Palestine Polytechnic University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Witamy w Palestynie Polytechnic University (PPU)

Politechnika Palestyny ​​(PPU) był świadkiem kwantowych skoków w krótkim czasie trzy dekady, podczas których został opracowany z college'u z kilku rozrzuconych budynków i ograniczonych programów do pełnej przedsiębiorcy University z kilku uczelni oferujących licencjackich absolwent i programów. Zróżnicowanych programów akademickich Uczelni były nie tylko dostosowane odpowiedzi na potrzeby społeczności, ale również zostały opracowane jakościowo do konkurowania w wymiarze krajowym i regionalnym. Rozwoju na poziomie usług badawczych i społecznych świadczonych zostały również świadkami znaczących skoków w tworzeniu kilku centrów multidyscyplinarnych z doskonałości, które posiadają wysokiej jakości, certyfikowane laboratoria i obiekty, które są w stanie zapewnić profesjonalną standardowych testów i konsultingowe do różnych krajowych sektorach rozwojowych ,

Osiągnęliśmy wiele, ale przyszłe wyzwania, które stoją przed nami wymaga od nas, aby utrzymać rozwój naszych inicjatyw przedsiębiorca i innowacyjnych rozwiązań. Taka kreatywność, z jednej strony, służy potrzebom naszych sektorach rozwoju Wspólnoty "oraz, z drugiej strony, przyczyniają się w proces zdobywania wiedzy, która służy rozwojowi naukowych w ogóle. W celu sprostania przyszłym wyzwaniom, musimy opracować strategie przejściowe, które utrzymują naszą konkurencyjność, a także wspieranie kierownictwa Uniwersytetu oraz konkurencyjność swoich absolwentów na krajowym i międzynarodowym rynku pracy.

Uniwersytet i środowiska akademickie są w centrum przyszłych wyzwań, że będziemy w twarz i rozwijać. Nie ma wątpliwości, że są to poważne wyzwania, z uwagi na złożoność niestabilnych warunkach politycznych i ekonomicznych. Jednak znacznie wcześniej postępy podczas podobnej sytuacji, i wierzymy, że z całego serca, że ​​będziemy w stanie utrzymać nasze dobre osiągnięcia przez pracę zespołową zawsze używany do rozpoczęcia. Jednocześnie oczekujemy szlachetne biznesmeni palestyńskie do aktywnego wspierania programów i działań Uczelni, jak są one bezpośrednio koncentruje się na rozwoju naszego narodowego kapitału ludzkiego i środowiska.

PPU Misja i plan strategiczny

VISION:

W kierunku Nauki, Technologii i Innowacji Globalny Uniwersytetu do roku 2016.

MISJA:

Absolwent wykwalifikowanych siły pracy w stanie dokonać pozytywnych zmian i spełniają potrzeby i wymagania Wspólnoty w dziedzinach naukowych, technologicznych i badawczych. Aby zapewnić innowacyjne pomysły i rozwiązania. Aby wzmocnić rolę badań naukowych i rozwoju w osiąganiu trwałego i znaczącego wzrostu krajowego. Aby przyciągnąć wykwalifikowanych i rankingu zasobów ludzkich. Zreformować środowiska uniwersyteckiego i atmosferę.

Główne cele:

Zapewnienie jakości w programach akademickich. Zapewnienie jakości w kwestiach administracyjnych. Zachęcanie do badań naukowych. Komunikowanie się skutecznie ze społecznością lokalną. Osiągnięcie pełnej siebie finansową - zależność. Poprawa atmosfery Uniwersytetu i zajęć pozalekcyjnych.

Lokalizacje

Hebron

جامعة بوليتكنك فلسطين (Palestine Polytechnic University)

Address
Palestine Polytechnic University
Wadi al-haria st.
Hebron, Palestine

Hebron, Palestyna
Telefon
+970 2 221 3912

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium