Artevelde University of Applied Sciences

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

110624_foto1.jpg

Marzysz o międzynarodowej karierze w biznesie? Czy chcesz poszerzyć swój horyzont i wyjść poza strefę komfortu? Dlaczego nie rozpocząć kariery w Ghent, sercu Europy ? Świat jest twoim placem zabaw z dyplomem angielskiego programu studiów licencjackich na Artevelde University of Applied Sciences . Oferujemy dwóch kawalerów w biznesie: International Office Management lub International Business Management.

Artevelde University of Applied Sciences , członek Ghent University Association (AU GENT), jest jedną z największych collegów uniwersyteckich w Flandrii (13 000 studentów, Ghent znajduje się we Flandrii, a tylko 30 minut od Brukseli, Antwerpii, Brugii, wybrzeża, Francja i Holandia, z 70 000 studentami, Gandawa jest największym miastem studenckim w Belgii, kampusy uniwersyteckie i uniwersyteckie są rozsiane po całym mieście , co ożywia atmosferę, nie można sobie wyobrazić Ghent bez studentów jeżdżących na rowerze. oferuje szeroką gamę możliwości nauki, Gandawa ma wszystko: życie, życie nocne, pierwszorzędne wykształcenie i wiele zajęć rekreacyjnych.110622_foto2.jpg

Co więcej, Artevelde University of Applied Sciences stymuluje wyjazdowy personel i mobilność studentów oraz ciepło przyjmuje zagranicznych studentów i pracowników . Wreszcie, oprócz regularnych programów studiów, Artevelde University of Applied Sciences oferuje dwa międzynarodowe programy licencjackie w języku angielskim z wyraźnym naciskiem na interdyscyplinarność. Oferujemy również możliwość odbycia kursów języka niderlandzkiego w celu zagwarantowania udanej integracji jako student zagraniczny.

Uczelnia kształci specjalistów, których kreatywność, innowacyjny sposób myślenia i poczucie przedsiębiorczości przekraczają granice. Studia w Artevelde University of Applied Sciences w Artevelde University of Applied Sciences , znane z doskonałych usług, edukacji i doradztwa dla studentów, z pewnością spełnią Twoje oczekiwania, a także atrakcyjne działania społeczne, kulturalne i turystyczne, jakie miasto Gandawa ma do zaoferowania.110628_foto3.jpg

5 powodów, aby studiować biznes w Ghent w Belgii!

  1. Kiedy studiujesz biznes w Belgii, rozpoczynasz swoją karierę w sercu Europy . Wiele globalnych organizacji ma swoją siedzibę w Belgii, a także UE i NATO.
  2. Nie tylko odkryjesz Belgię podczas swojego międzynarodowego pobytu: główne europejskie miasta, takie jak Paryż, Londyn, Berlin, Amsterdam, znajdują się zaledwie kilka godzin drogi stąd.
  3. Ghent jest jednym z największych miast studenckich w Belgii. Kampusy uniwersyteckie i uniwersyteckie znajdują się w historycznym mieście.
  4. Ghent to wyjątkowe miasto kulturalne i historyczne . Łączy średniowieczną świetność z kulturową atrakcją, z ważnymi festiwalami muzycznymi i filmowymi, a także z różnorodnymi scenami teatralnymi i performansowymi.
  5. Język używany w Gandawie jest językiem holenderskim, ale Belgowie są bardzo wielojęzyczni. Z trzema oficjalnymi językami w Belgii łatwo można rozmawiać po angielsku, francusku i holendersku !

Lokalizacje

Gandawa

Arteveldehogeschool - Campus Kantienberg

Address
Voetweg 66
9000 Ghent

9000 Gandawa, Flandria, Belgia
Telefon
+32 9 234 70 00

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium