Przeczytaj oficjalny opis

Celso Lisboa urodził się w mieście Rio de Janeiro na początku 20 wieku. Syn nauczyciela, zaczął swoje życie poświęcając się polityce jako radnego i ustawodawcę państwa w 1950 roku. W tym czasie opracował projekty o znaczeniu gospodarczym i społecznym oraz z własnej inicjatywy, założona i utrzymywana Recovery Center Bela Vista i dobrostanu pracy socjalnej dla nieletnich. Zmniejszenie nierówności społecznej poprzez edukację jakości był sen, twój sen.

W 1964 roku porzucił działalność polityczną, aby znaleźć Kolegium Atheneu Brazilian, zmierzającego do średniej i liceum. Kontynuując swój sen, utworzony w 1971 roku, Uniwersytet Towarzystwo Celso Lisboa. Umacnia swoją historię sukcesu w 1998 roku, instytucja podbić pozycję University Center, oferując oprócz kursów w zakresie zarządzania, absolwentów na zdrowie i środowisko.

Celso Lisboa jest najlepszym ośrodku uniwersyteckim Zdrowia i Wellness w Rio de Janeiro. Z 45 lat istnienia Instytut przeszkolono ponad 20.000 uczniów w swoich studiów licencjackich. Jest 14 tysięcy metrów kwadratowych infrastruktury na jednym kampusie w sercu Północnej Zone, naprzeciwko stacji Sampaio autostradzie:

80 sal lekcyjnych podzielonych na 5 bloków 18 laboratoria do ćwiczeń 4 pracownie komputerowe 3 audytoria Multi-sport siłownia akademia biblioteka

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Centro Universitário Celso Lisboa (UCL)

Kurs Dyrektorów Celso Lisboa oferuje kompleksowe szkolenia, dzięki czemu wydajność Stażysta w zakresie zasobów ludzkich, marketingu, finansów i działalności w zakresie us ... [+]

Kurs Dyrektorów Celso Lisboa oferuje kompleksowe szkolenia, dzięki czemu wydajność Stażysta w zakresie zasobów ludzkich, marketingu, finansów i działalności w zakresie usług lub przemysłu.

Zawód jest najbardziej popularne w kraju, podkreślając znaczenie administratora w krajowym scenariusza społeczno-gospodarczego.

PROFESJONALNY RYNEK:

Administrator tworzy Celso Lisboa może działać w różnych obszarach firmy:

Hotelarstwo - zarządzanie, hotele, parki rozrywki, uważając funkcjonowania zakładu swoich usług i ich utrzymanie. Finansowe - w zakresie koordynacji działalności finansowej instytucji, zajmujących się aktywów, kapitał obrotowy, budżetów i analizy przepływów pieniężnych. Zasoby ludzkie - w trosce o relacjach między pracownikami i firmą, koordynowanie wybór i wstęp, plany rozwoju zawodowego i wynagrodzeń oraz programów motywacyjnych, szkoleń i rozwoju ludzi. Szpital - w zarządzaniu szpitali, klinik, pogotowia i zakładach opieki zdrowotnej, a także być w stanie pracować razem, aby zaplanować i ubezpieczenie zdrowotne. Produkcja - w zakresie planowania i sterowania produkcją, kontrolą jakości, dystrybucji i logistyki. Trzeci sektor - w planowaniu i koordynacji działalności organizacji non-profit, fundraisingu kierowniczej i jej zastosowanie w projektach środowiskowych, edukacyjnych, zawodowych lub społeczności. Marketing - określenie planów skuteczności biznesu, studia potrzeby klientów, rozwój produktów i usług do ich spełnienia. Edukacja - w instytucjach edukacyjnych, dbając o planowaniu i zarządzaniu zasobami wymaganymi dla działań edukacyjnych. ... [-]
Brazylia Rio de Janeiro
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Celso Lisboa - O sucesso custa menos do que você imagina