Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1998 roku, Szkoła Ameryk (FAM) jest instytucją w mieście Sao Paulo, który oferuje kursy w różnych dziedzinach wiedzy.

Instytucja przyszedł z zamiarem oferuje zróżnicowany wybór prywatnego szkolnictwa wyższego w São Paulo, priorytetów jakość kursów, czyli zapewnić odpowiednie i nowoczesne udogodnienia, które spełniają zapotrzebowanie zainteresowanych studentów rośnie zarówno na poziomie osobistym jako profesjonalny.

Kursy oferowane przez FAM oceniane są przez Ministerstwo Edukacji (MEC) o doskonałych koncepcji, wielu z nich z pełnym znaków. Zróżnicowane projekt pedagogiczny, infrastruktura ze standardem międzynarodowym (pierwsza w Brazylii) i wysoko wykwalifikowanych wykładowców, składa się z nauczycieli i lekarzy. Składniki FAM które sprawiają, że jest idealnym instytucja tworząc zdolne i specjalistów pracujących na rynku pracy.

Propozycja edukacji opiera się na trosce o ucznia i ich przyszłości zawodowej. Inwestycje mają na celu zapewnienie odpowiednich i nowoczesne udogodnienia, aby zaspokoić potrzeby uczelni.

Z tych i wielu innych powodów, że Szkoła Ameryk jest bramą do sukcesu zawodowego, po wszystkim, nasz sukces jest Twój!

HISTORIA Osobisty marzenie przez opiekuna: ofertę do miasta Sao Paulo, w sąsiedztwie Pocieszenia, zróżnicowanych usług edukacyjnych istniejących na prywatnej sieci szkolnictwa wyższego.

Jest to najbardziej innowacyjny w ostatnim czasie projekt edukacyjny i tak jesteśmy dumni, aby pokazać je.

Transformacja zaczyna się od przejęcia dawnej siedzibie Teatru Record, z całą przeszłością kulturowego wpisanego w artystycznej historii miasta Sao Paulo, zwłaszcza w dekadach lat 60/70, kiedy i gdzie były różne wydarzenia obywatelskich i artystycznych, które Zaczęli się szybkiej transformacji społeczno-gospodarczego, kulturalnego i artystycznego São Paulo.

Powołaniem Domu Kultury, opiekuna przekształconej w 1995 roku przez trzy lata architektonicznych interwencyjnych, budynek-teatr, zwany teraz Building Yara Vianna Lamacchia.

Otwarty w styczniu 1998 roku z obiektów, które są przeznaczone do najnowocześniejszych międzynarodowych standardów komfortu i bezpieczeństwa. Piękny i spokojny miejsca, aby dodać wiedzy, dzielenia się pomysłami i pomnożyć przyjaciół.

W sierpniu 1998 roku rozpoczyna się z działalnością Szkoły Ameryk, z zatrudniania odnotowanych zespół ekspertów w dziedzinie edukacji, rozwijania pozwolenia na projekt z następujących kursów:

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Faculdade Das Américas (FAM)

Reklama jest nauka planowania, przygotowania, realizacji i rozpowszechniania kampanii reklamowych w celu zastosowania świadomości marki i zwiększenia sprzedaży produktu l ... [+]

O PRZEBIEGU Reklama jest nauka planowania, przygotowania, realizacji i rozpowszechniania kampanii reklamowych w celu zastosowania świadomości marki i zwiększenia sprzedaży produktu lub usługi.

W Szkole Ameryk, student Reklamy będą mogli tworzyć kampanie reklamowe, mające na celu przedstawienie produktu / usługi dla ludności w celu promowania ich sprzedaży.

DZIAŁANIA PODSTAWOWE

Student reklamy School of the Americas będą mogli:

Badania rynku i zbierania danych, który poprowadzi kampanię; Planowania i rozwoju produktu / usługi, ustawienie strategie cenowe, dystrybucji i sprzedaży; Ocenić wpływ kampanii w interesie publicznym; Opracowanie strategii sprzedaży i rozwoju kampanii promocyjnych w różnych segmentach, takich jak supermarkety, restauracje i sklepy; Wybierając odpowiedni pojazd do rozpowszechniania kampanii. ... [-]
Brazylia São Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
7 - 13 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Faculdade Das Américas (FAM)

Kurs Dyrektorów umożliwia profesjonalny działać jako dyrektor finansowy, materiału lub człowieka, wpływając na podejmowanie decyzji na temat dostępnych zasobów. ... [+]

O PRZEBIEGU Kurs Dyrektorów umożliwia profesjonalny działać jako dyrektor finansowy, materiału lub człowieka, wpływając na podejmowanie decyzji na temat dostępnych zasobów. Jest to również nauki społeczne, że badania i bada praktyki stosowane w zarządzaniu i administrowaniu.

DZIAŁANIA PODSTAWOWE Administracja Student Szkoły Ameryk będzie mógł: Zarządzanie działalnością firmy; Organizowanie i koordynowanie działalności finansowej zakładu; Plan, promocji i zarządzania instytucjami publicznymi i prywatnymi; Definiowanie strategii operacyjnych spółki, studiuje potrzeb klientów, rozwój produktów i usług, by im służyć i sprzedaży planu; Planowanie i zarządzanie budżetem zakładu, dzięki kontroli kosztów i audytu wewnętrznego; Ołów, komunikowania się, prowadzenia i motywowania ludzi. ... [-]
Brazylia São Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku