Przeczytaj oficjalny opis

Wydział Arnold Janssen został założony w 2001 roku przez Zgromadzenie Słowa Bożego. I urodził się z siłą międzynarodowego zgromadzenia, która działa w 67 krajach na pięciu kontynentach. Wartości, jakość i kompetencje do pracy w edukacji zostały odziedziczone po stuletnim instytucji, które nieprzypadkowo, jest godna sukcesu swoich uczniów na rynku pracy.

Kursy prawa i administracji oferowane przez Wydział Arnold Janssen zapewnić solidne wykształcenie humanistyczne, łącząc mądrość i tradycję w edukacji do wymagań współczesnego rynku. Nawet z kilku latach eksploatacji, Wydział Arnold Janssen stał się punktem odniesienia w szkolnictwie wyższym. Dowodem na to są wyniki uzyskane przez kawalerów w Business Administration i ustawy o dowodach z National Survey of Student Wydajność (ENADE). Studenci Law Course błyszczał również w ostatnich badań Zakonu Prawników Brazylii (OAB-MG), zdobywając znaczącą pozycję wśród uczelni wyższych w kraju.

Wydziału Szkolnego Arnaldo składa się z mistrzów i lekarzy o uznanej wiedzy naukowej i bogatym doświadczeniem na rynku.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)

Stopień Zarządzania Wydziału Arnaldo przynosi podstawowe wartości przedsiębiorczości, innowacyjności oraz zarządzania koncentruje się na człowieku. ... [+]

Stopień Zarządzania Wydziału Arnaldo przynosi podstawowe wartości przedsiębiorczości, innowacyjności oraz zarządzania koncentruje się na człowieku. Nowy kurs administracji nauczania zgodne z wytycznymi ustanowionymi przez MEC, koncentrując się na rozwoju administracji i jej zastosowania w organizacjach różnych dziedzinach wiedzy.

Przedmioty oczywiście przynieść metodologii, który zapewnia usystematyzowanie i pogłębienie konkretnych działów administracji lub pokrewnej dziedzinie, dostarczenie uczestnikom intensywny i precyzyjny nurkowania na zawartości badane.

metodologie i różnorodne narzędzia dydaktyczne zostaną wykorzystane, na przemian i mieszanie teorię i praktykę, ekspozycji i interakcji, dedukcji i indukcji. Naszym celem jest, aby coś akademickiego z dnia na dzień bardziej dynamiczny i skuteczny poprzez dywersyfikację strategii nauczania i uczenia się, nie tracąc skupić się na kwalifikacjach doskonałości. Użyjemy do tego wykłady, warsztaty, wirtualne przestrzenie interakcji, gry biznesowe, dynamika grupy, kierując badania, wycieczki z przewodnikiem, seminaria i wywiady, badania naukowe, konkretnych przypadkach rozwiązanie, a wszystko, co w naszej mocy, aby rozwijać studenta Arnaldo.... [-]

Brazylia Belo Horizonte
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Faculdade de Ciências Gerenciais Padre Arnaldo Janssen (FAJANSSEN)

Specjaliści trenować z wizją strategiczną i krytycznych systemów zarządzania, umożliwiając im rozwijać i zarządzać zintegrowanych systemów zarządzania projektami wdrożeni ... [+]

CELE

Specjaliści trenować z wizją strategiczną i krytycznych systemów zarządzania, umożliwiając im rozwijać i zarządzać zintegrowanych systemów zarządzania projektami wdrożeniowymi, obejmującej wysokiej jakości, ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz odpowiedzialności społecznej.

TARGET

Specjaliści z wyższym wykształceniem w dziedzinach pokrewnych kompletne w całości lub w części proponowanej treści lub doświadczenie zawodowe w jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej, albo w jakimś innym segmencie zarządzania lub administracji biznesu prywatnego lub publiczne.

Wśród innych specjalistów, kurs spotkają inżynierowie, biolodzy, menedżerowie, prawnicy, architekci, technicy z wyższym bezpieczeństwem pracy, edukacji zawodowej lekarzy, audytorów, konsultantów i menedżerów ochrony środowiska, jakości, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz odpowiedzialności społecznej ,... [-]

Brazylia Belo Horizonte
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku