Przeczytaj oficjalny opis

Poznaj FASMa

Faculdade w Santa Marcelina - FASMa, jako uczelni, ma swój fundament w szkolnictwie wyższym Akty prawne w Brazylii i jako katolik w oficjalnych dokumentach Kościoła na poziomie powszechnym, zwłaszcza w Konstytucji Apostolskiej na uniwersytetów i uczelni katolickiej w Konstytucji Apostolskiej Papież Jan Paweł II - wytyczne i standardy dla uniwersytetów katolickich oraz w dokumentach Międzynarodowego Instytutu Sióstr św Marceliny, rozwijać swoje chrześcijańskie działania edukacyjne, społeczne i kulturowe. Od 1929 roku, data jego powstania, odegrał swoją misję, opcja dla ludzi młodych, otwartych na potrzeby dzisiejszego świata priorytetów. Został on uznany przez dekretu Federalna 2.708 / 34. Mocy obecnego ustawodawstwa Faculdade Święty Marcelina jest uznawany przez Opinii Nr jeden tysiąc czterdzieści trzy / 80 i przez ministrów dekretu nr 519 z 31 sierpnia 1981 r.

FASMa realizuje swoją misję formowania właściwych specjalistów do rozwoju działań naukowych, technicznych, artystycznych, kulturalnych, politycznych i społecznych.

Widok

Marcelinas, w komunii ze świeckimi, mają na celu zapewnienie edukacji, kultury, zdrowia i opieki społecznej doskonałości w duchu rodziny, opartej na wartościach etycznych, moralnych i chrześcijańskich, następujących znaków czasów.

Misja

Przemiany społeczeństwa w świetle Ewangelii i nauki jako narzędzia i środowiska, oferując człowiek szkolenie w całości.

Zasady

Wiara w Jezusa Chrystusa, zgodnie z Pismem Godność osoby ludzkiej Lojalność i posłuszeństwo wobec Magisterium Kościoła i Zgromadzenia Świadectwo życia Duch rodzinny Jędrność i miękkość Etyka, prawda i przejrzystość Uważaj na znaki czasu Jedność w różnorodności

Wartości

Akcja i kontemplacja Poświęcenie i zaangażowanie Przyjmowania i opieki Braterskie współżycie Współpraca i oddział Prostota i pokora Rzetelność i uczciwość Spójność życia Radość i entuzjazm w służbie Aktualizacja naukowe i kulturalne Kompetencje zawodowe Zrównoważony rozwój: gospodarczy, społeczny i środowiskowy

Jednostki

Faculdade w Santa Marcelina ma dwie jednostki: kuropatwy i Itaquera.

Kuropatwy

W kuropatwy, oferuje kursy moda, muzyka, sztuki wizualne, stosunków międzynarodowych, Bachelor of Music i licencjat w sztukach wizualnych. Absolwent oferuje mody i projektowania kursów; Akcesoria do projektowania; Kultura perfumy; Popularna piosenka: kreacja, produkcja muzyki i wydajność; Nauczania / uczenia się; Nauczanie praktyce; Rzeźby i instalacji; MBA w Zagrożeń Globalnych Strategii i MBA w Business i Zarządzania Strategicznego.

Itaquera

Od 1999 roku, FASMa również działalność w East Strefy São Paulo, w Itaquera. W tej jednostce, kursy medyczne są przechowywane; Administracja; Rachunkowość; Pielęgniarstwo; Odżywianie; Pielęgniarstwo; Fizjoterapia i medycyna Radiologia Technolog. Na studiach, są one oferowane kursy Decisorial rewizor; Zarządzania Jakością; Zarządzanie przedsiębiorstwem; Przedsiębiorstwa zarządzające Ekonomiczno-Finansowy; Pielęgniarstwo intensywnej terapii; Pielęgniarstwo w Neonatologii; Położniczej; Pediatric Nursing; Pielęgniarstwo zarządzanie Usługi jednostek; Awaryjne i pilny; Radiologia; Tomografia komputerowa i rezonans magnetyczny; Promieniowanie i zdrowie.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Faculdade Santa Marcelina (FASM)

Kurs ma na celu przygotowanie studentów do rozumienia, analizy i myślę nowych struktur globalnych, tak, że są one na koniec kursu, przeszkolonego do analizy, doradztwo i ... [+]

Prezentacja

Utworzony w 1999 roku, po wzroście stosunków międzynarodowych kursów w Brazylii, przebieg stosunków międzynarodowych na FASMie stał się jednym z pionierów w mieście Sao Paulo, a dziś ma ponad dziesięć lat sukcesów i szkolenia specjalistów pracujących w obszary badań, handlu zagranicznego, logistyki, finansów, strategii, organizacji pozarządowych i dyplomacji.

Kurs ma na celu przygotowanie studentów do rozumienia, analizy i myślę nowych struktur globalnych, tak, że są one na koniec kursu, przeszkolonego do analizy, doradztwo i biznesu na arenie międzynarodowej.

Internacjonalisty ukończył FASMie jest w stanie zrozumieć możliwości coraz bardziej zglobalizowanym świecie i zaproponować dotacje na konkretne kwestie, które są zaangażowane, zarówno w środowisku akademickim i badań, zarówno na rynku pracy, rządów czy strategiach zwany trzeci sektor.... [-]

Brazylia San Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
8 znajdź program juris doctor
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku