Przeczytaj oficjalny opis

W dzisiejszym 's szybko zmieniających się warunków prowadzenia działalności gospodarczej, sukces wymaga unikalną perspektywę i możliwość dostosowania aktywnie na pojawiające się światowymi trendami. Świat - i świat biznesu - ciągle się zmienia. I jak świat wokół nas się zmienia, więc jest sposób, w jaki 're prowadzenia działalności gospodarczej. University of Sydney Business School jest światowej klasy szkoły biznesu na czele światowego biznesu i edukacji zarządzania. Istotne, koncentrując się na dzisiejszym biznesowym świecie 's, jest to jedyna szkoła biznesu w Australii z połączonych światowych akredytacji z AACSB, CEMS i EQUIS. Wielu z naszych programów są również profesjonalnie akredytowanych, uzupełniając i wspierając ich światowe uznanie i szacunek na Uniwersytecie w Sydney Biznesu kwalifikacji szkolnej. Dlaczego warto studiować w Wyższej Szkole Biznesu? University of Sydney Business School oferuje najbardziej dynamiczną edukacji biznesowej w Australii i oferuje zestaw w porozumieniu z liderami branży. Studia na Uniwersytecie w Sydney Business School daje dostęp do naszej niezrównanej wspólnota edukacyjna, akredytacje międzynarodowe i zapewni Ci paszport w światową sieć wysoko osiągnięcia i absolwentów odnoszących sukcesy. Business School oferuje świeże spojrzenie na problemy przedsiębiorstw oraz inspirujemy naszych studentów do myślenia, wyzwanie i stworzyć.Pracujemy również bardzo ściśle z naszymi australijskich i międzynarodowych partnerów korporacyjnych, jak Business School uważa, że współczesny biznes i odpowiednie wykształcenie biznesu są nierozłączne. Decydując się na studia na Uniwersytecie w Sydney Business School, to nie tylko zarabianie na stopień. Otwierasz drzwi do uczenia się i korzyści stylu życia, które University of Sydney może zaoferować, a ustawienie kurs dla swojej przyszłości w świecie biznesu. &nbsp&nbsp Licencjackich studiów: Widok 360 ° Licencjackie studia na Uniwersytecie w Sydney Business School jest bardziej dynamiczna i podłączony do danej branży niż kiedykolwiek wcześniej. Nasze kursy koncentrują się na prawdziwego biznesu na świecie, i oferują wciągające środowisko nauki poprzez międzynarodowy i krajowy staż i programów pośrednictwa pracy.&nbsp To kompleksowe podejście do nauki oferuje studentom szkół biznesowych kompletne 360 ° widok na świat wokół ciebie, co pozwala uruchomić swoją karierę z ufnością. &nbsp Niezależnie od pasja, programy stopień jakości na Uniwersytecie Sydney Business School mają na celu pomóc Ci osiągnąć Twoje aspiracje zawodowe.

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

University of Sydney - Business School

Od 2011 r. Uniwersytet w Szkole Biznesu w Sydney będzie oferował odnowiony tytuł Bachelor of Commerce, które zostały wzmocnione, aby zapewnić jak najlepszy start do karie ... [+]

Bachelor of Commerce (BCom)

&nbsp

Od 2011 r. Uniwersytet w Szkole Biznesu w Sydney będzie oferował odnowiony tytuł Bachelor of Commerce, który został wzmocniony, aby zapewnić jak najlepszy start do kariery w biznesie.

&nbsp

Studia będą oferować:

&nbsp

Zintegrowane nauczanie w kluczowych obszarach biznesu

&nbsp

Nowe zintegrowane jednostki podstawowe badania z naciskiem na komercji mają na celu stopniowo rozwijać swoją wiedzę i umiejętności w całym stopniu. Takie podejście pomoże Ci przejście ze szkoły do ​​uniwersytetu, a następnie do świata biznesu z łatwością.

&nbsp

... [-]
Australia Sydnej
Styczeń 2020
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
University of Sydney - Business School

Bachelor of Commerce (Liberal Studies) uzupełnia profesjonalne studia biznesowe i akredytację Bachelor of Commerce z dodatkowymi studiami w językach ... [+]

Bachelor of Commerce - studia liberalne

Bachelor of Commerce (Liberal Studies) uzupełnia profesjonalne studia biznesowe i akredytację Bachelor of Commerce z dodatkowymi studiami w językach, nauk humanistycznych i ścisłych. Ten czteroletni (w pełnym wymiarze godzin) program daje studentom możliwość rozwijania udoskonalonych umiejętności komunikacyjnych i niezrównanej szerokiej wiedzy z badań w dziedzinach tematycznych zarówno z Wydziału Sztuki i Nauk Społecznych, jak i Wydziału Nauk.

Zasady kursu

Aby uzyskać dyplom licencjata handlowego (studia liberalne), studenci muszą z powodzeniem ukończyć łącznie 192 punkty kredytowe, w tym:

Dwa obowiązkowe jednostki mniejsze (12 punktów kredytowych) Co najmniej 24 punktów kredytowych jednostek studiów Wydziału Sztuki i Nauk Społecznych (tabela A) Co najmniej 12 punktów kredytowych jednostek studiów na Wydziale Nauki Dwa główne kierunki - jeden z wybranych obszarów tematycznych określonych w "głównych dziedzinach tematycznych I" i wybrany spośród obszarów tematycznych określonych w "głównych dziedzinach tematycznych II" Nie więcej niż 96 punktów kredytowych w gimnazjach studiów (1000 na poziomie) Co najmniej 108 punktów kredytowych w jednostkach studiów w Szkole Biznesu i Szkole Ekonomicznej (maksymalnie 84 punkty kredytowe w jednostkach innych wydziałów / przedmiotów niepaństwowych i ekonomicznych) ... [-]
Australia Sydnej
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku