Read the Official Description

RMIT to globalny uniwersytet technologii, projektowania i przedsiębiorczości.

Jedna z pierwszych australijskich instytucji szkolnictwa wyższego, Uniwersytet RMIT cieszy się międzynarodową renomą w zakresie doskonałości w kształceniu zawodowym i zawodowym, badaniach stosowanych i zaangażowaniu w potrzeby przemysłu i społeczności.

RMIT jest światowym liderem w dziedzinie sztuki i projektowania; Architektura; Edukacja; Inżynieria; Rozwój; Informatyka i systemy informacyjne; Biznes i zarządzanie; oraz badania komunikacyjne i medialne.

Nasze dziedzictwo

RMIT został założony w 1887 r. Jako Kolegium Pracy w celu wniesienia edukacji do ludu pracującego w Melbourne.

Nasze lokalizacje i udogodnienia

Nasze kampusy w Melbourne i Wietnamie to wielokrotnie nagradzane budynki i jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie obiektów na świecie.

Nasza edukacja

RMIT zmienia życie naszych studentów, naszych pracowników i naszej społeczności dzięki naszym programom edukacyjnym.

Zarządzanie i zarządzanie

Rzetelne zarządzanie i zarządzanie są niezbędne, aby zapewnić sukces i trwałość Uczelni.

Nasze kolegia

Uniwersytet RMIT oferuje programy studiów w 17 szkołach w trzech akademickich szkołach wyższych.

Jedna z oryginalnych australijskich instytucji edukacyjnych założona w 1887 roku, Uniwersytet RMIT jest obecnie największą instytucją szkolnictwa wyższego w kraju, z ponad 84 000 studentami, w tym 13 000 na studiach podyplomowych.

Nasze rankingi

Rankingi QS

15. najwyżej notowany uniwersytet w Australii i 250. na świecie 1

15 miejsce na świecie dla absolwentów (drugie miejsce w Australii i 6 miejsce w regionie Azji i Pacyfiku) 2

40. miejsce na świecie pod względem międzynarodowego profilu kadry akademickiej 1

11 miejsce na świecie dla sztuki i wzornictwa (najwyższe miejsce w Australii) 3

20. miejsce na świecie w zakresie zarządzania bibliotekami i informacjami (drugie miejsce w Australii) 3

26. na świecie w kategorii Architektura (4. miejsce w Australii) 3

Wśród 100 najlepszych uniwersytetów na świecie w

 • Edukacja
 • Inżynieria (Civil
 • Inżynieria (elektryczne
 • Informatyka
 • Komunikacja
 • Badania rozwojowe
 • Biznes
 • Rachunkowość

Wśród 150 najlepszych uniwersytetów na świecie w

 • Inżynieria (chemiczna)
 • Inżynieria (mechaniczna, lotnicza i produkcja)
 • Geografia
 • Nauki społeczne

Wśród 100 najlepszych na świecie wydziałów w sztuce

21 miejsce na świecie i 5 miejsce w Australii na uniwersytetach w wieku poniżej 50 lat (2019 QS Top 50 Under 50 index)

Inne rankingi

RMIT jest zaliczany do czołowych 400 uniwersytetów na świecie w 2018 r. Uniwersyteckich rankingach światowych uniwersytetów.

RMIT plasuje się również w paśmie 401-500 w rankingu światowych uniwersytetów Times Higher Education 2017-18, a 74 w regionie Azji i Pacyfiku.

RMIT zajmuje 268 pozycję w rankingu Leiden 4 w Lidze 4, rankingu najlepszych uniwersytetów zajmujących się intensywnymi badaniami.

RMIT jest dziewiętnastym na świecie w rankingu Global Fashion School Fashion 2015 oraz dziewiątym w rankingu Top 10 Światowych Fashion Graduate Fashion BoF.

RMIT zajmuje 97. miejsce na świecie i 13 miejsce w regionie Azji i Pacyfiku w rankingu QS Global Executive MBA w 2018 roku; i uplasował się w czołówce światowej 151-200 w Qualitat MBA w 2018 roku.

