Facens

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

A Faculdade de Engenharia de Sorocaba (FACENS) Jest pierwszą instytucją szkolnictwa wyższego w tym obszarze powstała w Sorocaba. Utrzymywane przez Stowarzyszenie Kultury aktualizacji technologiczny Sorocabana (ACRTS) jest uważany za Federal Public Utility non-profit i dobroczynne potwierdzona przez Krajową Radę Opieki Społecznej. Stąd liczne granty stypendia dla studentów z potrzebami społeczno-gospodarcze sprawdzony i inwestuje wszystkie swoje wyniki na rzecz Wydziału, który umożliwia FACENS być ośrodkiem edukacyjnym stale się rozwija.

Obecnie oferuje osiem kursów: kursów i specjalizacji cywilnego, elektryczne, mechaniczne, Komputery, Mechatronika, chemii, produkcji i technologii w Gry cyfrowe i podyplomowych.

Ich poziom wykształcenia jest rozpoznawany na rynku pracy, w wyniku czego największy odsetek zatrudnialności absolwentów (średnio o 94% w ciągu ostatnich ośmiu lat). FACENS ma wyjątkową zdolność, stopień naukowy i zawodowy, a także z wysokiej jakości infrastruktury obsługiwanej przez bardzo dobrze wyposażone i zaawansowanych technologicznie laboratoriach.

Te czynniki są decydujące dla uznania pracy wychowawczej, że Szkoła rozwija, a zwłaszcza jakość absolwentów tutaj.

Misja i cele A Faculdade de Engenharia de Sorocaba (FACENS) Jego zadaniem jest "Bądź model innowacji i szkolenia wykwalifikowanych obywateli, szczęśliwy, odpowiedzialnych, przedsiębiorczych i zdolnych do tworzenia rozwiązań technologicznych, które przekształcają społeczeństwo."

cele FACENS dąży do obszarów kursów IT:

Stymulowanie tworzenia i rozwoju ducha naukowego i refleksyjnego myślenia kulturowej; Szkolenia absolwentów w różnych dziedzinach wiedzy, kwalifikuje się do włączenia do sektorów zawodowych oraz do uczestniczenia w rozwoju społeczeństwa brazylijskiego, i pomagać w szkoleniu; Zachęcaj prace badawcze i badania naukowe mające na celu rozwój nauki i technologii oraz tworzenia i rozpowszechniania kultury, a tym samym rozwijać zrozumienie człowieka i środowiska, w którym żyją; Wspiera upowszechnianie wiedzy kulturowej, naukowej i technicznej składają się na dziedzictwo ludzkości i komunikowania wiedzy poprzez nauczanie, publikacje lub inne formy komunikacji; Podnieść stałe dążenie do poprawy kulturowej i zawodowej oraz umożliwić odpowiednią postać, integrując wiedzę, które zostaną nabyte w systemising konstrukcji intelektualnej wiedzy każdego pokolenia; Zachęcaj wiedzę na temat obecnych problemów światowych, zwłaszcza krajowych i regionalnych, dostarczając specjalistycznych usług dla społeczności i ustalenie, że wzajemne relacje; Promuj rozszerzenie, otwartego na udział społeczeństwa w celu rozpowszechniania osiągnięć i korzyści z tworzenia kultury oraz badań naukowych i technologicznych powstających w danej instytucji.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Portuguese (Brazil)

Widzieć Licencjat nauk ścisłych » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

BSc

Inżynieria Chemiczna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 semestry March 2019 Brazylia Sorocaba

Celem Inżynierii Chemicznej przedmiotu FACENS jest kształcenie inżynierów zdolnych do spełnienia różnych profesjonalnych wnioski z krytycznej, kreatywnej i innowacyjnej wizji. [+]

Celem Oczywiście Inżynierii Chemicznej FACENS jest kształcenie inżynierów zdolnych do spełnienia różnych profesjonalnych wnioski z krytycznej, kreatywnej i innowacyjnej wizji.

Inżynier chemiczny jest profesjonalnym ogólnym zaangażowane w rozwój procesów produkcji różnych produktów na skalę przemysłową w zakresie: żywność, kosmetyki, biotechnologii, nawozy, farmaceutyki, cementowy, papierniczy, jądrowej, farby i lakiery, polimery, środowisko, między innymi.

