Canadian University of Bangladesh

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Kanadyjski Uniwersytet w Bangladeszu (CUB) Jest to nowy uniwersytet. Tak, to jest nowo powstały (styczeń, 2016), ale jest to również zupełnie nowa rasa uczelni, też. Co sprawia, że ​​kanadyjski Uniwersytet wyjątkowe? To aplikacja. Oznacza to, że "uczymy poprzez wykazanie; uczymy się przez działanie ". Nasze podejście do edukacji w tym względzie bardzo następuje North American modelu.

Zapewnia dostawę wyższym wykształceniem do najwyższych standardów kanadyjskich ... bez faktycznie tam. Oznacza to, że kanadyjski Uniwersytet Bangladeszu jest w stanie zapewnić, edukację aplikacji opartych na światowej klasy w przystępnej cenie.

Z powodu rosnących gospodarki Bangladeszu i stabilnej wpływem jego przewodnictwem; kraj, dziś jest wyspą dobrobytu gospodarczego i stabilności politycznej w morzu globalnej niepewności. To wysoki poziom wzrostu i trwałego rozwoju jest przykładem dla świata. Test Kanadyjski Uniwersytet w Bangladeszu jest głęboko zaangażowana w wypełnianiu jego odpowiedzialności do produkcji liderów światowej klasy i wykwalifikowanych specjalistów niezbędnych do zapewnienia sukcesu i dobrobytu narodu.

Lokalizacje

Dhaka

Canadian University Of Bangladesh

Address
Plot: 99 Block: C Road:11, Banani
Dhaka-1213

Dhaka, Dhaka Division, Bangladesz
Telefon
+880 1707-070280