Przeczytaj oficjalny opis

FMJ - Mackenzie Rzeka jest instytucją szkolnictwa wyższego, multidyscyplinarne prywatne, którego celem jest szkolenie wartości ludzkich ekskluzywny, w stanie dostrzec i zinterpretować obecnych paradygmatów, wyobrazić sobie nowe możliwości i zaproponować utworzenie alternatywnych tras, w obliczu żądań współczesności.

Projekt Instytucjonalnych FMJ - Mackenzie Rzeka ma na celu poszerzyć i innowacji poza konwencjonalne wnioskami dotyczącymi współczesnych istniejących instytucji szkolnictwa wyższego. Rozbudowa i wymaga innowacji, oparty na standardowej liceum, mają jako wytyczne, zrozumienia rzeczywistości, która zakłada świadomość wspólnoty i dlatego aktywa wiedzy, nie tylko wiedzę, ale także krytyki i społeczeństwo budynku.

Cechy te pozwalają konstrukcja instytucjonalna osadza zasadzie próby, generowaniu nowej wiedzy na temat warunków społecznych, co oznacza, mających jako metoda integracji nauczania / Badania i interdyscyplinarność i, co do zasady, interakcji ze społeczeństwem.

Misja, wizja i wartości

Misja

Wychowywać człowieka stworzonego na obraz Boga, dla pełnego korzystania z praw obywatelskich, przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa poprzez siebie i nauczania, badań i rozszerzenie i kulturalnych, sportowych, społecznych i duchowych, Środowiska zreformowany wiarę chrześcijańską.

Widok

Być uznawane przez społeczeństwo jako konfesjonału Presbyterian instytucji dobroczynnej i społecznej profilu, który jest przeznaczony do boskości i nauk humanistycznych; charakteryzuje się ciągłym dążeniu do doskonałości w nauczaniu, badaniach i rozbudowy; dążenie do integralnej formacji osoby ludzkiej, w środowisku chrześcijańskim reformowanej wiary.

Wartości i zasady

W osobistego zachowania: godności, charakteru, uczciwości i ducha mackenzista; W relacjach międzyludzkich: wierności, wzajemnego szacunku, zrozumienia, szczerości i pokory; W ramach wykonywania działalności zawodowej: etyki, kompetencji, kreatywności, dyscypliny, poświęcenia i gotowości do wolontariatu; W procesie decyzyjnym: szukać konsensusu, sprawiedliwości, prawdy, równości szans dla wszystkich; Zależność pomiędzy kolegialnych organów, jednostek i wydziałów: współpracy, ducha zespołu, profesjonalizm i właściwej komunikacji; Relacje z innymi instytucjami: odpowiedzialności, niezależności i przejrzystości; W społeczeństwie: udział i usługi dla społeczności; I przez cały czas, działać z miłością, która jest więzią doskonałości.

Programy prowadzone przez:
Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Kurs rachunkowości ma na celu liczników szkoleniowych z możliwości działania profesjonalnie całym terytorium kraju. ... [+]

Kurs rachunkowości ma na celu liczników szkoleniowych z możliwości działania profesjonalnie całym terytorium kraju. Program nauczania jest dobrze wyważony, biorąc pod uwagę liczbę obowiązkowych przedmiotów przewidzianych w programie nauczania dla MEC minimalnej, jak i tych, dla właściwego szkolenia zawodowego księgowych na najwyższym poziomie, licznik.

Kurs księgowości od rzeki Mackenzie Wydziału istnieje od 48 lat z byłego Wydziału Moraes Junior, którego nazwa i tradycja jakości pozwoliły na włączenie głównych specjalistów księgowych na rynku krajowym. Oczywiście ma kadry dydaktycznej na najwyższym poziomie, w którym wyrafinowane edukacji akademickiej (specjaliści, mistrzowie i lekarzy) w połączeniu z dużym doświadczeniem zawodowym odróżnia i atrakcyjna dla zainteresowanych coursing Accounting, decydowania Wydziału Mackenzie-rzekę.... [-]

Brazylia Rio de Janeiro
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Faculdade Moraes Júnior (FMJ - MACKENZIE RIO)

Administracja jest stosowane nauki społeczne rozwoju planowania strategii zarządzania zasobami finansowymi organizacji ludzkich, materialnych i. ... [+]

Administracja jest stosowane nauki społeczne rozwoju planowania strategii zarządzania zasobami finansowymi organizacji ludzkich, materialnych i. Administrator powinien być w stanie osiągnąć cele i celów organizacyjnych w procesie planowania, organizowania, bezpośrednie i kontrolowania działań, które zostaną opracowane w dziedzinie zasobów ludzkich, marketingu, finansów i produkcji.

Niektóre różnice podróży są: debata cine (filmy i wykłady dotyczące zagadnień istotnych dla zrozumienia etycznych, społecznych, prawnych i ekonomicznych); Seminarium multidyscyplinarnym; cykle wykładów; studia przypadków stosowane do edukacji; i gry biznesowe (pozwala grupę studencką, podejmować decyzje w wirtualnych firm, negocjacje z innymi firmami w innych grupach w klasie, a nawet innych klasach, okresów i kursów).... [-]

Brazylia Rio de Janeiro
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku