Read the Official Description

Przegląd Historyczny

Witamy w naszej prestiżowej instytucji akademickiej!

Dzięki 100-letniemu doświadczeniu kierujemy dziedziną szkolnictwa wyższego w Palestynie i w szerszym świecie arabskim, prowadząc badania i instruktaż na poziomie międzynarodowym. Ponadto An-Najah w wyjątkowy sposób przyczynia się do ekonomicznego i społecznego rozwoju Palestyny ​​poprzez kadrę wyspecjalizowanych ośrodków naukowych, które zapewniają kluczowe usługi dla społeczności, które w przeciwnym razie są niedostępne. Ponadto rozwijamy wielokulturową, pluralistyczną perspektywę wśród naszych studentów poprzez szereg inicjatyw mających na celu wspieranie dialogu międzykulturowego i tolerancji. An-Najah National University rozpoczął jako An-Najah Nabulsi School w 1918 roku. W 1941 roku stał się An-Najah College, aw 1965 zaczął oferować pośrednie stopnie uniwersyteckie w dziedzinach akademickich, które miały na celu podniesienie jakości edukacji w Palestynie. W 1977 roku przekształciła się w An-Najah National University , dołączając do Stowarzyszenia Uniwersytetów Arabskich jako pełnoprawny członek w 1978 roku. Dzisiaj An-Najah to największy i najbardziej prestiżowy uniwersytet palestyński z ponad 20 000 studentów i 1020 pracownikami akademickimi rozmieszczonymi w pięciu kampusach : Nowy Kampus, Stary Kampus, Hisham Hijjawi College of Technology, Khadouri Campus w Tulkarem i An-Najah National University Teaching Hospital.

An-Najah składa się z 12 wydziałów zlokalizowanych w różnych kampusach, oferując 87 programów studiów licencjackich, 23 programów dyplomowych pośrednich, 52 programów studiów podyplomowych, w tym 3 programy o wysokim stopniu dyplomowania w medycynie i trzy programy doktoranckie. Oprócz tego uniwersytet posiada biblioteki zlokalizowane na każdym z czterech kampusów, które zawierają ponad 435 488 książek; 180 000 z nich to czasopisma elektroniczne, a także ponad 28 000 czasopism naukowych.

Korzystając z zasobów akademickich i zasobów materialnych, An-Najah jest w stanie dostarczać i uczestniczyć w badaniach naukowych na poziomie międzynarodowym i odpowiadać na potrzeby lokalnego społeczeństwa, oferując wsparcie dzięki mnogości programów społecznych i technicznych.

Jako kluczowa instytucja w Palestynie, ważne jest, aby An-Najah nadal inspirował swoje ciało studenckie do realizacji własnego potencjału, aby mieć pozytywny wpływ na społeczeństwo, w którym mieszka. Wyposażając ich w niezbędne narzędzia wiedzy, profesjonalizmu i przywództwa, wierzymy, że ich osobisty rozwój stworzy bardziej pomyślną przyszłość dla Palestyny.

Pobierz książkę faktów na rok akademicki 2015-2016

Pobierz książkę powitalną

Biznes i przemysł

Opierając się na swojej wizji "Rzucamy wyzwanie teraźniejszości, aby kształtować przyszłość", An-Najah opracowuje strategie rozwoju powiązań akademickich ze społecznością palestyńską i zapewnia swoim pracownikom i biurom projekty badawcze, ekspertyzy akademickie i usługi doradcze.

An-Najah odgrywa wiodącą rolę w usługach konsultingowych, ponieważ oferuje ponad 1200 pracowników akademickich i badawczych, którzy odpowiadają na potrzeby społeczne w zakresie inżynierii i nauk ścisłych, stosowanych, społecznych, rolniczych i medycznych.

Ponadto An-Najah ma ponad 20 ośrodków naukowych i jednostek, które wspierają wiedzę akademicką i wiedzę fachową dla rządu oraz instytucji sektora publicznego i prywatnego.

An-Najah dąży do pchnięcia wózka palestyńskiej gospodarki do przodu; buduje więzi z lokalną społecznością, realizując pionierskie projekty i wspierając przedsiębiorców, oferując im potrzebne zasoby i udogodnienia. An-Najah ustanowiła kilka jednostek wspierających projekty z zakresu przedsiębiorczości i wzmacniających relacje z sektorem publicznym i prywatnym w celu opracowania wspólnych inicjatyw gospodarczych.

