Artevelde University College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Artevelde University College Ghent, członek Uniwersyteckiego Stowarzyszenia Gandawie (Gent) AU, jest jednym z największych Flandrii kolegiach uniwersyteckich (13.000 studentów). Oferujemy programy studiów w zarządzaniu przedsiębiorstwem, szkolenia nauczycieli, komunikacji, edukacji grafiki, służby zdrowia i opieki społecznej.

Artevelde Ghent University College jest centrum wiedzy o edukacji, badań i usług, w którym studenci, pracownicy i partnerzy strategiczni współpracować i rozwijać swoje talenty w stymulującym środowisku międzynarodowym i zorientowany.

Jako instytut opartej na kulturze internacjonalizacji, Artevelde University College Ghent jest aktywnym partnerem w różnych międzynarodowych sieci, Uczestniczy w różnych międzynarodowych konferencjach i intensywnie współpracuje z partnerami zagranicznymi w celach edukacyjnych i badawczych.

Ponadto Artevelde University College Ghent stymuluje pracowników wychodzących i mobilność studentów i z zadowoleniem przyjmuje międzynarodowy personel przychodzące i studentów, Wreszcie, oprócz regularnych programów studiów, Artevelde University College Ghent oferuje szeroki wybór Kursy międzynarodowe, Często z wyraźnym naciskiem na interdyscyplinarność. Oferujemy również możliwość uczestnictwa w kursach nauki języka holenderskiego zapewnić pomyślną integrację jako zagranicznego studenta.

Uczelnia kształci kolegium specjalistów, których kreatywność, innowacyjny sposób myślenia i poczucie granic poprzecznych przedsiębiorczość. Artevelde University College Ghent aspiruje po doskonałości i trwałości i jest stymulowany przez swoich współpracowników, aby to zrobić. Studia na Artevelde University College Ghent, znanej z doskonałej obsługi studentów zorientowanych, edukacji i poradnictwa, z pewnością sprostać Państwa oczekiwaniom, a także atrakcyjne działań społecznych, kulturalnych i turystycznych miasta Ghent ma do zaoferowania.

Alianse strategiczne

Artevelde University College Ghent cieszy rozległą sieć kontakty międzynarodowe rozejść się 6 kontynentów. Te partnerstwa (uniwersytety, kolegia uniwersyteckie, organizacje pozarządowe ...) były świadomie wybrany do ich wartości dodanej w mobilności, ale również w innych dziedzinach, takich jak profesjonalizacji, opieki społecznej i edukacji.

Z sieci instytucji w krajach, które są nie jest częścią Unii Europejskiej, Artevelde University College Ghent Zdecydowałem się na strategicznej współpracy z Pięć krajów partnerskich, Czyli "aliansów strategicznych": Ekwador, Kanadzie, Chinach, Afryce Południowej i Wietnamu (i rozszerzenia Surinamu i Kambodży). Wybór dla tych krajach wynika z poprzednich kolaboracji. Ekwador, Surinam, RPA i Wietnam również należą do krajów partnerskich w ramach współpracy rozwojowej belgijski i flamandzki Międzyuczelnianego Współpracy Rozwojowej (VLIR UOS).

Artevelde University College Ghent może oprzeć się na rozległe i stabilna sieć organizacji szkoleniowych i uczelni wyższych za organizację mobilności i udziału w projektach. W niektórych aliansów strategicznych, takich jak Ekwador, Surinam i Kambodży, ścisła współpraca z organizacjami pozarządowymi istnieje pracy na szczeblu rządowym w celu poprawy edukacji. Przez jego szkolenia i usługi, Artevelde University College dzieli swoją wiedzę w razie konieczności i poprosił, który z czasem przyczynia się do współpracy strukturalnej.

Akredytacja i zapewnienie jakości

Jakość Artevelde University College w Gandawie i jej służb jest zapewniona poprzez akredytację. Wszystkie nasze oddziały są akredytowane przez NVAOOrganizacja Akredytacji Holandii i Flandrii. Aby uzyskać więcej informacji w języku angielskim na temat NVAO oraz akredytacji naszej University College odnosimy się "Qrossroads '. Qrossroads jest projekt Europejskiego Konsorcjum Akredytacji wspieranego przez Komisję Europejską i ma na celu dostarczenie informacji na temat jakości zapewnione i akredytowane studia wyższe w Europie.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski
  • Holenderski

Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Bachelor in International Business Management

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Belgia Ghent

Marzysz o międzynarodowej karierze? Czy chcesz poszerzyć swój horyzont? Czy twoje ambicje sięgają poza granice twojego kraju? Wtedy nasz stopień licencjata w zakresie międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem będzie waszą filiżanką herbaty. Ten pełny trzyletni program studiów licencjackich odbywa się w języku angielskim. [+]

Marzysz o międzynarodowej karierze? Czy chcesz poszerzyć swój horyzont? Czy twoje ambicje sięgają poza granice twojego kraju? Wtedy nasz stopień licencjata w zakresie międzynarodowego zarządzania przedsiębiorstwem będzie waszą filiżanką herbaty. Ten pełny trzyletni program studiów licencjackich odbywa się w języku angielskim .

Czemu?Międzynarodowy sposób myślenia

Marzysz o międzynarodowej karierze w kraju lub za granicą? Czy chcesz poszerzyć swoje horyzonty? Czy twoje ambicje sięgają poza granice twojego kraju? Międzynarodowe zarządzanie biznesem będzie waszą filiżanką herbaty! Ten program licencjata jest w całości prowadzony w języku angielskim dla międzynarodowej grupy studentów. Absolwenci z międzynarodowym nastawieniem i gruntowną znajomością języka angielskiego są obecnie bardzo pożądani przez pracodawców.... [-]


Licencjat w międzynarodowym zarządzaniu biurowym

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Belgia Ghent

Czy masz w sobie pasję do języków i ludzi? Za wszystko, co ma zrobić ze światem cyfrowym? Czy chcesz poszerzyć swoje horyzonty i krok poza strefę komfortu? Świat jest Twój plac zabaw! [+]

Czy masz w sobie pasję do języków i ludzi? Za wszystko, co ma zrobić ze światem cyfrowym? Czy chcesz poszerzyć swoje horyzonty i krok poza strefę komfortu? Świat jest Twój plac zabaw!

Witamy w angielskim programie kawalerskim Międzynarodowe Biuro Zarządzania!

Ze stopniem licencjata w dziedzinie Zarządzania Międzynarodowego Biura, jesteś gotowy do kickstart swoją karierę: opanujesz trzech językach (angielskim i dwóch innych języków (na przykład: francuski, niemiecki, hiszpański, chiński, włoski i szwedzki)), oprogramowanie Office jest najlepszym przyjacielem, a ty jesteś w stanie zapewnić organizacjom doradztwo w zakresie zagadnień HR, oraz projektu, procesu i lean management.... [-]


Filmy

In 1 minuut door campus Kantienberg

Kontakt

Arteveldehogeschool - Campus Kantienberg

Adres Voetweg 66 9000 Ghent
9000 Ghent, Flanders, Belgia
Strona internetowa https://www.arteveldehogeschool.be/en/international-business-management-english
Telefon +32 9 234 70 00