Przeczytaj oficjalny opis

110624_foto1.jpg

Marzysz o międzynarodowej karierze w biznesie? Czy chcesz poszerzyć swój horyzont i wyjść poza strefę komfortu? Dlaczego nie rozpocząć kariery w Ghent, sercu Europy ? Świat jest twoim placem zabaw z dyplomem angielskiego programu studiów licencjackich na Artevelde University of Applied Sciences . Oferujemy dwóch kawalerów w biznesie: International Office Management lub International Business Management.

Artevelde University of Applied Sciences , członek Ghent University Association (AU GENT), jest jedną z największych collegów uniwersyteckich w Flandrii (13 000 studentów, Ghent znajduje się we Flandrii, a tylko 30 minut od Brukseli, Antwerpii, Brugii, wybrzeża, Francja i Holandia, z 70 000 studentami, Gandawa jest największym miastem studenckim w Belgii, kampusy uniwersyteckie i uniwersyteckie są rozsiane po całym mieście , co ożywia atmosferę, nie można sobie wyobrazić Ghent bez studentów jeżdżących na rowerze. oferuje szeroką gamę możliwości nauki, Gandawa ma wszystko: życie, życie nocne, pierwszorzędne wykształcenie i wiele zajęć rekreacyjnych.110622_foto2.jpg

Co więcej, Artevelde University of Applied Sciences stymuluje wyjazdowy personel i mobilność studentów oraz ciepło przyjmuje zagranicznych studentów i pracowników . Wreszcie, oprócz regularnych programów studiów, Artevelde University of Applied Sciences oferuje dwa międzynarodowe programy licencjackie w języku angielskim z wyraźnym naciskiem na interdyscyplinarność. Oferujemy również możliwość odbycia kursów języka niderlandzkiego w celu zagwarantowania udanej integracji jako student zagraniczny.

Uczelnia kształci specjalistów, których kreatywność, innowacyjny sposób myślenia i poczucie przedsiębiorczości przekraczają granice. Studia w Artevelde University of Applied Sciences w Artevelde University of Applied Sciences , znane z doskonałych usług, edukacji i doradztwa dla studentów, z pewnością spełnią Twoje oczekiwania, a także atrakcyjne działania społeczne, kulturalne i turystyczne, jakie miasto Gandawa ma do zaoferowania.110628_foto3.jpg

5 powodów, aby studiować biznes w Ghent w Belgii!

  1. Kiedy studiujesz biznes w Belgii, rozpoczynasz swoją karierę w sercu Europy . Wiele globalnych organizacji ma swoją siedzibę w Belgii, a także UE i NATO.
  2. Nie tylko odkryjesz Belgię podczas swojego międzynarodowego pobytu: główne europejskie miasta, takie jak Paryż, Londyn, Berlin, Amsterdam, znajdują się zaledwie kilka godzin drogi stąd.
  3. Ghent jest jednym z największych miast studenckich w Belgii. Kampusy uniwersyteckie i uniwersyteckie znajdują się w historycznym mieście.
  4. Ghent to wyjątkowe miasto kulturalne i historyczne . Łączy średniowieczną świetność z kulturową atrakcją, z ważnymi festiwalami muzycznymi i filmowymi, a także z różnorodnymi scenami teatralnymi i performansowymi.
  5. Język używany w Gandawie jest językiem holenderskim, ale Belgowie są bardzo wielojęzyczni. Z trzema oficjalnymi językami w Belgii łatwo można rozmawiać po angielsku, francusku i holendersku !
Programy prowadzone przez:
Język angielski
Holenderski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Artevelde University of Applied Sciences

Marzysz o międzynarodowej karierze? Czy chcesz poszerzyć swój horyzont? Czy twoje ambicje sięgają poza granice twojego kraju? Wtedy nasz stopień licencjata w zakresie mię ... [+]

Marzysz o międzynarodowej karierze? Czy chcesz poszerzyć swój horyzont? Czy twoje ambicje sięgają poza granice twojego kraju? Wtedy nasz stopień licencjata w międzynarodowym zarządzaniu biznesem będzie waszą filiżanką herbaty. Ten pełny trzyletni program licencjacki odbywa się w języku angielskim . Będziesz miał okazję jako młodszy menedżer w zakresie towarów konsumpcyjnych, HR, sprzedaży, eksportu, marketingu, zysków społecznych, finansów, IT itp. Po prostu wybierz!

Dlaczego Bachelor w International Business Management?Współpraca z biznesem staje się realna dzięki wizytom firmowym, wykładom gościnnym, międzynarodowym case studies, doświadczonym wykładowcom itp.Małe grupy klas zapewnią interaktywność dla przedmiotów, w których nacisk kładziony jest na umiejętności i postawy biznesowe .Dostaniesz osobisty trening w TalencieTen program licencjata jest w całości prowadzony w języku angielskim dla międzynarodowej grupy studentów.Absolwenci z międzynarodowym nastawieniem i gruntowną znajomością języka angielskiego są obecnie bardzo poszukiwane przez pracodawców.... [-]
Belgia Ghent
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Artevelde University of Applied Sciences

Czy pasjonujesz się językami i ludźmi? Za wszystko, co ma związek ze światem cyfrowym? Czy chcesz poszerzyć swoje horyzonty i wyjść poza strefę komfortu? Świat jest twoim ... [+]

Czy pasjonujesz się językami i ludźmi? Czy chcesz pracować jako kierownik biura, kierownik projektu, pracownik ds. Rekrutacji lub konsultant ds. Procesów w firmie międzynarodowej , w swoim kraju lub za granicą? To wszystko jest w zasięgu ręki dzięki dyplomowi z International Office Management !

Dlaczego Bachelor w International Office Management?Weź udział w zajęciach z grupą międzynarodowych studentów : wzbogacające doświadczenie.Dzięki trzem stażom, wielu wykładom gościnnym, wizytom firmowym, wyjazdom studyjnym za granicę, przypadkom o zasięgu międzynarodowym itd. Teoria ożywa .Nauczysz się profesjonalnie komunikować w języku angielskim i dwóch innych językach obcych .... [-]
Belgia Ghent
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Artevelde University College Ghent

Address
Voetweg 66 9000 Ghent
9000 Ghent, Flanders, Belgia
Witryna
Telefon
+32 9 234 70 00