Wydziały

 • Wydział Rolnictwa i Medycyny Weterynaryjnej
 • Wydział Ekonomii i Nauk Społecznych
 • Wydział Nauk o Wychowaniu i Szkolenie Nauczycieli
 • Wydział Inżynierii i Technik Informacyjnych
 • Wydział Sztuk Pięknych
 • Wydział Studiów
 • Wydział Honorowy
 • Wydział Humanistyczny
 • Wydział Prawa Islamskiego
 • Wydział Prawa
 • Wydział Medycyny i Nauk o Zdrowiu
 • Wydział Nauk

Udogodnienia

 • Banki
 • Kompleks sportowy
 • Centrum handlowe
 • Meczet An-Najah
 • Centrum Opieki dziennej
 • Centralne magazyny i parkingi samochodowe

Informacje kontaktowe

Biuro ds. Międzynarodowych

Ramallah-Al Bireh
Al-Bireh Municipality St.
Emshosher Building, 2. piętro
Telefon: 970 2 241 3077
Faks: 970 2 241 3271
E-mail: international@najah.edu

Biuro łącznikowe

Amman, Jordania
Al-Jubaiha, PO Box 254
Amman 11941, Jordania
Telefon: 962 6 533 4116
Faks: 962 6 534 5886
Email: loamman@najah.edu
Programs taught in:
Język angielski
Arabski

Ta szkoła oferuje również:


An-Najah National University

Według Instytutu Inżynierów Przemysłowych IIE, Inżynieria przemysłowa to te, które są zainteresowane projektowaniem, rozwojem i budową zintegrowanego systemu składającego ... [+]

Wydział

Wydział Inżynierii i Technik Informacyjnych

Program ten jest akredytowany przez Radę Akredytacyjną ds. Inżynierii i Technologii (ABET).

opis programu

Według Instytutu Inżynierów Przemysłowych IIE, Inżynieria przemysłowa to te, które są zainteresowane projektowaniem, rozwojem i budową zintegrowanego systemu składającego się z ludzi, materiałów, informacji, maszyn i energii. Wymaga to wyspecjalizowanych umiejętności z matematyki, fizyki, nauk społecznych i wiedzy o zarządzaniu razem, oprócz podstaw i metod analizy inżynierskiej i projektowania, aby poznać i przewidzieć rozwój i znalezienie wyników z systemu.

Warto wspomnieć, że pomimo tego słowo "przemysł" jest również znane jako wspólne, powiązane z przedsiębiorstwami przemysłowymi, ale odnosi się do każdej instytucji i organizacji, możemy stosować zasady, koncepcje i narzędzia inżynierii przemysłowej we wszystkich sektorach, czy to produktywność (fabryki) lub usługi (instytucje doradcze, szpitale, banki itp.).... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Misją Wydziału Inżynierii Elektrycznej jest zapewnienie uczniom przyjaznego środowiska, które ułatwia uczenie się rozwiązywania problemów z elektrotechniki oraz zapewnian ... [+]

Wydział

Wydział Inżynierii i Technik Informacyjnych

opis programu

Misją Wydziału Inżynierii Elektrycznej jest zapewnienie uczniom przyjaznego środowiska, które ułatwia uczenie się rozwiązywania problemów z elektrotechniki oraz zapewnianie wysokiej jakości i zróżnicowanej edukacji w celu tworzenia światowej klasy inżynierów, którzy odniosą sukces w swojej zawodowej karierze i / lub absolwentach studia.

Program ten jest akredytowany przez Radę Akredytacyjną ds. Inżynierii i Technologii (ABET).

Cele programu:

Absolwenci Programu Inżynierii Elektrycznej powinni:

1. Demonstrować kompetencje w zakresie projektowania, analizy, optymalizacji i wdrażania nowoczesnych systemów elektrycznych.... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Building Engineering (BE) to interdyscyplinarny program z wielodyscyplinarnym podejściem inżynieryjnym. Wydział Budownictwa (BED) jest uznawany za jeden z wiodących progr ... [+]

Wydział

Wydział Inżynierii i Technik Informacyjnych

Program ten jest akredytowany przez Radę Akredytacyjną ds. Inżynierii i Technologii (ABET).

opis programu

Building Engineering (BE) to interdyscyplinarny program z wielodyscyplinarnym podejściem inżynieryjnym. Wydział Budownictwa (BED) jest uznawany za jeden z wiodących programów inżynierii budowlanej w Palestynie. BED ma na celu zapewnienie wybitnej doskonałości akademickiej wszystkim naszym studentom. Program BE koncentruje się na przygotowywaniu studentów do projektowania, inżynierii i budowy projektów budowlanych.

Najważniejszą różnicą pomiędzy inżynierią budowlaną i innymi dziedzinami inżynierii (np. Inżynieria lądowa, elektryczna i mechaniczna) jest wielodyscyplinarne podejście do rozwiązywania problemów inżynierii budowlanej. Wynika to z faktu, że inżynierowie budowlani mają podstawowe wykształcenie i uznanie dla architektury, a także swoją zdolność do zintegrowania systemów budynków z ogólnym projektem budynku. Inżynierowie budowlani są w stanie zaprojektować systemy budowlane takie jak:... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Inżynieria mechaniczna to najstarsza dziedzina specjalizacji inżynierskich. W ostatnich dziesięcioleciach Inżynieria Mechaniczna dzieliła rozwój i cywilizację różnych nar ... [+]

Wydział

Wydział Inżynierii i Technik Informacyjnych

Program ten jest akredytowany przez Radę Akredytacyjną ds. Inżynierii i Technologii (ABET).

opis programu

Inżynieria mechaniczna to najstarsza dziedzina specjalizacji inżynierskich. W ostatnich dziesięcioleciach Inżynieria Mechaniczna dzieliła rozwój i cywilizację różnych narodów. Inżynieria mechaniczna wykorzystała energię wodospadu, wiatru i pary do rozwoju technologicznego i cywilizacji. Inżynieria mechaniczna koncentruje się na przetwarzaniu energii, maszynach zasilających, projektowaniu maszyn, procesach produkcyjnych oraz testowaniu i ocenie produktów przemysłowych.

Niektóre z najważniejszych gałęzi Inżynierii Mechanicznej to: Mechanika Stosowana oraz Wentylacja i klimatyzacja. Ze względu na znaczenie w rozwoju i cywilizacji, a także ze względu na potrzeby społeczności palestyńskiej dla wyspecjalizowanych i dobrze wyszkolonych inżynierów mechaników, Wydział Inżynierii powołał Wydział Mechaniczny w roku 2002. Wstęp do Wydziału Mechanicznego został rozpoczęty w pierwszy semestr akademicki 2002/2003.... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Program Mechatronics Engineering na An-Najah National University zapisał pierwszą klasę studentów w 2008 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie. W 2011 r. (Pierwsza ed ... [+]

Wydział

Wydział Inżynierii i Technik Informacyjnych

Program ten jest akredytowany przez Radę Akredytacyjną ds. Inżynierii i Technologii (ABET).

opis programu

Program Mechatronics Engineering na An-Najah National University zapisał pierwszą klasę studentów w 2008 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie. W 2011 r. (Pierwsza edycja programu mechatroniki). Inżynieria mechatroniczna kładzie nacisk na podstawowe zagadnienia systemów mechatronicznych, technologii komputerowych, oprogramowania, zaawansowanej kontroli, czujników i siłowników. Tematy wsparcia są zawarte w programie inżynierii mechatroniki jako statystyki inżynieryjne, ekonomia, informatyka, grafika i komunikacja techniczna. Dodatkowo uwzględnione są kursy wsparcia matematyki i nauk ścisłych.... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Głównie program ma na celu przygotowanie kadr krajowych wykwalifikowanych i przeszkolonych w terenie w różnych obszarach planowania urbanistycznego i jego rozwiniętych te ... [+]

Wydział

Wydział Inżynierii i Technik Informacyjnych

opis programu

Głównie program ma na celu przygotowanie kadr krajowych wykwalifikowanych i przeszkolonych w terenie w różnych obszarach planowania urbanistycznego i jego rozwiniętych technik, zdolnych do opracowania planów i strategii związanych z rozwojem środowiska fizycznego i przestrzennego, które przyczyniają się do osiągnięcia celów plany rozwoju i spełnienia wymagań rynku pracy, a także poprawy warunków życia ludności i rozwoju społeczeństwa palestyńskiego, aby znaleźć się w bogatych społeczeństwach.

