Howest College - University College West

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Skoncentruj się na bezpieczeństwie cybernetycznym w Howest

Rozpocznij karierę w cyberbezpieczeństwie. Nasze programy na Applied Computer Science - Cyber Security na Howest University w Brugii w Belgii oferują idealną edukację.

Howest oferuje szeroki wachlarz interesujących tematów z zakresu cyberbezpieczeństwa. Czy kiedykolwiek chciałeś zrozumieć, jak działa haker i przeciwdziałać jego atakom za pomocą inżynierii wstecznej złośliwego oprogramowania ? Czy chcesz zostać etycznym hakerem i pomóc organizacjom z sektora prywatnego i publicznego znaleźć ich słabe punkty za pomocą testów penetracyjnych (system, sieć i sieć) ? Czy chcesz pomóc w walce z cyberprzestępczością i znaleźć złoczyńców, przeprowadzając analizę kryminalistyczną ? A może celem Twojego życia jest wzmocnienie bezpieczeństwa w branży poprzez poznanie bezpieczeństwa przemysłowych systemów sterowania (OT) ? A może chcesz zrozumieć kryptografię i jak można ją wykorzystać do ochrony lub ataku (ransomware)? Ochrona danych i RODO zapewniają podstawową wiedzę na temat drogi do zostania inspektorem ochrony danych (IOD) . Zdobędziesz gruntowną wiedzę z zakresu zarządzania bezpieczeństwem informacji oraz modelowania i analizy zagrożeń . To wszystko i więcej jest oferowane w tym programie.

Jako pionier w oferowaniu edukacji w zakresie przełomowych nowych technologii, Howest był jednym z pierwszych, którzy zareagowali na brak gotowych do pracy, zorientowanych na praktykę specjalistów ds. Cyberbezpieczeństwa, oferując ten program licencjacki. Uwzględniono innowacyjne tematy, takie jak Cyber Warfare i bezpieczeństwo w 5G, Blockchain i AI .

Oferujemy trzy ścieżki bezpieczeństwa cybernetycznego.

Na studiach licencjackich nauczysz się podstaw sprzętowych i stacjonarnych systemów operacyjnych, sieci i tworzenia oprogramowania, w tym bezpiecznego rozwoju i wielu innych. Oznacza to, że nie wymagamy wcześniejszej wiedzy ani doświadczenia w zakresie IT (bezpieczeństwo), chociaż powinowactwo do pracy z komputerami jest oczywiście zaletą.

Badania

Howest zbudował solidną reputację w badaniach naukowych zorientowanych na praktykę, usługach i kształceniu ustawicznym, zawsze koncentrując się na dziedzinie zawodowej, zarówno krajowej, jak i międzynarodowej. Przekłada się to na krajowe, europejskie i międzynarodowe projekty w dziedzinie badań stosowanych, zawsze na zlecenie i dla organizacji prywatnych i publicznych.

Słowo od naszego Rektora

„Odważnie iść tam, gdzie nikt wcześniej nie był!”

Kapitan Kirk, The Enterprise, Star Trek, marzenie chłopca, które realizowałem przez całą moją karierę.

Widząc przeszłe przeszkody i stwarzając okazje. Dawać szanse. Rozwijanie talentów. Inspirowanie ludzi do wykorzystania ich pełnego potencjału, podnoszenie poprzeczki, odważanie ludzi do robienia różnych rzeczy.

Przewiduj przyszłość, oto, co przewidujemy w naszej NAJWYŻSZEJ Społeczności. Nazywamy siebie nietypowymi, przychodzimy z przewagą. Jesteśmy otwarci na ludzi, którzy wykraczają poza granice, którzy myślą nieszablonowo, zachęcamy do świadomości przedsiębiorczości i zapewniają przestrzeń dla przedsiębiorczości.

Służ, wspieraj, dbaj: to są nasze wartości, światła nawigacyjne, które nas prowadzą, które przeniknęły same naczynia włosowate naszej społeczności. Są częścią HROW DNA.

Student i jego program studiów mają kluczowe znaczenie dla naszej wizji edukacji. Społeczeństwo i szeroki zakres pracy to nasze kamienie kontaktowe. Naszym celem jest tworzenie społecznej wartości dodanej.

Lode De Geyter
Rektor

138530_image2.jpg
Shutterstock / Novikov Aleksey

Brugia, idealne miasto dla studentów

Czy wiesz, że historyczne centrum miasta znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO? Dzielisz miasto z turystami z całego świata i ta mieszanka działa idealnie.

„Miasto targowe” Brugia oferuje bogactwo rozrywek. Zrelaksuj się na tarasie, poćwicz na terenach zielonych, zobacz kanały lub ciesz się jedną z wielu restauracji lub barów z innymi studentami. Inspirujące miasto dla studentów!

Co oznacza Howest?

  • HOWN, Hogeschool West-Vlaanderen, to nietypowy, kreatywny, innowacyjny i przedsiębiorczy uniwersytet nauk stosowanych i sztuki.
  • Badając talenty i pasję każdego ucznia, HOWN trenuje swoich uczniów, aby stali się kompetentnymi, dobrze pracującymi, zorientowanymi na zespół specjalistami, zdolnymi do przewidywania rozwoju naszego globalnego społeczeństwa.
  • HOWN działa w ścisłej współpracy z regionalnymi i międzynarodowymi obszarami pracy . W związku z tym Howest integruje wiodącą, społecznie istotną i zorientowaną na kompetencje edukację, badania zorientowane na waloryzację i usługi we wszystkich swoich programach studiów.
  • HOWN to otwarty i pluralistyczny uniwersytet nauk stosowanych i sztuki z poszanowaniem różnorodności . HOWN inspiruje swoich pracowników i studentów do integracji jego podstawowych wartości w życiu osobistym i zawodowym.

Lokalizacje

Brugia

Address
Rijselstraat 5
8000 Brugia, Flandria, Belgia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium