Bradford College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Bradford College zapewnia studentom drogę do studiów licencjackich na Uniwersytecie w Adelajdzie w Australii - jeden z prestiżowej "Grupa Ośmiu" uniwersytetów.

Szkoła znajduje się w samym sercu miasta Adelaide, Australia Południowa i zapisuje się około 800 studentów rocznie z Australii i całego świata. Studenci w Bradford College są częścią Uniwersytetu ludności Adelaide; często studiować na uczelni, udostępnić zasoby uczelni i obiektów, jak i wszystkich innych studentów mogą korzystać z doświadczeń uczelni z dostępem do unii studenckiej, swoich klubów i towarzystw.

University of Adelaide jest jednym z najlepiej wyposażonych placówek szkolnictwa wyższego w Australii, ze studentami z 95 różnych krajów. University of Adelaide wyprodukowała 5 laureatów Nagrody Nobla, 100 Rhodes Scholars i wiele innych bardzo udanych absolwentów.

Bradford College jest idealnym wyborem dla osób, które: 1. Poszukuje alternatywnego wejścia drogę do stopnia licencjata na Uniwersytecie w Adelajdzie (studiów transferu) na skutek nie osiągnięcia wymaganego stopnia.

  1. Nie spełniają liceum (Rok 12 lub równoważny) standardową rozpocząć studia wyższe na Uniwersytecie w Adelajdzie (Badania Fundacji Program).
  2. Nie masz wynik IELTS 6.0 (General Academic angielski).
  3. Wymagają dodatkowych obiektów, takich jak Matematyki, Specjalistycznych Studiów matematyki lub nauk wjazdu do Studia Licencjackie na Uniwersytecie w Adelajdzie (zagadnienia luki w wiedzy).
Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Podstawowy rok »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Program ścieżki: Program Do Transferu Stopień

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 - 12 miesięcy January 2019 Australia Adelajda

Program transferu Stopień jest zaprojektowany, aby dać studentom szybki dostęp do torów Bachelor Degree na Uniwersytecie w Adelajdzie. [+]

Program transferu stopień

Program transferu Stopień jest zaprojektowany, aby dać studentom szybki dostęp do torów stopień licencjata na Uniwersytecie w Adelajdzie, jeśli nie mogą wejść do programu Bachelor Degree bezpośrednio. Ukończenie studiów transferu gwarantuje wejście w drugim roku programu licencjackiego na Uniwersytecie w Adelajdzie. Programy transferowe Degree to połączenie pomostowe materiału i pierwszy rok kursu materiał z programu studiów University of Adelaide. Większość zajęć prowadzona jest na głównym kampusie University of Adelaide. W pierwszym i drugim semestrze, studenci dokładnie te same tematy jako pierwszego roku studentów na Uniwersytecie w Adelajdzie wyjątkiem studiów transferu, to uczy się w znacznie bardziej intensywnym formacie z następujących cech:... [-]