Szczegółowe cele tego programu można podsumować w następujący sposób:

Zapewnij uczniom podstawy i zasady, które pomagają poprawić otoczenie przestrzenne, ekonomiczne i społeczne.Zaspokajanie potrzeb sektora publicznego (gminy, ministerstwa i zainteresowane instytucje) oraz sektora prywatnego (biura inżynieryjne i firmy konsultingowe) specjalistów w dziedzinie planowania i rozwoju miast.Zapewnić uczniom techniki i umiejętności związane z planowaniem w celu ułatwienia ich wykonywania.Ulepsz i wzmocnij praktykę planowania i rozwoju miast w Palestynie.Przyczynić się do zaspokojenia potrzeb sąsiadujących krajów arabskich, jak również krajów Zatoki Perskiej dla planistów, śledzić przyspieszone rozwój miast, a także twarz problemów i wyzwań miejskich i środowiskowych.... [-]
Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Misją Działu Inżynierii Telekomunikacji jest zapewnienie uczniom wspierającego środowiska, które ułatwia naukę rozwiązywania problemów w inżynierii telekomunikacyjnej ora ... [+]

Wydział

Wydział Inżynierii i Technik Informacyjnych

Program ten jest akredytowany przez Radę Akredytacyjną ds. Inżynierii i Technologii (ABET).

opis programu

Misją Działu Inżynierii Telekomunikacji jest zapewnienie uczniom wspierającego środowiska, które ułatwia naukę rozwiązywania problemów w inżynierii telekomunikacyjnej oraz zapewnienie wysokiej jakości i zróżnicowanej edukacji w celu stworzenia światowej klasy inżynierów, którzy odniosą sukces w swojej zawodowej karierze i / lub absolwentach studia.

Cele programu:

Absolwenci Programu Inżynierii Telekomunikacji powinni: wykazać się kompetencją w zakresie projektowania, analizy, optymalizacji i wdrażania nowoczesnych systemów telekomunikacyjnych.Rywalizuj skutecznie w świecie szybkich zmian technologicznych i zostań liderami, przedsiębiorcami i innowacyjnymi menedżerami lub edukatorami w szerokim kontekście inżynierii telekomunikacyjnej.Dostosuj się do różnych ról i obowiązków w wielokulturowym środowisku pracy, szanując różnorodność, profesjonalizm w organizacji i społeczeństwo na poziomie krajowym i międzynarodowym.Z powodzeniem zdobywaj dyplomy ukończenia studiów i zostań konsultantami w swoich dziedzinach.... [-]
Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

CIS obejmuje projektowanie, programowanie i zarządzanie systemami informatycznymi. CIS daje uczniom praktyki naukowe i proces tworzenia oprogramowania, który umożliwia im ... [+]

Wydział

Wydział Inżynierii i Technik Informacyjnych

Opis programu.

CIS obejmuje projektowanie, programowanie i zarządzanie systemami informatycznymi. CIS daje uczniom praktyki naukowe i proces tworzenia oprogramowania, który daje możliwość przekształcenia ich w towary i usługi, które można wprowadzić na rynek (tj. Technologię). Zajmuje się także opracowywaniem standardów i analiz systemów oraz projektowaniem i rozwojem systemów informatycznych. CIS stara się uzbroić uczniów w umiejętności, wiedzę i narzędzia, które pomagają im w rozwoju nowoczesnych i inteligentnych systemów informacyjnych wykorzystujących najnowsze dostępne technologie. Ponadto program obejmuje wszystkie etapy analizy i projektowania specyfikacji do projektowania baz danych, opracowywania aplikacji oraz monitorowania wdrażania i administracji.... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Program ma na celu umieszczenie absolwentów w karierze zawodowej należą do systemu informacji i zarządzania. Od studentów oczekuje się prowadzenia i promowania korzystani ... [+]

Wydział

Wydział Inżynierii i Technik Informacyjnych

opis programu

Program ma na celu umieszczenie absolwentów w karierze zawodowej należą do systemu informacji i zarządzania. Od studentów oczekuje się prowadzenia i promowania korzystania z technologii informatycznych i ich zastosowania w biznesie. Absolwent MIS powinien być menedżerami, liderami zespołów, a nawet kierownikami projektów w swoim zakładzie.

Udogodnienia

Programy IT mają pięć laboratoriów komputerowych wyposażonych w najnowocześniejsze i zaawansowane oprogramowanie i sprzęt, które studenci muszą zastosować i szkolić to, czego się uczą, jeśli różne programy IT

Przemysł... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Wydział Informatyki dąży do ustanowienia, utrzymania i rozwoju szeroko rozumianej informatyki w celu realizacji celów akademickich i zawodowych. Wydział zapewnia studento ... [+]

Wydział

Wydział Inżynierii i Technik Informacyjnych

opis programu

Wydział Informatyki dąży do ustanowienia, utrzymania i rozwoju szeroko rozumianej informatyki w celu realizacji celów akademickich i zawodowych. Wydział zapewnia studentom solidne podstawy w podstawowych koncepcjach, wyposaża ich w umiejętności rozwiązywania problemów i przygotowuje ich do uczenia się przez całe życie w danej dyscyplinie.

