Karel De Grote University College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O KdG

Karel de Grote-Hogeschool jest katolickim uniwersytetem, który ma ponad 11000 zapisanych studentów i zatrudnia około 1000 pracowników. To czyni nas największą uczelnią uniwersytecką w Antwerpii i drugą co do wielkości we Flandrii.

Misja, wizja i wartości

Misja Karel de Grote University College (KdG) wspiera zrównoważony rozwój: dla studentów, pracowników i społeczeństwa. We wzajemnej interakcji, w oparciu o zachęcające środowisko uczenia się, życia i pracy. Aby zawsze wyciągać z siebie wszystko i wspólnie dążyć do doskonałości. Kieruje się wartościami, inspirowanymi zasadami chrześcijaństwa, otwartymi na inne ideologie. Wizja Karel de Grote University College (KdG) tworzy wyzwania i motywuje dostosowane do potrzeb konteksty edukacyjne. Dla każdego, kto chce rozwinąć się w profesjonalistę z osobowością. Uczymy i uczymy naszych uczniów, aby odkrywali i rozwijali swoje talenty oraz zdobyli niezbędne kompetencje, aby wnieść wkład do społeczeństwa. Samoświadomy, z poczuciem odpowiedzialności i ceniony przez społeczeństwo. Zachęcamy naszych pracowników do dalszego rozwoju na poziomie osobistym i zawodowym. KdG jest wszechstronną organizacją. Myślimy z wyprzedzeniem i mamy wyczucie dynamiki szybko zmieniającego się globalnego kontekstu. Dzielimy się wiedzą i inwestujemy w silną współpracę z naszymi partnerami: dzięki tym interakcjom i rozwiązaniom "na miarę" nasza uczelnia wyróżnia się i wprowadza innowacje w edukacji (sztuce), badaniach zorientowanych na praktykę i usługach. Wartości Jako organizacja nastawiona na wartość wybieramy:

  • działania studenckie
  • osiąganie rezultatów
  • współpracując z ufnością
  • zobowiązanie się do lepszego świata
  • zrównoważona innowacja.

Perspektywy edukacji

Akademia uniwersytecka Karel de Grote ma na celu umożliwienie uczniom i członkom personelu odkrycie, jakie są ich talenty i dalsze rozwijanie tych talentów. Jesteśmy przekonani, że praca zespołowa pozwala zarówno uczniom, jak i pracownikom zdobyć kompetencje - takie jak wiedza, umiejętności, wgląd i postawy - które są niezbędne zarówno w kontekście pracy, jak iw szerszym kontekście naszego społeczeństwa. Jedną z najważniejszych kompetencji jest bez wątpienia umiejętność podjęcia wysiłku dla tych, którzy z powodu pewnych okoliczności nie są w stanie w pełni rozwinąć swoich talentów.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Bachelor in Business Management - International Business

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 3 lat September 2019 Belgia Antwerp

Stopień licencjata w zarządzaniu biznesem - International Business jest waszym przyznaniem się do fascynującej pracy w międzynarodowym świecie biznesu. [+]

Bachelor in Business Management - International Business

Business Management - International Business to 3-letni program studiów licencjackich z 180 punktami w języku angielskim i przygotowuje studentów (zarówno międzynarodowych, jak i krajowych) z żywymi ambicjami, aby stać się kompetentnymi specjalistami w międzynarodowym życiu biznesowym.

Twoja przyszłość jest międzynarodowa

Chcesz, aby świat był Twoim codziennym środowiskiem pracy. Międzynarodowy handel i współpraca fascynują cię. Czy to z twojego biurka w swoim kraju lub podczas podróży do klientów i partnerów biznesowych na całym świecie.

Twój stopień w biznesie międzynarodowym (IBS)

Stopień licencjata w zarządzaniu biznesem - International Business jest waszym przyznaniem się do fascynującej pracy w międzynarodowym świecie biznesu. Podczas tego 3-letniego programu studiów licencjackich w Antwerpii:... [-]


Kontakt

Adres Groenplaats, Nationalestraat 5, 2000 ANTWERP
2000 Antwerp, Flanders, Belgia
Strona internetowa https://www.kdg.be/en/business-management-international-business
Telefon +32 350 221 92