RMIT plasuje się na 33 miejscu w rankingu Global Executive MBA i 19 na całym świecie w programie Executive MBA w Global Global MBA w 2018 roku ( CEO Magazine ).

Doskonałość w badaniach

Jakość prac badawczych RMIT została potwierdzona przez Australian Research Council.

W najnowszej ekspertyzie "Doskonałość w badaniach dla Australii" RMIT został oceniony jako "znacznie wyższy niż światowy standard" w 13 dziedzinach badawczych i "ponad światowym standardem" w kolejnych dziewięciu dziedzinach.

Nasze badania w 11 dziedzinach nauki (w tym w naukach medycznych), inżynierii i matematyki stosowanej, a także w architekturze, mediach i komunikacji, zostały uznane za jedne z najlepszych na świecie.

Victorian International Education Awards

Podczas inauguracyjnego konkursu Victorian International Education Awards, RMIT otrzymał nagrodę Premier Award dla Międzynarodowego Dostawcy Edukacji Roku oraz nagrodę za doskonałość w edukacji międzynarodowej (uniwersytet).

Absolwenci

Nasza społeczność absolwentów z ponad 300 000 osób rozciąga się na całym świecie i obejmuje liderów takich jak CEO News Corporation, Robert Thomson; Przewodniczący BHP Billiton, Jacques Nasser; wielokrotnie nagradzany fizyk teoretyczny, dr Amanda Barnard; i były Dyrektor Międzynarodowego Festiwalu w Edynburgu, Sir Jonathan Mills AO.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Nasz program koncentruje się na produkcji absolwentów, którzy mogą krytycznie myśleć o zarządzaniu biznesem międzynarodowym w odpowiedzialny sposób, w sposób zrównoważony ... [+]

Twoja kariera w biznesie międzynarodowym

Posiadanie personelu o międzynarodowych umiejętnościach jest teraz imperatywem organizacyjnym. Nasz program koncentruje się na produkcji absolwentów, którzy potrafią krytycznie myśleć o zarządzaniu biznesem międzynarodowym w sposób odpowiedzialny i zrównoważony oraz wyposażeni w umiejętności umożliwiające pomyślną karierę w sektorach korporacyjnych / biznesowych, rządowym, trzecim sektorze oraz doradztwo w Australii i za granicą.

Czego się nauczysz w tym programie

Zdobędziesz wiedzę o podstawach w kilku obszarach międzynarodowego biznesu w pierwszej połowie stopnia. Następnie opracujesz głębszą wiedzę i umiejętność zastosowania szeregu krytycznych perspektyw w kluczowych obszarach praktyki biznesowej i zarządzania. W drugiej połowie stopnia możesz włączyć specjalistyczne studia lub przedmioty do wyboru w innej dyscyplinie, aby rozszerzyć swoje możliwości kariery.... [-]

Australia Melbourne
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Twoja kariera w inżynierii lądowej Inżynierowie i inżynierowie zajmujący się infrastrukturą planują, projektują, budują, nadzorują, zarządzają i utrzymują niezbędną infra ... [+]

Twoja kariera w inżynierii lądowej

Inżynierowie cywilni i infrastruktura planują, projektują, budują, nadzorują, zarządzają i utrzymują niezbędną infrastrukturę naszej nowoczesnej społeczności.

Dlaczego warto studiować inżynierię budowlaną w RMIT?

Uniwersytet RMIT znajduje się na liście 100 najlepszych uniwersytetów na świecie w zakresie inżynierii lądowej. Studia Bachelor of Engineering (Inżynieria lądowa) (Honours) oferuje następujące korzyści:

Gotowy do pracy

Przynajmniej 12-tygodniowe praktyki branżowe podejmowane lokalnie lub międzynarodowo, będziesz gotowy do pracy po ukończeniu studiów. Będziesz mieć również możliwość zajęcia się projektami badawczymi we współpracy z przemysłem, w tym z Wyzwaniem Inżynierów bez Granic.... [-]

Australia Melbourne
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
4 - 8 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Rozwijaj infrastrukturę informatyczną i wspieraj osoby, które z niej korzystają. Zostań specjalistą IT. Pracuj w obszarach takich jak tworzenie aplikacji, przetwarzanie w ... [+]

Przegląd

Twoja kariera w IT

Pracuj w obszarach takich jak tworzenie aplikacji, przetwarzanie w chmurze, przetwarzanie mobilne, media społecznościowe, systemy internetowe lub multimedia.