Kurs jest tak skonstruowany, aby sprostać wymaganiom społeczeństwa w ich okolicy, a także przyczynić się do zrównoważonego rozwoju regionu i kraju. Zapewnia solidne szkolenia naukowe i zawodowe, które umożliwia inżynierowi do absorbowania i rozwój nowych technologii, umożliwiających krytyczną i twórczego działania, biorąc pod uwagę aspekty ekonomiczne, społeczne i środowiskowe, etyczne i humanitarne wizji.... [-]


Inżynieria komputerowa

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 semestry March 2019 Brazylia Sorocaba

Przebieg FACENS Computer Engineering ma na celu przyczynić się do sprostania wymaganiom społeczeństwa w ich okolicy, a także przyczynić się do zrównoważonego rozwoju regionu i kraju. [+]

Kurs Computer Engineering FACENS Ma on na celu przyczynić się do sprostania wymaganiom społeczeństwa w ich okolicy, a także przyczynić się do zrównoważonego rozwoju regionu i kraju.

Celem kursu jest kształcenie inżynierów komputerowych zdolnych do spełnienia różnych odpowiednich wniosków Professional z krytycznego, twórczego i innowacyjnego wizji poprzez solidne podstawowy poziom wykształcenia ogólnego i humanistycznej, związanym z jego specyficznego szkolenia zawodowego.

profil zawodowy Profesjonalne Computer Engineering powinien mieć zdolność do rozwiązywania konkretnych problemów związanych z ich powierzchni poprzez zastosowanie odpowiednich modeli do rzeczywistych przypadkach. Musi być w stanie wspierać abstrakcje i dostosowywać się do nowych sytuacji spotykanych w praktyce środowiska. ... [-]

Inżynieria mechaniczna

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 semestry March 2019 Brazylia Sorocaba

Program Mechanika ma przyczynić się do spełnienia wymagań społeczeństwa w ich okolicy, a także przyczynić się do zrównoważonego rozwoju regionu i kraju. [+]

O Inżynieria mechaniczna kurs Ma on na celu przyczynić się do sprostania wymaganiom społeczeństwa w ich okolicy, a także przyczynić się do zrównoważonego rozwoju regionu i kraju.

Celem kursu jest przygotowanie wykwalifikowanych inżynierów w celu spełnienia różnych odpowiednich wniosków zawodowych, z krytycznym spojrzeniem, twórczego i innowacyjnego poprzez solidne podstawowy poziom wykształcenia ogólnego i humanistycznej związanego z ich Określa szkoleniowych.

profil zawodowy profesjonalny Mechaniczny musi mieć solidne ogólne wykształcenie techniczne i naukowe pozwalają rozwijać i absorpcji nowych technologii, wspieranie ich krytyczną i twórczą rolę w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów. ... [-]

Licencjat

Inżynier

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 10 semestry March 2019 Brazylia Sorocaba

Celem kursu Inżynierii Cywilnej FACENS jest kształcenie inżynierów zdolnych do spełnienia różnych profesjonalnych wnioski z krytycznym spojrzeniem, twórczy i innowacyjny. Profesjonaliści, którzy stosują formy kursu umiejętności i doświadczenie w budownictwie, konstrukcje, geotechnicznych, Dróg i Transportu, usługi sanitarne i ochrony środowiska. [+]

Celem Oczywiście Inżynieryjne FACENS jest kształcenie inżynierów zdolnych do spełnienia różnych profesjonalnych wnioski z krytycznym spojrzeniem, twórczy i innowacyjny. Profesjonaliści, którzy stosują formy kursu umiejętności i doświadczenie w budownictwie, konstrukcje, geotechnicznych, Dróg i Transportu, usługi sanitarne i ochrony środowiska.

Kurs jest tak skonstruowany, aby sprostać wymaganiom społeczeństwa w ich okolicy, a także przyczynić się do zrównoważonego rozwoju regionu i kraju. Zapewnia solidne szkolenia naukowe i zawodowe, które umożliwia inżynierowi do absorbowania i rozwój nowych technologii, biorąc pod uwagę aspekty ekonomiczne, społeczne i środowiskowe, etyczne i humanitarne wizji.... [-]