Universidad Técnica Privada Cosmos - UNITEPC

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Techniczny UNITEPC prywatny Kosmos jest uczelnia, założona i prawnie chronione przez art 94 Konstytucji Plurinational państwa Boliwii.

Duch, który został stworzony na Politechnice Prywatna kosmosu, UNITEPC, 24 lat, mają nie tylko szkolenia zawodowego przestrzeni społecznej, ale jest to miejsce, które stwarza realną szansę na osiągnięcie kompleksowego profesjonalizacji w tych dniach post- nowoczesność, globalizacja i technologia informacyjna, gdzie nie jest łatwo znaleźć propozycje edukacyjne obejmujące promowanie wartości etycznych i moralnych, który wymaga społeczeństwa. W UNITEPC jest „wykształcenie wyższe na żywo” ze z duchem przedsiębiorczości i ludzkości.

W tym celu ma misję i jasną i obiektywną wizję, która generuje wysokie oczekiwania dla powodzenia ich uczniów oraz personelu nauczanie prestiżowych specjalistów z różnych dziedzin ludzkiej wiedzy, którzy są przygotowani do prowadzenia procesów kształcenia w szkolnictwie wyższym, zarządzanie oparte na wiedzy naukowej. Zapraszamy do tego środowiska akademickiego.

misja

„Przyczynianie się do zrównoważonego rozwoju kraju i świata poprzez prowadzenie badań naukowych i technologicznych, innowacyjnych form produkcji i tworzenia społecznie odpowiedzialnych specjalistów, proaktywnych, naukowców i liderów o pojemności krytycznej, aby wspomóc rozwój różnorodności kulturowej, sprawiedliwość społeczna, demokratyczne współistnienie i dobrobyt”.

widok

„Bycie uniwersytet projekcji krajowym i międzynarodowym, w stanie sprostać potrzebom wysokim priorytetem strategicznym w zakresie kształcenia zawodowego, z powołaniem służenia społeczności międzykulturowej w dziedzinach mających znaczenie dla wszechstronnego i zrównoważonego rozwoju naukowego i technologicznego, realizacji procesów edukacyjnych jakość i równość”.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język hiszpański

Widzieć Studia licencjackie » Widzieć Health Licencjat »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Dźwięk stopień technika

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 semestry February 2019 Boliwia Colcapirhua Municipality

Misją Inżynieria dźwięku jest szkolenie etyczne i społecznie odpowiedzialnych specjalistów, potrafi analizować i zrozumieć współczesne problemy, stosując podstawy fizyko-matematycznych kryteriów artystycznych i kulturalnych, w badaniach istota i rzetelnej wiedzy naukowej i technologicznej. [+]

misja

Misją Inżynieria dźwięku jest szkolenie etyczne i społecznie odpowiedzialnych specjalistów, potrafi analizować i zrozumieć współczesne problemy, stosując podstawy fizyko-matematycznych kryteriów artystycznych i kulturalnych, w badaniach istota i rzetelnej wiedzy naukowej i technologicznej.

widok

Będąc liderem szkolnictwa wyższego w dziedzinie dźwięku i że absolwenci są najlepsi w kraju poświęconej międzykulturowej pracy społecznej.

cele ogólne

Specjaliści pociągów, którzy są w stanie zaprojektować, monitorować i produkcje żyć dźwięku, studio nagrań, film radiowych i telewizyjnych, zdolnymi do wykonania obudów akustycznych diagnostyczne dla wdrażania rozwiązań z materiałów akustycznych, wzmocnienie istniejących warunków akustycznych w razie potrzeby głośniki wdrożeniowe.... [-]


Stopień w elektrotechnice

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 semestry February 2019 Boliwia Cochabamba

Szkolić wykwalifikowanych specjalistów z zarządzania i przywództwa o dużej pojemności, które prowadzą do rozwoju Plurinational państwa Boliwii, z fundacji i wiedzę techniczną i teoretyczną z poczuciem społecznej, umożliwiając przyłączenie się decydujący wkład w zarządzaniu, rozwoju i wdrażania technologii tIP, dostarczanie rozwiązań dostosowanych do bieżących i rosnących potrzeb kraju. [+]

misja

Szkolić wykwalifikowanych specjalistów z zarządzania i przywództwa o dużej pojemności, które prowadzą do rozwoju Plurinational państwa Boliwii, z fundacji i wiedzę techniczną i teoretyczną z poczuciem społecznej, umożliwiając przyłączenie się decydujący wkład w zarządzaniu, rozwoju i wdrażania technologii tIP, dostarczanie rozwiązań dostosowanych do bieżących i rosnących potrzeb kraju.

widok

Rasa Elektroniki na Politechnice Private Kosmosu zorientowane profesjonalne szkolenia z liderów doskonałości, technologicznych i kulturowych, w stanie pobudzenia badań i zaangażowana w procesy rozwojowe trwałe znaczenie. Również rasa jest bohaterem w przekształcaniu środowiska w celu uzyskania lepszej jakości życia.... [-]


Stopień w inżynierii handlowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 9 semestry February 2019 Boliwia Cochabamba

Profesjonalizacji kapitału ludzkiego w budownictwie komercyjnym z duchem przedsiębiorczości, rozwijanie zdolności i umiejętności w danym obszarze, aby wykorzystać swoją zdobytą wiedzę i narzędzia; poszukuje kompleksowego i innowacyjnego rozwoju w obszarach handlowych i biznesowych. [+]

misja

Profesjonalizacji kapitału ludzkiego w budownictwie komercyjnym z duchem przedsiębiorczości, rozwijanie zdolności i umiejętności w danym obszarze, aby wykorzystać swoją zdobytą wiedzę i narzędzia; poszukuje kompleksowego i innowacyjnego rozwoju w obszarach handlowych i biznesowych.

widok

Być wiodącym szkolenia zawodowego przedsiębiorców i innowatorów w celu rozwiązania pojawiających się problemów w obszarach handlowych i biznesowych.

cele ogólne

Specjaliści Pociąg na poziomie licencjackim, mające na celu spełnienie wymagań społecznych i rynku pracy poprzez intensywnych metod technicznych i naukowych zorientowanych planu, formułować, analizować i wdrożenia polityki i strategii w dziedzinach należących do branż gospodarczych, administracyjnych , finansowej i handlowej; pozwalając zmierzyć problemów w wysoce konkurencyjnym rynku.... [-]


Filmy

Aquí se forman las nuevas generaciones

Kontakt
Adres lokalizacji
Pasaje Fidelia Sánchez
entre Heroínas y España

Cochabamba, Cochabamba Department, BO
Media społecznościowe
Adres lokalizacji
Av. Blanco Galindo Km 7 1/2
Miguel Lanza esq. Daniel Campos Zona Florida Norte s/n

Colcapirhua Municipality, Cochabamba Department, BO
Adres lokalizacji
Av. Blanco Galindo s/n km. 4 1/2
Entre Av. Cuarta y Carlos Araníbar

Colcapirhua Municipality, Cochabamba Department, BO