Zbuduj elastyczny zestaw umiejętności dzięki połączeniu kursów pasujących do twoich pasji i talentów.

Dostępnych jest sześć strumieni informatycznych dzięki stopniowi Bachelor of Information Technology firmy RMIT, z których każdy oferuje najnowocześniejsze kursy odzwierciedlające dzisiejsze technologie. Studiowanie technologii informatycznych w RMIT oferuje następujące korzyści:

Globalny i uznany Będziesz miał możliwość podjęcia lokalnego lub międzynarodowego stażu branżowego, a także zdobycia kwalifikacji z jednego z 150 najlepszych uniwersytetów na świecie w dziedzinie informatyki i systemów informatycznych.Połączone z przemysłem, gotowe do pracy Korzystasz z nowoczesnych, innowacyjnych i odpowiadających potrzebom branży kursów, rozwiązując rzeczywiste problemy i opracowując oprogramowanie gotowe do wprowadzenia na rynek. Obecne partnerstwa obejmują Google, IBM, Deloitte i ANZ.Dostosuj swój stopień Wybierz spośród ośmiu kierunków opracowanych w branży, aby odzwierciedlić aktualne trendy w branży IT. Możesz dostosować swój stopień, aby uzyskać odpowiednie umiejętności branżowe, które chcesz ukończyć.... [-]
Australia Melbourne
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Online
Czytaj więcej po polsku
RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Innowacje w zakresie paliw spożywczych. Studiuj naukę o żywności. Posiadając stopień naukowy w zakresie żywności, możesz realizować szereg ścieżek kariery w branży w taki ... [+]

Przegląd

Twoja kariera jako naukowiec żywieniowy

Posiadając stopień naukowy w zakresie żywności, możesz realizować szereg ścieżek kariery w branży w takich dziedzinach, jak przetwarzanie, produkcja, pakowanie, marketing, badania, zapewnianie jakości, rozwój produktów i edukacja.

Absolwent gotowy do kariery w największym na świecie przemyśle.

Uniwersytet RMIT jest jednym z wiodących australijskich instytutów edukacji i badań żywności. Studia Bachelor of Science (Technologia Żywności i Odżywianie) da Ci:

Dostęp do światowej klasy obiektów Centrum Innowacji i Badań nad Żywnością to najnowocześniejszy ośrodek dydaktyczny i badawczy, w którym będziesz rozwijać praktyczne, praktyczne umiejętności. Będziesz mieć dostęp do nowoczesnego zakładu pilotażowego symulującego produkcję przemysłową, a także do szerokiej gamy najnowocześniejszych urządzeń do przygotowywania i przetwarzania żywności.Wiedza i umiejętności na żądanie Od produkcji po talerz przemysł spożywczy jest największy na świecie. Istnieje stałe zapotrzebowanie na absolwentów, którzy mogą zastosować odpowiednią wiedzę i umiejętności w zakresie nauki i technologii. Stopień ten obejmuje pełen zakres technologii żywności i nauki żywieniowe, przygotowując Cię do wielu ścieżek kariery w przemyśle spożywczym.Doświadczenie branżowe Podczas studiów będziesz mieć możliwość nawiązania współpracy z przemysłem, w tym staże i projekty branżowe. Nasi nauczyciele to doświadczeni praktycy i ściśle współpracujemy z branżą, aby absolwenci mieli dostęp do najnowszych technologii i szkoleń, dzięki czemu będą gotowi do pracy po ukończeniu studiów.... [-]
Australia Melbourne
July 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Address
124 La Trobe Street
3000 Melbourne, Victoria, Australia