Przeczytaj oficjalny opis

UNISAL jest społeczność akademicka nauczycieli, studentów i pracowników administracyjnych, które promuje uważnie, krytycznej i celowy rozwój osoby ludzkiej i kulturowego dziedzictwa społeczeństwa poprzez badania, nauczanie wyższe i ustawiczne kształcenie i różne usługi oferowane społeczności lokalnych.

Inspiracja chrześcijańska, charakter katolicki i Salezjańskie tożsamość UNISAL zakładać wizję świata i człowieka zakorzenione i w zgodzie z Ewangelią i uzasadnioną pedagogiki na wartości Systemu Prewencyjnego mieszkał przez Ks.

Oznacza to w szczególności: zobowiązanie do jedności i komunii z Kościołem; zdecydowana rozwiązaniem dla młodych ludzi; społeczności akademickiej o wyraźnej tożsamości salezjańskiej; chrześcijaninem i Salezjański zorientowany projekt kulturalny i podejście edukacyjne i duszpasterska.

Integracja wiedzy, dialog między wiarą a rozumem, nieustannym poszukiwaniu prawdy, szkolenia etyki, w duchu wolności w miłości, wzajemnym szacunku i wspierania praw człowieka scharakteryzować i ożywić UNISAL jako centrum wiedzy, która daje upodobanie do studiów i badań oraz promuje zdobywanie prawdziwej mądrości życia.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Kurs UNISAL Administracja ma za centralną oś przedsiębiorczości i umiejętności przedsiębiorczych. ... [+]

Kurs UNISAL Administracja ma za centralną oś przedsiębiorczości i umiejętności przedsiębiorczych.

W obliczu ogromnego lokalnego rynku usług, kurs Unisal administracja koncentruje się na tej działalności jako badań terenowych i badań, analizując jego dynamiki, trendów i perspektyw gospodarczych.

Jednym z podstawowych celów kursu jest rozwijanie umiejętności zarządzania umiejętności zawodowych, które są związane z potrzebami nowoczesnego przedsiębiorstwa, aw szczególności umiejętności przedsiębiorczych, przywództwa i podejmowania decyzji.

Profesjonalny przyszłość może wykonywać swoje funkcje w organizacjach prywatnych, spółek akcyjnych, spółek publicznych, agencji rządowych i fundacji w zakresie administracji publicznej, publicznych, finansów, zasobów ludzkich, sprzedaży, marketingu, logistyki, produkcji, organizacji i metod, handlu zagranicznego, gościnność, technologii informacyjnej i zamówień. ... [-]

Brazylia São Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Centro Universitário Salesiano de São Paulo (UNISAL)

Wielkie zapotrzebowanie na profesjonalnych techników w kraju (np. Inżynierowie), którzy zostali przeszkoleni i aktualizowane o nowe technologie. ... [+]

Wielkie zapotrzebowanie w kraju profesjonalnych techników (str. np inżynierowie), którzy zostali przeszkoleni i zaktualizowane o nowe technologie. Bezsporne jest również, że ta sytuacja może się pogorszyć w stosunku do zapotrzebowania na wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie mechanicznej. Aby odwrócić tę sytuację, dużo wysiłku staje się konieczne, aby umożliwić powstawanie coraz większej liczby specjalistów posiadających kwalifikacje wymagane na rynku pracy w Inżynierii Mechanicznej i Uniwersytetu brazylijskiej kluczową rolę w produkcji rozpowszechnianie wiedzy w wymienionych obszarach. Ten regionalny charakter działalności UNISAL umożliwia studentom nie poruszają się zbyt wiele w stosunku do swoich rodzinnych, zmniejszenie kosztów, które w innych okolicznościach. Ponadto, czynnik ten umożliwia UNISAL oferują kursy, które pochodzą ze spotkania z charakterystyką regionu, w którym się znajduje, w szczególności w regionie spolaryzowanego przez UNISAL - Lotaryngia, który obejmuje gminy regionu Paraíba Valley znajduje się na wale Rio de Janeiro - Sao Paulo. Firmy w ogólnym potrzeba do ustawienia w tym konkurencyjnym rynku pracy ciągłej innowacji technologicznych, a więc wysoko wykwalifikowanych specjalistów z solidnej podstawy technicznej i naukowej, w stanie znaleźć rozwiązania na rynek, zawsze dodając wartości i wiedzy społeczeństwa. Wielki park przemysłowy w Paraíba Valley, istnieje rosnące zapotrzebowanie na inżynierów działających w obszarze Mechanicznej. Dzięki stałej rozbudowie parku przemysłowego, kurs Inżynierii Mechanicznej będzie przygotowanie inżynierów wysokiej jakości, w celu wspierania rozwoju przemysłu brazylijskiego w najbliższych latach.... [-]

Brazylia São Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku