Przeczytaj oficjalny opis

W 1995 Howest, University College Flandria stała się pojedynczy autonomiczny Wyższa szkoła z powodu fuzji sześciu czołowych instytucji szkolnictwa wyższego we Flandrii. Od tego czasu rozwój w ciągu Howest zyskała nowy impuls i teraz jesteśmy jednym z wiodących dostawców systemów szkolnictwa wyższego w województwie. Dziś około 5600 studentów studiów dziennych są zapisani Howest realizacji 24 licencjatów i magistrów 7, obejmujących szeroki zakres zagadnień. Howest składa się z czterech kampusów położonych w Brugii i Kortrijk. Uczniowie znajdą tu otwarte, żywe, kosmopolityczny i przyjazne środowisko, które oferuje mnóstwo szans edukacyjnych, z naciskiem na wysoką jakość i zorientowanych na praktykę kursów. Obudowa zakwaterowanie, specjalistyczne biblioteki, indywidualne programy badawcze, doradztwo studentów i badania Usługi związane z działów poziomu stresu nasz uczeń realizację polityki. Nasz kompetentny kadry nauczycielskiej i administracyjnej tworzą zwartą społeczność, są zawsze przystępny. Wszystkie sale i audytoria są dobrze wyposażone, aby spełnić dzisiejsze zaplecze dydaktyczne. Internet-Konta są dostępne dla wszystkich studentów. Howest ma rosnącą międzynarodową sławą, podobnie jak możliwości, jakie oferuje studentom zrobić część swoich studiów za granicą. Jego powiązania z przemysłem i innych podmiotów zewnętrznych są również rośnie. Howest dalszym ciągu cieszy się najlepszą dostępną kadrę akademicką i modyfikować i rozwijać swój program nauczania o nowe obszary wiedzy i do zmieniających się potrzeb współczesnego ucznia. Howest przyjmuje studentów zagranicznych i stale rozwija swoją ofertę kursu w języku angielskim.Studia w Brugii i Kortrijk zawiera mając serię bardzo atrakcyjnych lokalizacjach w ciągu rzut kamieniem 's: belgijskiego wybrzeża, jak również nasze flamandzkich miast znanych ze sztuki, takich jak Antwerpia, Bruksela, Ghent ... Można także dotrzeć do słynnych europejskich miejsc takich jak Paryż, Londyn, Amsterdam, Kolonii w jednym lub dwóch pociągów godzin podróży. W skrócie, Howest jest instytucją, gdzie studiuje jest skuteczna i przyjemna.

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Howest University College West Flanders

DAE to studia stacjonarne licencjackie 180 punktów zaprojektowany przez i opracowany dla kreatywnych, ambitnych, pełnych pasji i wyjątkowych osób. ... [+]

Licencjat z Międzynarodowymi sztuka cyfrowa i Rozrywka

DAE to program licencjat 180 ECTS w pełnym wymiarze czasu zaprojektowany przez i opracowany dla kreatywny, ambitny, namiętny i wyjątkowe osoby, gotowe do wyjścia poza granicy interaktywnej 3D.

Spektakularny wzrost wysoko technologicznych 3D sektor i szybko rozwijającej się branży gier, stworzyliśmy wzrasta zapotrzebowanie na wybitnych specjalistów. To jest to, co sztuka cyfrowa i Rozrywka jest o!

W DAE'er, świat jest twój plac zabaw dla dzieci. Już od pierwszego semestru studenci są zanurzone w kontekście międzynarodowym, jako kandydatów pochodzą z całego świata. Nasza branża zatwierdzony, Nagradzane belki i wspierany na arenie międzynarodowej program nauczania jest prowadzone przez ekspertów z wykorzystaniem state-of-the-art sprzętu i praktyk w branży.... [-]

Belgia Kortrijk
Wrzesień 2020
W pełnym wymiarze godzin
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku