Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wyższa Szkoła Inżynierii i Szkoła Zarządzania jest tylko dziewięć lat na rynku, ale już pokazuje doskonałe wyniki i wyróżnia się wśród szkół narodowych z powodu różnic. Jest on uważany przez MEC jednej z najlepszych prywatnych uczelni w Inżynierii Produkcji São Paulo, biorąc pod uwagę CPC, złożony wskaźnik w nocie w ENADE, wykładowców, materiałów dydaktycznych-learning, infrastruktury i udogodnień.

Wydział jest w porządku i wybrała po lekarzy, lekarze, nauczyciele i eksperci z dużym doświadczeniem, popełnione w wypełnić Formularz technologów, łączenie zasobów technologicznych wiedzy na temat procesów i PRODUKCYJNYCH strategicznej wizji biznesu.

Co więcej, nie jest prawdziwym problemem w upewniając się, że uczniowie rozwijają nie tylko ich wiedzę akademicką, ale także ich rozwój osobisty. Zachęca się do odkrycia i zbadania ich pełnego potencjału, w wyniku specjalistów gotowych do wejścia na rynek pracy i do stawienia czoła wyzwaniom przyniesie przyszłość dla społeczeństwa.

Dlaczego ESEG Szkoła Inżynierii i Zarządzania ma innowacyjną metodykę nauczania, wydobywając najlepszym w każdej dziedzinie, aby przekształcić studenta w kompletny profesjonalisty.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Portuguese (Brazil)

Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Stopnia w inżynierii produkcji

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 semestry March 2019 Brazylia São Paulo

Inżynieria Produkcji jest oczywiście z wieloma możliwościami: dotyczy projektowania, zarządzania i doskonalenia systemów produkcji towarów i usług poprzez stosowanie własnych technik i metod poprawy efektywności przedsiębiorstw. [+]

Czas trwania: 10 semestrów

Okresy: Dzień i Noc

Co ty robisz?

Inżynieria Produkcji jest oczywiście z wieloma możliwościami: dotyczy projektowania, zarządzania i doskonalenia systemów produkcji towarów i usług poprzez stosowanie własnych technik i metod poprawy efektywności przedsiębiorstw.

Dlatego, inżynier produkcji może prowadzić możliwości w zakresie kontroli jakości, planowania produkcji, strategii, systemów informatycznych, logistycznych, między innymi.

Jakie badania?

Jedną z cech ocenianych przez MEC, którzy wkładają ESEG na nr 1 zostały konsekrowane dydaktyczno-pedagogicznych zasobów instytucji.

Tu możemy podzielić kurs na dwie dziedzinach wiedzy.... [-]


W absolwent inżynierii lądowej

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 semestry March 2019 Brazylia São Paulo

Inżynier cywilnego jest zawodowym z dużym szkoleń technicznych. [+]

Czas trwania: 10 semestrów

Okresy: Dzień i Noc

Co ty robisz?

Inżynier cywilnego jest zawodowym z dużym szkoleń technicznych. Jest w stanie wyobrazić sobie, planowania, projektowania, budowy, utrzymania i rozwiązywania budynki, mosty, tamy, tunele, fundacje, pojemników i stabilność stoku, dopływ wody, zasobów wodnych, elektrowni wodnych; nawadniania i drenażu, uzdatniania wody i ścieków, odpadów stałych i kontroli zanieczyszczenia wody, infrastruktury transportowej, portów, lotnisk, dróg wodnych, dróg oraz transport.

Jakie są nowe umiejętności wymagane dla inżynierów budownictwa?

W drugiej połowie ubiegłego wieku, w dziedzinie technik projektowania i budowy były największe zapotrzebowanie na właściwą praktykę zawodu Inżynierii Lądowej. Dzisiaj wiele innych wymiary są wliczone w cenę. Zrozumieć aspekty, takie jak zarządzanie projektami, jakością, środowiska, zarządzania zasobami ludzkimi, globalizacji, innowacji i przedsiębiorczości weszła na listę umiejętności wymaganych przez Inżyniera cywilnego z pierwszej linii.... [-]