Przeczytaj oficjalny opis

O KdG

Karel de Grote-Hogeschool jest katolickim uniwersytetem, który ma ponad 11000 zapisanych studentów i zatrudnia około 1000 pracowników. To czyni nas największą uczelnią uniwersytecką w Antwerpii i drugą co do wielkości we Flandrii.

Misja, wizja i wartości

Misja Karel de Grote University College (KdG) wspiera zrównoważony rozwój: dla studentów, pracowników i społeczeństwa. We wzajemnej interakcji, w oparciu o zachęcające środowisko uczenia się, życia i pracy. Aby zawsze wyciągać z siebie wszystko i wspólnie dążyć do doskonałości. Kieruje się wartościami, inspirowanymi zasadami chrześcijaństwa, otwartymi na inne ideologie. Wizja Karel de Grote University College (KdG) tworzy wyzwania i motywuje dostosowane do potrzeb konteksty edukacyjne. Dla każdego, kto chce rozwinąć się w profesjonalistę z osobowością. Uczymy i uczymy naszych uczniów, aby odkrywali i rozwijali swoje talenty oraz zdobyli niezbędne kompetencje, aby wnieść wkład do społeczeństwa. Samoświadomy, z poczuciem odpowiedzialności i ceniony przez społeczeństwo. Zachęcamy naszych pracowników do dalszego rozwoju na poziomie osobistym i zawodowym. KdG jest wszechstronną organizacją. Myślimy z wyprzedzeniem i mamy wyczucie dynamiki szybko zmieniającego się globalnego kontekstu. Dzielimy się wiedzą i inwestujemy w silną współpracę z naszymi partnerami: dzięki tym interakcjom i rozwiązaniom "na miarę" nasza uczelnia wyróżnia się i wprowadza innowacje w edukacji (sztuce), badaniach zorientowanych na praktykę i usługach. Wartości Jako organizacja nastawiona na wartość wybieramy:

  • działania studenckie
  • osiąganie rezultatów
  • współpracując z ufnością
  • zobowiązanie się do lepszego świata
  • zrównoważona innowacja.

Perspektywy edukacji

Akademia uniwersytecka Karel de Grote ma na celu umożliwienie uczniom i członkom personelu odkrycie, jakie są ich talenty i dalsze rozwijanie tych talentów. Jesteśmy przekonani, że praca zespołowa pozwala zarówno uczniom, jak i pracownikom zdobyć kompetencje - takie jak wiedza, umiejętności, wgląd i postawy - które są niezbędne zarówno w kontekście pracy, jak iw szerszym kontekście naszego społeczeństwa. Jedną z najważniejszych kompetencji jest bez wątpienia umiejętność podjęcia wysiłku dla tych, którzy z powodu pewnych okoliczności nie są w stanie w pełni rozwinąć swoich talentów.

Programy prowadzone przez:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Karel De Grote University College

Stopień licencjata w zarządzaniu biznesem - International Business jest waszym przyznaniem się do fascynującej pracy w międzynarodowym świecie biznesu. ... [+]

Business Management (International Business) to trzyletnie studium anglojęzyczne, które przygotowuje globalnie myślących studentów do kariery w międzynarodowym biznesie.

Oferuje studentom szansę studiowania w międzynarodowej klasie, a około 40% studentów przystępuje do programu z zagranicy. Wykładowcy są równie zróżnicowani, a dzięki swojemu przemysłowemu know-how nauczysz się, jak zastosować swoją wiedzę teoretyczną poprzez ćwiczenia, przypadki i zadania zespołowe.

Odkryjesz zasady etycznej praktyki biznesowej i zrównoważonego rozwoju oraz rozwiniesz swoje umiejętności zawodowe i świadomość kulturową gotową na globalne miejsce pracy. Ten kurs jest również trampoliną do programu magisterskiego.... [-]

Belgia Antwerp
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Karel De Grote University College

W ciągu najbliższych trzech lat opracujesz najnowocześniejszą kreatywność i umiejętności techniczne, które pomogą Ci zabłysnąć w dynamicznym świecie multimediów. ... [+]

Zawsze poszukujemy przełomów w technologii? Masz instynkt przedsiębiorczości i pomysły na innowacje?

Przyjdź i odkryj, w jaki sposób technologia działa dla nas, odblokuj jej potencjał, a społeczeństwo może Ci podziękować.

Nasz Bachelor of Multimedia and Communication Technology to stopień anglojęzyczny, który przygotowuje studentów z całego świata do kariery w świecie cyfrowym.

Złóż wniosek i możesz spędzić następne trzy lata w tętniącym życiem, zabytkowym mieście Antwerpia w Belgii.

Stopień w skrócie

Będziesz rozwijać umiejętności techniczne, najnowocześniejszą kreatywność i strategiczny wgląd, aby pomóc Ci zabłysnąć w szybkim tempie multimediów.... [-]

Belgia Antwerp
September 2019
W pełnym wymiarze godzin
3 lat
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Address
Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 Antwerp, Flanders, Belgia
Witryna
Telefon
+32 350 221 92