University of Canberra

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

University of Canberra oferuje szereg stypendiów dostępnych dla studentów zagranicznych.

To wszystko o tobie

University of Canberra to tętniąca życiem uniwersytet rządowy, w którym liczy się twoja przyszłość. Jesteśmy uznani na arenie międzynarodowej, znajdujemy się na liście 100 najlepszych młodych uniwersytetów na świecie i mamy duże plany na przyszłość.

Nie skupiamy się tylko na teorii rzeczy, lubimy uczyć naszych uczniów w taki sposób, aby działali. Nazywamy to uczeniem zintegrowanym z pracą i jest to duży powód, dla którego nasi studenci są bardzo poszukiwani i należą do najlepiej opłacanych i najbardziej zatrudnionych w Australii.

Nasze kursy

Z ponad 300 studiami licencjackimi, podyplomowymi i badawczymi obejmującymi 28 obszernych obszarów studiów, z pewnością znajdziesz ścieżkę kariery, która będzie odpowiadać Ci w UC.

Nasze obszary badań obejmują:

 • Rachunkowość i zarządzanie
 • Zbudowane środowisko i design
 • Komunikacja i media
 • Praktyka twórcza i kulturowa
 • Edukacja
 • Rząd i polityka
 • Zdrowie i sport
 • Prawo i sprawiedliwość
 • Inżynieria, IT i dane
 • Nauka

Trochę o nas

Ustanowiony jako uniwersytet w 1990 roku, University of Canberra zyskał reputację w produkcji niektórych z najbardziej zatrudnionych absolwentów w kraju. Nasi studenci cieszą się dużym zainteresowaniem wśród pracodawców w całej Australii i na całym świecie.

Mamy zróżnicowaną społeczność ponad 17.500 studentów, 2500 pracowników i 78 000 absolwentów w ponad 105 krajach.

Położony zaledwie 10 minut od Canberra CBD i zaledwie 5 minut od centrum Belconnen, kampus Bruce znajduje się na 120 hektarach malowniczego, rodzinnego buszu.

Nasz kampusowy styl życia obraca się wokół naszych kawiarni, restauracji, barów, salonów i trawników. W klubie jest wiele profesjonalnych klubów i towarzystw społecznych oraz zespołów sportowych, a także regularne imprezy towarzyskie. Jesteśmy również domem ACT Brumbies, WNBL Canberra Capitals i wielu profesjonalnych i elitarnych sportowców.

Uczelnia podpisała ostatnio kontrakty, aby umożliwić inwestycjom ponad 2 miliardy dolarów na kampus, w tym centrum technologiczne i strefę zdrowia z naszym własnym publicznym szpitalem. Przyjdź i uczyć się na prawdziwie innowacyjnym uniwersytecie, który pisze własną historię.

Nie możesz przyjechać do Canberry? Zapoznaj się z kursami dostępnymi u naszych partnerów w Melbourne, Sydney i Queensland.

Dlaczego UC?

 1. Uniwersytet ma siedzibę w Canberze, stolicy Australii i siedzibie rządu federalnego Australii i parlamentu.
 2. University of Canberra został wymieniony wśród "100 najlepszych młodych uniwersytetów" na świecie w prestiżowych rankingach młodych uniwersytetów 2017 Times Higher Education (THE).
 3. University of Canberra znajduje się w prestiżowym rankingu "100 najlepszych uniwersytetów poniżej 50. roku życia" w rankingu Young University QS 2016-17.
 4. Nasze stopnie koncentrują się na rozwijaniu umiejętności dla prawdziwego świata, z naciskiem na "uczenie się zintegrowane z pracą" w całym programie nauczania.
 5. Elastyczne Pathways są dostępne dla uniwersytetu za pośrednictwem University of Canberra College.
 6. Stopa zatrudnienia absolwenta UC wynosi 90 procent (powyżej średniej krajowej uczelni wynoszącej 89%).
 7. Wynagrodzenie początkowe absolwentów UC we wszystkich obszarach studiów wynosi średnio 58 000 USD rocznie (powyżej średniej krajowej wynoszącej 56 000 USD).
 8. UC ma to wszystko - opłaty za lekcje są umiarkowane, rozmiary klas są niewielkie, standardy akademickie są wysokie, a nasze stopnie są szanowane na całym świecie.

Lokalizacje

Canberra

Address
Locked Bag 1, University of Canberra
2601 Canberra, Terytorium Stolicy Australii, Australia
Telefon
undefined