Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1998 roku, Szkoła Ameryk (FAM) jest instytucją w mieście Sao Paulo, który oferuje kursy w różnych dziedzinach wiedzy.

Instytucja przyszedł z zamiarem oferuje zróżnicowany wybór prywatnego szkolnictwa wyższego w São Paulo, priorytetów jakość kursów, czyli zapewnić odpowiednie i nowoczesne udogodnienia, które spełniają zapotrzebowanie zainteresowanych studentów rośnie zarówno na poziomie osobistym jako profesjonalny.

Kursy oferowane przez FAM oceniane są przez Ministerstwo Edukacji (MEC) o doskonałych koncepcji, wielu z nich z pełnym znaków. Zróżnicowane projekt pedagogiczny, infrastruktura ze standardem międzynarodowym (pierwsza w Brazylii) i wysoko wykwalifikowanych wykładowców, składa się z nauczycieli i lekarzy. Składniki FAM które sprawiają, że jest idealnym instytucja tworząc zdolne i specjalistów pracujących na rynku pracy.

Propozycja edukacji opiera się na trosce o ucznia i ich przyszłości zawodowej. Inwestycje mają na celu zapewnienie odpowiednich i nowoczesne udogodnienia, aby zaspokoić potrzeby uczelni.

Z tych i wielu innych powodów, że Szkoła Ameryk jest bramą do sukcesu zawodowego, po wszystkim, nasz sukces jest Twój!

HISTORIA Osobisty marzenie przez opiekuna: ofertę do miasta Sao Paulo, w sąsiedztwie Pocieszenia, zróżnicowanych usług edukacyjnych istniejących na prywatnej sieci szkolnictwa wyższego.

Jest to najbardziej innowacyjny w ostatnim czasie projekt edukacyjny i tak jesteśmy dumni, aby pokazać je.

Transformacja zaczyna się od przejęcia dawnej siedzibie Teatru Record, z całą przeszłością kulturowego wpisanego w artystycznej historii miasta Sao Paulo, zwłaszcza w dekadach lat 60/70, kiedy i gdzie były różne wydarzenia obywatelskich i artystycznych, które Zaczęli się szybkiej transformacji społeczno-gospodarczego, kulturalnego i artystycznego São Paulo.

Powołaniem Domu Kultury, opiekuna przekształconej w 1995 roku przez trzy lata architektonicznych interwencyjnych, budynek-teatr, zwany teraz Building Yara Vianna Lamacchia.

Otwarty w styczniu 1998 roku z obiektów, które są przeznaczone do najnowocześniejszych międzynarodowych standardów komfortu i bezpieczeństwa. Piękny i spokojny miejsca, aby dodać wiedzy, dzielenia się pomysłami i pomnożyć przyjaciół.

W sierpniu 1998 roku rozpoczyna się z działalnością Szkoły Ameryk, z zatrudniania odnotowanych zespół ekspertów w dziedzinie edukacji, rozwijania pozwolenia na projekt z następujących kursów:

Programy prowadzone przez:
Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Faculdade Das Américas (FAM)

Reklama jest nauka planowania, przygotowania, realizacji i rozpowszechniania kampanii reklamowych w celu zastosowania świadomości marki i zwiększenia sprzedaży produktu l ... [+]

O PRZEBIEGU Reklama jest nauka planowania, przygotowania, realizacji i rozpowszechniania kampanii reklamowych w celu zastosowania świadomości marki i zwiększenia sprzedaży produktu lub usługi.

W Szkole Ameryk, student Reklamy będą mogli tworzyć kampanie reklamowe, mające na celu przedstawienie produktu / usługi dla ludności w celu promowania ich sprzedaży.

DZIAŁANIA PODSTAWOWE

Student reklamy School of the Americas będą mogli:

Badania rynku i zbierania danych, który poprowadzi kampanię; Planowania i rozwoju produktu / usługi, ustawienie strategie cenowe, dystrybucji i sprzedaży; Ocenić wpływ kampanii w interesie publicznym; Opracowanie strategii sprzedaży i rozwoju kampanii promocyjnych w różnych segmentach, takich jak supermarkety, restauracje i sklepy; Wybierając odpowiedni pojazd do rozpowszechniania kampanii. ... [-]
Brazylia São Paulo
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
7 - 13 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku
Faculdade Das Américas (FAM)

Kurs Dyrektorów umożliwia profesjonalny działać jako dyrektor finansowy, materiału lub człowieka, wpływając na podejmowanie decyzji na temat dostępnych zasobów. ... [+]

O PRZEBIEGU Kurs Dyrektorów umożliwia profesjonalny działać jako dyrektor finansowy, materiału lub człowieka, wpływając na podejmowanie decyzji na temat dostępnych zasobów. Jest to również nauki społeczne, że badania i bada praktyki stosowane w zarządzaniu i administrowaniu.

DZIAŁANIA PODSTAWOWE Administracja Student Szkoły Ameryk będzie mógł: Zarządzanie działalnością firmy; Organizowanie i koordynowanie działalności finansowej zakładu; Plan, promocji i zarządzania instytucjami publicznymi i prywatnymi; Definiowanie strategii operacyjnych spółki, studiuje potrzeb klientów, rozwój produktów i usług, by im służyć i sprzedaży planu; Planowanie i zarządzanie budżetem zakładu, dzięki kontroli kosztów i audytu wewnętrznego; Ołów, komunikowania się, prowadzenia i motywowania ludzi. ... [-]
Brazylia São Paulo
March 2019
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Stacjonarne
Czytaj więcej po polsku