Cele programu:

Zapewnij uczniom podstawowe umiejętności i wiedzę, które muszą posiadać wszyscy uczniowie.Poprowadź uczniów, aby zintegrować teorię i praktykę, rozpoznać znaczenie abstrakcji i docenić wartość dobrego projektu.Poznaj odpowiednie trendy w ewolucji dyscypliny informatycznej, które stały się oczywiste.Przygotuj absolwentów do odniesienia sukcesu w szybko zmieniającej się dziedzinie.Zapewnij uczniom elastyczność w pracy w wielu dziedzinach.... [-]
Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

NIS oferuje studentom teoretyczne i praktyczne części dla wszystkich obszarów sieci komputerowych i bezpieczeństwa informacji. NIS Skupia się na przekazywaniu uczniom umi ... [+]

Wydział

Wydział Inżynierii i Technik Informacyjnych

opis programu

NIS oferuje studentom teoretyczne i praktyczne części dla wszystkich obszarów sieci komputerowych i bezpieczeństwa informacji. NIS Skupia się na przekazywaniu uczniom umiejętności potrzebnych do projektowania rozwoju i utrzymania przewodowych i bezprzewodowych sieci komputerowych. Zapewnia studentom wszystkie narzędzia potrzebne do zarządzania, projektowania, instalowania, konfigurowania i obsługi sieci komputerowych.

Ponadto NIS daje uczniom możliwość zrozumienia wymogów kryminalistycznych potrzebnych do udowodnienia ataku, zidentyfikowania jego pochodzenia, oceny stopnia uszkodzenia lub utraty informacji oraz strategii projektowania, które zapewniają odzyskanie danych... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Celem programu jest przygotowanie i przygotowanie kompetentnych pracowników, którzy posiadają wymagane kwalifikacje i niezbędne doświadczenie w tej dziedzinie. Absolwenci ... [+]

Wydział

Wydział Ekonomii i Nauk Społecznych

opis programu

Celem programu jest przygotowanie i przygotowanie kompetentnych pracowników, którzy posiadają wymagane kwalifikacje i niezbędne doświadczenie w tej dziedzinie. Absolwenci będą mogli z powodzeniem obsługiwać rynki krajowe i międzynarodowe. Departament dąży do doskonałości w nauczaniu i badaniach naukowych i jest zaangażowany w stały rozwój kadry akademickiej.

Przemysł

Istnieje komunikacja między departamentem a instytucjami oficjalnej społeczności i nieoficjalnymi, przemysłowymi i lokalnymi firmami, takimi jak Palestyńska firma telekomunikacyjna i JAWWAL, a także bankowość i ubezpieczenia, w których wysyłają studentów na szkolenia w tych instytucjach i umożliwiają uczniom prowadzenie projektów dyplomowych a studia przypadków z realiów tych instytucji są również gospodarzem menedżerów tych instytucji, aby wygłaszać wykłady na temat procesu i metod zarządzania oraz określać specyfikacje absolwentów, aby sprostać potrzebom lokalnego rynku... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Zgodnie z misją An-Najah National University oraz Wydziału Ekonomii i Nauk Administracyjnych w radzeniu sobie z wymogami nowej ery i przyczyniania się do budowy obiecując ... [+]

Wydział

Wydział Ekonomii i Nauk Społecznych

opis programu

Zgodnie z misją An-Najah National University oraz Wydziału Ekonomii i Nauk Administracyjnych w radzeniu sobie z wymogami nowej ery i przyczyniania się do budowy obiecującego pokolenia Palestyńczyków, a także biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie na absolwentów tego kierunku Specjalności Biznesu, Dział Marketingu powstał na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Administracyjnych w latach 1999-2000. Dział marketingu An-Najah stał się pierwszym działem marketingu na tym poziomie wśród palestyńskich uniwersytetów. Stał się osobnym działem w pierwszym semestrze roku akademickiego 2003-2004. Dział marketingu ma obecnie siedmiu wykładowców, doktorantów i magów specjalizujących się w marketingu. Uważany jest za trzeci Wydział Wydziału pod względem całkowitej liczby studentów.... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Program stara się być pionierem w dziedzinie edukacji, akademickim i badawczym, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju lokalnej społeczności poprzez zapewnienie absolw ... [+]

Wydział

Wydział Nauk

opis programu

Program stara się być pionierem w dziedzinie edukacji, akademickim i badawczym, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju lokalnej społeczności poprzez zapewnienie absolwentom wysokich kwalifikacji w połączeniu z doświadczeniem w aplikacjach statystycznych. Ponadto, aby zapewnić najbardziej skuteczne sposoby nauczania i tworzenia wiedzy z matematyki i statystyki, które odpowiadają dzisiejszym technologii.

Program składa się z 123 godzin kredytowych, z czego 18 godzin kredytowych jest obowiązkowych wymagań uniwersyteckich, a także 69 godzin kredytowych obowiązkowej matematyki i 9 godzin kredytowych zajęć elekcyjnych. Oprócz wymogów subspecialty Statystyki: Obowiązkowe 21 godzin kredytowych i wyborcze 6 godzin kredytowych.... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Program ma na celu stworzenie kompetentnych absolwentów, którzy są zdolni do pracy w przemyśle lub nauczaniu. Program oferuje obszerne materiały do ​​czytania na temat fi ... [+]

Wydział

Wydział Nauk

opis programu

Program ma na celu stworzenie kompetentnych absolwentów, którzy są zdolni do pracy w przemyśle lub nauczaniu. Program oferuje obszerne materiały do ​​czytania na temat fizyki, a także inne kursy z biologii, matematyki i chemii.

Udogodnienia i inne usługi:

Departament zamówień.Pokoje przygotowawcze.Pomieszczenia laborantów.Warsztat elektroniki.Pokój usług komputerowych.

Przemysł

W oparciu o cele i wizję uczelni, program studiów licencjackich w dziedzinie fizyki koncentruje się na działaniach edukacyjnych i badawczych ukierunkowanych bezpośrednio na potrzeby społeczności palestyńskiej w dziedzinie fizyki i obejmuje kursy badane przez studentów w tym samym dziedzinie nauczania zagadnień z dziedziny przemysłowej, takich jak na przykład:... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Bachelor of Science in Chemistry (B.Sc.) to program studiów akademickich przeznaczony dla studentów, którzy planują podjęcie pracy dydaktycznej, do kontynuowania studiów ... [+]

Wydział

Wydział Nauk

opis programu

Bachelor of Science in Chemistry (B.Sc.) to program studiów akademickich przeznaczony dla studentów, którzy planują podjęcie pracy dydaktycznej, do kontynuowania studiów lub do pracy w przemyśle chemicznym.

Ten czteroletni program obejmuje zaawansowane zagadnienia ze szczególnym uwzględnieniem chemii czystej, takie jak: chemia analityczna, chemia nieorganiczna, chemia organiczna, biochemia, chemia fizyczna, chemia obliczeniowa, chemia badawcza, identyfikacja i analiza związków organicznych, spektroskopia związków organicznych i synteza związków organicznych bez poświęcania chemii przemysłowej i polimerowej. Praktyczne szkolenie w szkołach, przemyśle chemicznym i / lub sektorach publicznych, które obejmują działania chemiczne, są również zaangażowane.... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Bachelor of Science (BSc) w Applied Chemistry to program przeznaczony dla studentów, którzy zamierzają kontynuować studia wyższe lub pracować w nauczaniu lub przemyśle ch ... [+]

Wydział

Wydział Nauk

opis programu

Bachelor of Science (BSc) w Applied Chemistry to program przeznaczony dla studentów, którzy zamierzają kontynuować studia wyższe lub pracować w nauczaniu lub przemyśle chemicznym. Ten czteroletni program oferuje pełne wykształcenie w dziedzinie chemii. Oprócz podstawowych kursów czystej chemii obejmuje dodatkowe tematy z zakresu chemii stosowanej, takie jak: ekonomika zakładów przemysłowych i zarządzanie produkcją, zanieczyszczenie chemiczne i bezpieczeństwo przemysłowe, chemia środowiskowa, produkty petrochemiczne, technologia chemii organicznej, chemia przemysłu spożywczego, chemia przemysłowa, chemia stosowana Kataliza, technologia polimerów, apteka przemysłowa, materiałoznawstwo, mikrobiologia żywności i naturalna fitochemia, oprócz praktycznego szkolenia w branżach chemicznych i pokrewnych lub odpowiednich ośrodkach lub laboratoriach.... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Program ma na celu zapewnienie lokalnym i międzynarodowym społecznościom najbardziej udanych sposobów nauczania i tworzenia wiedzy z zakresu matematyki i nowoczesnych met ... [+]

Wydział

Wydział Nauk

opis programu

Zapewnia skuteczne metody nauczania i osiągania nowych poziomów zrozumienia w czystej i stosowanej matematyce. Wcześniejsze

Wydział wydziału matematyki jest zobowiązany do prowadzenia nauczania i badań na wysokim i doskonałym poziomie kompetencji. Wcześniejsze

Wydział matematyczny stara się być liderem w ścieżkach akademickich i badawczych, aby rozszerzyć służbę na swoje dyscypliny i ludzkość, zapewniając społeczeństwu absolwentów o wysokich kwalifikacjach, aby wnosili wkład w społeczeństwo.

Nauczać i uczyć

Metody nauczania różnią się w zależności od poziomu i rodzaju kursu. Wykład jest najbardziej używaną metodą nauczania. Stosowane są również krótkie artykuły i praktyczne techniki szkoleniowe.... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Zakład powstał w roku akademickim 1992/1993. Obecnie oferuje licencjata. Stopień w produkcji zwierzęcej ... [+]

Wydział

Wydział Rolnictwa i Medycyny Weterynaryjnej

opis programu

Zakład powstał w roku akademickim 1992/1993. Obecnie oferuje licencjata. Stopień w produkcji zwierzęcej

Nasza wizja rozciąga się od wspólnej wizji Uniwersytetu. Departament dąży do zapewnienia wysokiej jakości kształcenia w zakresie produkcji zwierzęcej i stara się zapewnić lokalnemu społeczeństwu wykwalifikowanych i wyszkolonych specjalistów w tej dziedzinie. Departament angażuje się w kształcenie przeddyplomowe poprzez stałą ocenę i doskonalenie programu nauczania oraz rekrutację wykwalifikowanych członków i techników Wydziału. Jest również zobowiązany do ukończenia nauczania i badań poprzez Program MS oferowany przez Wydział za pośrednictwem Wydziału Studiów Graduata. Departament dąży do uzyskania międzynarodowego uznania jako jeden z wiodących departamentów w regionie.... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Program ten oferuje studentom możliwość specjalizacji w badaniu wielu kursów biomedycznych i biotechnologicznych, otwierając w ten sposób nowe koncepcje związane z biotec ... [+]

Wydział

Wydział Nauk

opis programu

Program ten oferuje studentom możliwość specjalizacji w badaniu wielu kursów biomedycznych i biotechnologicznych, otwierając w ten sposób nowe koncepcje związane z biotechnologiami, w tym badanie białek komórkowych, kultury tkankowej, biologii zwierząt, genetyki molekularnej, biologii komórki, technologii rekombinacji DNA i immunologii . Wszystko to opiera się na podstawowych ogólnych informacjach związanych z koncepcją biologii i organizmów żywych poprzez kursy takie jak różnorodność roślin, zoologia, mikrobiologia, cytologia i inne, które przyczyniają się do powstania naukowego studentów, które umożliwiłyby im zastosowanie biotechnologii w różnych dziedzinach środowiska, zwierząt i roślin. Ponadto program ten daje możliwość przygotowania studentów do pracy w wysoko wykwalifikowanych technikach, którzy mogą pracować w wielu dziedzinach, w tym w badaniach medycznych, naukach biologicznych i rolniczych, przemyśle farmaceutycznym i produkcji leków.... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Bachelor of Science w dziedzinie fizyki - Drobna elektronika (B. Sc.) To stopień przeddyplomowy przeznaczony dla studentów, którzy planują zostać fizykami i mają dobry po ... [+]

Wydział

Wydział Nauk

opis programu

Bachelor of Science in physics - Drobna elektronika (B. Sc.) Jest stopniem przeddyplomowym przeznaczonym dla studentów, którzy planują zostać fizykami i mają dobry poziom w elektronice, albo przechodząc do szkoły wyższej lub pracując w dziedzinach, które są zależna od fizyki lub elektronika.

