Karel De Grote University College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O KdG

Karel De Grote University College ma ponad 12 000 zapisanych studentów i zatrudnia około 1000 pracowników. To czyni nas największym uniwersytetem uniwersyteckim w Antwerpii.

Misja, wizja i wartości

Misja Karel De Grote University College ( KdG ) wspiera zrównoważony rozwój: dla studentów, pracowników i społeczeństwa. W wzajemnej interakcji, w oparciu o zachęcające środowisko do nauki, życia i pracy. Aby zawsze uzyskać to, co najlepsze, i dążyć do doskonałości razem. Wizja Karel De Grote University College ( KdG ) tworzy wymagające i motywujące konteksty uczenia się dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dla każdego, kto chce stać się profesjonalistą z osobowością. Kształcimy i prowadzimy naszych uczniów, aby odkryli i rozwijali swoje talenty oraz zdobyli kompetencje niezbędne do wniesienia wkładu do społeczeństwa. Samoświadomy, z poczuciem odpowiedzialności i ceniony przez społeczeństwo. Zachęcamy naszych pracowników do dalszego rozwoju zarówno na poziomie osobistym, jak i zawodowym. KdG to wszechstronna organizacja. Myślimy z wyprzedzeniem i wyczuwamy dynamikę szybko zmieniającego się globalnego kontekstu. Dzielimy się wiedzą i inwestujemy w silną współpracę z naszymi partnerami: dzięki tym interakcjom i rozwiązaniom „szytym na miarę” nasze kolegium uniwersyteckie wyróżnia się i wprowadza innowacje w edukacji (artystycznej), badaniach zorientowanych na praktykę i usługach. Wartości Jako organizacja nastawiona na wartość, wybieramy:

  • działania studenckie
  • osiąganie rezultatów
  • współpracując z ufnością
  • zobowiązanie się do lepszego świata
  • zrównoważona innowacja.

Perspektywy edukacji

Karel De Grote University College ma na celu umożliwienie swoim studentom i pracownikom odkrywania swoich talentów i rozwijania ich. Jesteśmy głęboko przekonani, że praca zespołowa umożliwia zarówno studentom, jak i pracownikom zdobycie kompetencji - takich jak wiedza, umiejętności, wgląd i postawy - które są niezbędne w kontekście pracy, jak również w szerszym kontekście naszego społeczeństwa. Jedną z najważniejszych kompetencji jest bez wątpienia umiejętność podejmowania wysiłku dla tych, którzy z powodu pewnych okoliczności nie są w stanie w pełni rozwinąć swoich talentów.

Lokalizacje

Antwerpia

Address
Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 Antwerpia, Flandria, Belgia
Telefon
+32 350 221 92

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium