Przeczytaj oficjalny opis

O KdG

Karel De Grote University College ma ponad 12 000 zapisanych studentów i zatrudnia około 1000 pracowników. To czyni nas największym uniwersytetem uniwersyteckim w Antwerpii.

Misja, wizja i wartości

Misja Karel De Grote University College ( KdG ) wspiera zrównoważony rozwój: dla studentów, pracowników i społeczeństwa. W wzajemnej interakcji, w oparciu o zachęcające środowisko do nauki, życia i pracy. Aby zawsze uzyskać to, co najlepsze, i dążyć do doskonałości razem. Wizja Karel De Grote University College ( KdG ) tworzy wymagające i motywujące konteksty uczenia się dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dla każdego, kto chce stać się profesjonalistą z osobowością. Kształcimy i prowadzimy naszych uczniów, aby odkryli i rozwijali swoje talenty oraz zdobyli kompetencje niezbędne do wniesienia wkładu do społeczeństwa. Samoświadomy, z poczuciem odpowiedzialności i ceniony przez społeczeństwo. Zachęcamy naszych pracowników do dalszego rozwoju zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym. KdG to wszechstronna organizacja. Myślimy z wyprzedzeniem i wyczuwamy dynamikę szybko zmieniającego się globalnego kontekstu. Dzielimy się wiedzą i inwestujemy w silną współpracę z naszymi partnerami: dzięki tym interakcjom i rozwiązaniom „szytym na miarę” nasze kolegium uniwersyteckie wyróżnia się i wprowadza innowacje w edukacji (artystycznej), badaniach zorientowanych na praktykę i usługach. Wartości Jako organizacja nastawiona na wartość, wybieramy:

  • działania studenckie
  • osiąganie rezultatów
  • współpracując z ufnością
  • zobowiązanie się do lepszego świata
  • zrównoważona innowacja.

Perspektywy edukacji

Karel De Grote University College ma na celu umożliwienie swoim studentom i pracownikom odkrywania swoich talentów i rozwijania ich. Jesteśmy głęboko przekonani, że praca zespołowa umożliwia zarówno studentom, jak i pracownikom zdobycie kompetencji - takich jak wiedza, umiejętności, wgląd i postawy - które są niezbędne w kontekście pracy, jak również w szerszym kontekście naszego społeczeństwa. Jedną z najważniejszych kompetencji jest bez wątpienia umiejętność podejmowania wysiłku dla tych, którzy z powodu pewnych okoliczności nie są w stanie w pełni rozwinąć swoich talentów.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Karel De Grote University College

Stopień licencjata w zarządzaniu biznesem - International Business jest waszym przyznaniem się do fascynującej pracy w międzynarodowym świecie biznesu. ... [+]

Business Management (International Business) to trzyletnie studium anglojęzyczne, które przygotowuje globalnie myślących studentów do kariery w międzynarodowym biznesie.

Oferuje studentom szansę studiowania w międzynarodowej klasie, a około 40% studentów przystępuje do programu z zagranicy. Wykładowcy są równie zróżnicowani, a dzięki swojemu przemysłowemu know-how nauczysz się, jak zastosować swoją wiedzę teoretyczną poprzez ćwiczenia, przypadki i zadania zespołowe.

Odkryjesz zasady etycznej praktyki biznesowej i zrównoważonego rozwoju oraz rozwiniesz swoje umiejętności zawodowe i świadomość kulturową gotową na globalne miejsce pracy. Ten kurs jest również trampoliną do programu magisterskiego.... [-]

Belgia Antwerp
Wrzesień 2019
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Karel De Grote University College

W ciągu najbliższych trzech lat opracujesz najnowocześniejszą kreatywność i umiejętności techniczne, które pomogą Ci zabłysnąć w dynamicznym świecie multimediów. ... [+]

Zawsze poszukujemy przełomów w technologii? Masz instynkt przedsiębiorczości i pomysły na innowacje?

Przyjdź i odkryj, w jaki sposób technologia działa dla nas, odblokuj jej potencjał, a społeczeństwo może Ci podziękować.

Nasz Bachelor of Multimedia and Communication Technology to stopień anglojęzyczny, który przygotowuje studentów z całego świata do kariery w świecie cyfrowym.

Złóż wniosek i możesz spędzić następne trzy lata w tętniącym życiem, zabytkowym mieście Antwerpia w Belgii.

Stopień w skrócie

Będziesz rozwijać umiejętności techniczne, najnowocześniejszą kreatywność i strategiczny wgląd, aby pomóc Ci zabłysnąć w szybkim tempie multimediów.... [-]

Belgia Antwerp
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Address
Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 Antwerp, Flanders, Belgia
Witryna
Telefon
+32 350 221 92