Ten czteroletni program oferuje pełne wykształcenie w dziedzinie fizyki jako ważnej i bardzo dobrej wiedzy w dziedzinie elektroniki jako osoby nieletniej, obejmującej wszystkie ważne dziedziny przedmiotu, umożliwiając jednocześnie studentom podjęcie innych kursów w innych dziedzinach, takich jak biologia, matematyka, chemia i umiejętności edukacyjne.... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Wyróżniony absolwent przygotowania posiada niezbędne kompetencje do skutecznej pracy w dziedzinie finansów i bankowości wymagane przez lokalny i arabski rynek pracy, a wy ... [+]

Wydział

Wydział Ekonomii i Nauk Społecznych

opis programu

Wyróżniony absolwent przygotowania posiada niezbędne kompetencje do skutecznej pracy w dziedzinie finansów i bankowości wymagane przez lokalny i arabski rynek pracy, a wydział rozwoju wydziałów zwiększa ich efektywność w zakresie edukacji i badań oraz przyczynia się do rozwoju społeczności działalność usługowa zgodna z wymaganiami wieku w ramach wartości narodowych.

Cele programu

Rozwój wykwalifikowanych absolwentów w celu zaspokojenia potrzeb różnych sektorów w finansach.Zapewnienie studentom nowoczesnej wiedzy w zakresie pracy związanej z finansami lokalnymi i globalnymi, inwestycyjnymi i bankowymi.Połączyć studentów bezpośrednio z rynkiem pracy, koncentrując się na aplikacjach terenowych w obszarze specjalizacji i praktycznego zastosowania wiedzy i umiejętności w dziedzinie finansów.Rozwój umiejętności studentów i ich zdolność do prowadzenia badań naukowych w dziedzinie finansów i bankowości.Dostarczenie studentom umiejętności niezbędnych do korzystania z technologii finansowej na różnych stanowiskach zarządzania finansowego i zdolności.Rozwój umiejętności i umiejętności uczniów w zakresie komunikacji, pracy zespołowej, analizy i twórczego myślenia, rozwiązywania problemów i budowania siebie.Umożliwienie studentom umiejętności posługiwania się językiem angielskim w finansach.Rozwój umiejętności i umiejętności studentów w zakresie stosowania metod statystycznych i ilościowych istotnych w podejmowaniu decyzji.Podnoszenie świadomości studentów w zakresie reagowania na różne zmiany środowiskowe w finansach.... [-]
Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Program składa się z 126 godzin kredytowych. 92 godziny to obowiązkowe wymagania wydziałowe, 12 godzin kredytowych to obowiązkowe wymagania wydziałowe, 18 godzin kredytow ... [+]

Wydział

Wydział Ekonomii i Nauk Społecznych

opis programu

Program składa się z 126 godzin kredytowych. 92 godziny to obowiązkowe wymagania wydziałowe, 12 godzin kredytowych to obowiązkowe wymagania wydziałowe, 18 godzin kredytowych to obowiązkowe wymagania uniwersyteckie, a 4 godziny zaliczeń można uzyskać z dowolnego wydziału uczelni. Program obejmuje kursy teoretyczne i praktyczne oraz szkolenia w powiązanych organizacjach. Uczniowie muszą przeprowadzić projekt badawczy w celu ukończenia studiów.

Przemysł

EdukacjaMinisterstwo samorządu lokalnego i gminMinisterstwo PlanowaniaKlimatologia i meteorologiaBadania środowiskoweRolnictwo i gospodarka odpadamiProblemy geopolityczne... [-]
Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
An-Najah National University

Program koncentruje się na nauczaniu teorii i zajmuje się badaniem cywilizacji i dziedzictwa dla różnych narodów i ich rozwojem przez lata. Badania historyczne opierają s ... [+]

Wydział

Wydział Humanistyczny

opis programu

Program koncentruje się na nauczaniu teorii i zajmuje się badaniem cywilizacji i dziedzictwa dla różnych narodów i ich rozwojem przez lata. Badania historyczne opierają się na badaniu książek, dokumentów i powieści w celu rejestrowania faktów i zdarzeń oraz klasyfikacji ich pod względem społecznym, ekonomicznym i politycznym.

Przemysł

We współpracy z lokalnymi organizacjami społecznymi departament oferuje wyjazdy turystyczne do historycznych miejsc w Palestynie.

Nauczać i uczyć

Wydział zapewnia personelowi i studentom ekrany LCD, dostęp do Internetu i telewizory. Wykłady wykorzystują Moodle do interaktywnej komunikacji.... [-]

Palestyna Nablus
August 2019
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku

An-Najah National University

Address
Al-Najah University PO. Box 7 Nablus, West Bank
Nablus, Palestyna
Telefon
International +970 9 234 5982