Przeczytaj oficjalny opis

University Center of Rio Grande do Norte (UNI-RN) jest sponsorowanie Ligi Rio Grande do Norte Education. Non-profit, przeznaczony wyłącznie do celów edukacyjnych, Liga Edukacji powstał 23 lipca 1911, z poetą założycielskiego Henry Castriciano de Souza, pedagog i pisarz wielkiej zasługi. Pierwszy Statut Ligi zdefiniowała swój główny cel: "... pomagają uprawnień łonowych w ogóle, gdy odnosi się on do edukacji i kształcenia ".

W celu zapewnienia edukacji żeński, Liga utworzenia krajowego Szkoły Bożego Narodzenia, w dniu 1 września 1914 r. Założony na wzór Ecoles ménagère Szwajcarii, Boże Narodzenie Domowe Szkoła stanowi kamień milowy w rozprzestrzenianiu się nowej roli kobiet w domu i społeczeństwie, oraz, w miarę upływu czasu, dostosowane do zmian w społeczeństwie i przekształcony nowoczesnego zakładu przedszkola, szkół podstawowych i szkół średnich. W celu dostarczenia tych poziomów kształcenia, także mężczyzna, Liga nauczania tworzone kompleksu dydaktycznego Henryk Castriciano, mieszane szkoły, zainstalowanego w dniu 15 marca 1987 roku.

Liga Rio Grande do Norte Nauczanie odwrócił się, a następnie, w celu świadczenia wyższego. Tak więc, w dniu 28 kwietnia 1997 roku, w drodze rozporządzenia ministerialnego, podpisany przez prezydenta Ozório Bezerra Dantas, został stworzony do szkoły Natal Rozwoju Rio Grande do Norte (farn). Reprezentująca Ligę Edukacji, nauczyciel Noilde Ramalho zaprosił prof Daladier Person Cunha Lima do struktury projektu pedagogiczną nowo powstałej uczelni. Tak więc, z dyrektorem prof Daladier, The farn oficjalnie zainstalowane w dniu 25 lutego 1999 r. Początkowo oferowane cztery studia licencjackie.

Obecnie UNI-RN oferuje 15 kursów licencjackich, dziesięć kawalerów: administracja, architektura i urbanistyka, rachunkowości, prawa, Pielęgniarstwo, Fizjoterapia, żywienie, psychologia, systemy informacyjne i wychowania fizycznego; stopni w dziedzinie informatyki i wychowania fizycznego; jak i technologów w zarządzaniu przedsiębiorstwem i sieci komputerowych.

Ponadto są one w pracy, z wielkim sukcesem i charakterze wyrównawczym, 40 kursów znaczeniu, po ukończeniu studiów w zakresie zarządzania, rachunkowości, prawa, inżynierii, technologii informatycznych, Środowiska, Zdrowia i Opieki Społecznej.

Programy prowadzone przez:
Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)

Stopień, w administracji, poprzez swoją kształcenia ogólnego, będzie mógł działać w następujących dziedzinach: finanse, logistyka, marketing, zarządzanie zasobami ludzkim ... [+]

Profil Egress Stopień, w administracji, poprzez swoją kształcenia ogólnego, będzie mógł działać w następujących dziedzinach: finanse, logistyka, marketing, zarządzanie zasobami ludzkimi, strategia, produkcji i materiałów, nie zapominając, że ich wiedza w tych dziedzinach będą miały ciągłości badania poprzez ścisłą absolwenta lub szerokim tego słowa znaczeniu.

Umiejetnosci Rozpoznać i zdefiniować problemy, dokonać zmian w procesie produkcyjnym, aby działać prewencyjnie; Rozwijanie ekspresji i komunikacji zgodny z praktyki zawodowej, w tym negocjacji i komunikacji interpersonalnej i międzygrupowych; Krytycznego myślenia oraz działania w sferze produkcji, w tym jego pozycji i funkcji w strukturze produkcyjnej pod jego kontrolą i zarządzaniem; Rozwijanie logicznego, krytycznego i analitycznego myślenia; Mają inicjatywę, kreatywność, determinacji, woli politycznej i administracyjnej, chęć uczenia się, otwartość na zmiany i świadomości jakości i etycznych konsekwencji ich działalności zawodowej; Rozwijaj zdolność do przekazywania wiedzy o życiu i codziennych doświadczeń na pulpit; Być w stanie przyjąć stanowiska kierownicze, praca w multidyscyplinarnym zespole; Zrozumieć ogólny kontekst organizacyjny, zintegrowanego, systemowego i strategicznego drogę w relacjach z otoczeniem zewnętrznym; Będąc w stanie odnosić zadowalający społeczne, polityczne, gospodarcze i kulturowe, które jest włożona, biorąc pod uwagę, zawsze obecne wartości społecznej, sprawiedliwości i etyki zawodowej; Będąc w stanie uczyć się w sposób ciągły, zarówno w ich szkolenie, w swojej praktyce. ... [-]
Brazylia Natal
March 2020
Zaoczne
7 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku