Escola Superior de Engenharia e Gestão de São Paulo (ESEG)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wyższa Szkoła Inżynierii i Szkoła Zarządzania jest tylko dziewięć lat na rynku, ale już pokazuje doskonałe wyniki i wyróżnia się wśród szkół narodowych z powodu różnic. Jest on uważany przez MEC jednej z najlepszych prywatnych uczelni w Inżynierii Produkcji São Paulo, biorąc pod uwagę CPC, złożony wskaźnik w nocie w ENADE, wykładowców, materiałów dydaktycznych-learning, infrastruktury i udogodnień.

Wydział jest w porządku i wybrała po lekarzy, lekarze, nauczyciele i eksperci z dużym doświadczeniem, popełnione w wypełnić Formularz technologów, łączenie zasobów technologicznych wiedzy na temat procesów i PRODUKCYJNYCH strategicznej wizji biznesu.

Co więcej, nie jest prawdziwym problemem w upewniając się, że uczniowie rozwijają nie tylko ich wiedzę akademicką, ale także ich rozwój osobisty. Zachęca się do odkrycia i zbadania ich pełnego potencjału, w wyniku specjalistów gotowych do wejścia na rynek pracy i do stawienia czoła wyzwaniom przyniesie przyszłość dla społeczeństwa.

Dlaczego ESEG Szkoła Inżynierii i Zarządzania ma innowacyjną metodykę nauczania, wydobywając najlepszym w każdej dziedzinie, aby przekształcić studenta w kompletny profesjonalisty.

Lokalizacje

San Paulo

Address
Rua Vergueiro, 1951 | Vila Mariana
04101-000 | São Paulo-SP

San Paulo, São Paulo, Brazylia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium