sama kwalifikacji.

Lokalizacje

Sydnej

Address
King's Own Institute,
Level 1, 31 Market Street

NSW 2000 Sydnej, Nowa Południowa Walia, Australia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: