Przeczytaj oficjalny opis

Kampus ma wszystko, uczeń musi: obszerną bibliotekę, nowoczesne pracownie komputerowe, obiekty sportowe, dwie restauracje, usługi pracy, imprez kulturalnych i kursów językowych.

VUB oferuje studentom więcej niż tylko dużym doświadczeniem edukacyjnym.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Vrije Universiteit Brussel

W naszym programie Business Economics dowiesz się, jak działają firmy, badając świat finansów ... [+]

Gwarantowany zwrot z inwestycji

Podczas trwania programu (3 lata) będziesz studiować ekonomię, zaczynając od podstawowych zasad. W pierwszym roku zapoznasz się z ekonomicznymi koncepcjami, teoriami i modelami. W latach dodano dwie i trzy głębokości, z poziomem pośrednim i zaawansowanymi kursami z zakresu makroekonomii, mikroekonomii, finansów publicznych i międzynarodowej gospodarki pieniężnej. Inne kursy wystawiają koncepcje na próbę. Marketing, zarządzanie, finanse korporacyjne, prawo handlowe i strategiczne zarządzanie marką to tylko niektóre z zastosowanych kursów, które pomogą Ci zarządzać firmą lub (dlaczego nie?) Założyć własną firmę.

Idź do strony programu... [-]

Belgia Brussels
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Brussel

Vrije Universiteit Brussel i Uniwersytet w Gandawie łączą siły akademickie, aby zaoferować wam start startu kosmopolitycznej przyszłości: Bachelor of Science in Social Sc ... [+]

Najpotężniejsza trojka: socjologia, politologia, komunikacja

Trzy kluczowe dyscypliny budujące głębokie zrozumienie dzisiejszych społeczeństw. Poprzez zburzenie murów wokół trzech nauk społecznych, angielski program Bachelor of Science in Social Sciences (BScSS) umożliwia budowanie solidnych mostów między nimi. I to jest właśnie taka podstawowa umiejętność, którą możesz zabrać ze sobą, gdziekolwiek jesteś - na przykład w kierunku specjalizującego się programu magisterskiego, a później rozwijającej się europejskiej kariery.

Idź do strony programu

Analityczne podejście programu oznacza, że ​​kursy podstawowe są na zmianę z tak zwanymi "interdyscyplinarnymi" . Zaletą tej sprytnej mieszanki? Uczy przenosić i łączyć spostrzeżenia socjologii, nauk politycznych i studiów komunikacyjnych. Innymi słowy: uczysz się analizować złożone problemy społeczne pod wieloma kątami. Wzbogacanie koncepcji różnych nauk społecznych poprzez konfrontowanie ich ze sobą daje kolejną ważną przewagę. Przekształca wiedzę teoretyczną w zasób rzeczowy w badaniu rzeczywistości społecznej. Jest to oczywiście ważny produkt dla Twojego przyszłego pracodawcy, zwłaszcza, że ​​program BScSS zapewnia również obszerny zestaw narzędzi metodycznych. Jest to cenna wiedza, którą będziesz mieć w swojej karierze - nie starzeje się i będzie szczególnie dobrze służyć Ci w przyszłości opartej na danych.... [-]

Belgia Brussels
Wrzesień 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
3 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Vrije Universiteit Brussel
Address
Vrije Universiteit Brussel Brussels Health Campus Laarbeeklaan 103
1090 Brussels, Belgia
Witryna
Telefon
+32 2 629 21 41