Centro Universitário Newton Paiva (NEWTON PAIVA)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Czas można uzyskać w szkole będzie częścią jego historii: wielu przyjaciół; doświadczenia; nowe ścieżki rozwoju kariery i zostać zbudowany.

Newton ma zaszczyt uczestniczyć w tej fazie życia i zawsze będzie doping dla ich osobistego i zawodowego sukcesu.

Odwiedź nasze jednostki, promować wymianę pomiędzy kampusu, wymiany pomysłów, nauki, zabawy, cieszyć się jak najwięcej. Nasz wydział, personel i struktura są tutaj, aby upewnić się, że tym razem jest najbardziej opłacalna możliwe.

Twoja przyszłość: to co innego myśli Newtona. Więc jeśli zdecydujesz się budować swoją historię z nas, wiemy, że twoim celem jest satysfakcja z pracy. Aby osiągnąć szczyt swoich możliwości, łączą tradycję i nowoczesność w najlepszym struktury. Oferujemy szeroką gamę tradycyjnych licencjackich, technologicznej i odległości, a absolwenta. Poziom akademicki jest wysokiej jakości z 80% wykładowców składa się z nauczycieli i lekarzy, nowoczesnych laboratoriów, centrów i ośrodków treningowych w różnych dziedzinach wiedzy i programach badań naukowych i upowszechniania wiedzy. Oprócz uznanej jakości nauczania i naciskiem na praktykę, Newton nieustannie inwestuje w relacji z rynkiem, ustanowienie partnerstwa ważne, aby zapewnić swoim studentom najlepsze perspektywy i możliwości rozwoju zawodowego.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Portuguese (Brazil)

Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Elektrotechnika

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 semestry March 2019 Brazylia Belo Horizonte

Inżynier elektryczny wykorzystuje swoją wiedzę i metody w systemach z udziałem energii elektrycznej. [+]

Inżynier elektryczny wykorzystuje swoją wiedzę i metody w systemach z udziałem energii elektrycznej. Obszar operacyjny obejmuje analizy, wykonanie projektu i nadzór prac nad wszystkimi aspektami systemów i urządzeń w dziedzinie elektrotechniki, elektroniki, telekomunikacji i automatyki.

Przebieg Elektrotechniki Newton paiva sposób przedsiębiorców inżynierów z umiejętności przywódczych i rozwiązywania problemów, gotowe do zaspokojenia bieżących potrzeb. Zajmuje się również w przyszłych specjalistów umiejętności niezbędne w celu dostosowania do postępu technologicznego oraz do pracy w zespołach interdyscyplinarnych, z etycznego, biorąc pod uwagę skutki społeczne, gospodarcze, polityczne i środowiskowe, kierując swój wkład w poprawę jakości życia osób. Powołując się na wydziale, w składzie mistrzów i lekarzy z dużym doświadczeniem na rynku pracy, student ma możliwość połączenia wiedzy teoretycznej z doświadczeniem praktycznym, przeżywa prawdziwe sytuacje codziennego użytku.... [-]


Zarządzania przedsiębiorstwem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 8 semestry March 2019 Brazylia Belo Horizonte

Dzięki kompleksowej treści, dynamiczne i skupić się na najbardziej nowoczesnych praktyk zarządzania, kurs rozwija krytyczne myślenie, etyczne i odpowiedzialne społecznie. [+]

Dzięki kompleksowej treści, dynamiczne i skupić się na najbardziej nowoczesnych praktyk zarządzania, kurs rozwija krytyczne myślenie, etyczne i odpowiedzialne społecznie. Dodatkowo zapewnia studentom doświadczeń w rzeczywistych sytuacjach w świecie biznesu, pracując ich przedsiębiorczość i umiejętności wymaganych do innowacyjnego działania.

Administrator ukończył Newton jest w stanie zarządzać wszystkimi procesami firmy w różnych branżach sektora publicznego, prywatnego lub trzecim. Menedżer firmy polega na podejmowaniu decyzji i zarządzania zasobami, aby osiągnąć cele na różnych poziomach firmy. Może mieć charakter ogólny, w przypadku zarządzania strategicznego, lub szczególnych, w przypadku zarządzania gospodarczego, HR, finansowych i marketingowych.... [-]