Hebron University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

 • Zapewnienie niezbędne dla wykwalifikowanego środowisku uniwersyteckim Palestyńczyków, którzy chcą skorzystać z Hebron uniwersyteckich programów akademickich, usług i kulturowych, społecznych, artystycznych, tak aby nie pozbawić któregoś z nich z powodu działania siły wyższej.

 • Palestyński rozwój osobisty może być obiektywnie celowego myślenia i reagowania Kalendarz właściwy sens moim umysłem i społeczeństwa ludzkiego - palestyńskiego rozwoju osobistego zdolny do obiektywnej celowego myślenia i reagowania Kalendarz właściwy sens moim umysłem i społeczeństwa ludzkiego.
 • Ożywienie arabskiego i islamskiego dziedzictwa i bliższej współpracy z miłujących pokój ludzi łączy, przez bezpośrednich członków rodziny Hebron University.
 • Dalsze rozwijanie Uniwersytet Hebron do utrzymania terminowości odpowiedzi na potrzeby społeczeństwa i wyzwań przyszłości.

  Zobacz Hebron Uniwersytet

Wizja Hebronie University ma być jednym z wiodących uniwersytetów w całym kraju. Hebron Uniwersytet charakteryzuje zaangażowanie w kompleksowej edukacji o wysokiej jakości, środowiska i zdrowia, oprócz świadczenia usług publicznych.

Cele Hebron Uniwersytecie

Uniwersytet działa na uczenia się i nauczania oraz rozwój programów i publikacji w ramach ogólnych celów i polityki Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a pracuje jego drogę do służby jego zasobów, rozwoju i odrodzenia kraju intelektualnie, naukowo i zawodowo, społecznie i kulturowo. Jest to również działa w celu osiągnięcia lepszego życia. Aby osiągnąć te cele uczelni pracuje na następujące: - upowszechnianie wiedzy poprzez zapewnienie możliwości kształcenia i specjalizacji wyższego w różnych dziedzinach nauk-tym naturalnych Czystych humanistyczne Stosowanej, Sztuki i zapewnia państwu specjalistów, techników i specjalistów z różnych dziedzin nauki.

 • Rozwój wiedzy w celu prowadzenia badań naukowych i promocji, organizacji i pomóc właściwym organom w celu rozwiązania problemów związanych z zagadnieniami społeczeństwa i rozwoju w nim.
 • Dbałość o osobowości ucznia i pozytywne wskazówki dla administracji publicznej.
 • Odsetki w dziedzinie stosowanej wskazówek w różnych aspektach pracy społecznej w celu rozwiązania istniejących problemów i uniknięcia od nich oczekuje.
 • Arabskim i islamskim dziedzictwo cywilizacji i rozpowszechnianie starannością i dbałością o wartości moralnych.
 • Bliższe więzi i relacje z arabskich, muzułmańskich i zagranicznych uczelni i organizacji różnych instytucji naukowych i kulturalnych regionalnych i międzynarodowych.
 • Innowacje techniczne i dostosowane służyć wspólnocie we współpracy z uniwersytetami i innymi instytucjami szkolnictwa wyższego i badań naukowych i kształcenia w różnych dziedzinach.
 • Uwaga na kwestie rozwoju społecznego i intelektualnego i poznawczego i wartości religijnych pieniędzy.

Lokalizacje

Hebron

Address
Hebron University
P.O Box 40,
West Bank, Palestine.

Hebron, Palestyna

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy

Obecnie nie ma programów do wyświetlenia

Proszę udoskonalenie powyżej, sprawdź nasze popularne kategorie poniżej lub przeprowadzić wyszukiwanie słów kluczowych.


... or simply by choosing your degree: