Przeczytaj oficjalny opis

Jesteśmy instytucją dziewięciu dekad poświęconych projektu edukacyjnego, którego celem jest szkolenie i informowanie. Pozostajemy firma w tradycyjnych celów, które kierują naszą pracę, zawsze otwarty do życia nasz czas, zobowiązując się do edukacji, która dba, aby tworzyć wyszkolonych ludzi do przemiany społeczeństwa.

Dążąc do umożliwienia dzieciom i młodzieży do rozeznania, wrażliwości, kreatywności, samodzielności i odpowiedzialności społecznej, gwarancji Kształcenia Ustawicznego wydziału, nowoczesnych obiektów, zasobów technologicznych i zróżnicowanych działań edukacyjnych.

Wartości instytucjonalne

Kolegia Campos Salles przyjąć nową koncepcję kształcenia opiera się na podstawowych zasadach.

Etyka: Zapewnienie edukacji z przejrzystości i szacunku dla innych;

Doskonałość: Aby szkolić specjalistów mogących sprostać wymaganiom rynku pracy, odpowiedzialności i kompetencji;

Współpraca: Do poszukiwania partnerstwa w celu wymiany doświadczeń i promowanie wymiany studentów i nauczycieli;

Autonomia: Zachęcać do nabywania wiedzy krytycznie;

Społeczna odpowiedzialność: Zobowiązanie się do społeczności, w której instytucja jest włożona promujący akcje solidarnościowe.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Faculdades Integradas Campos Salles (FICS)

Kurs Księgowości zintegrowanego w szkołach "Campos Salles" szukaj powstawanie odpowiedzialnych społecznie i kompetentnych specjalistów do podejmowania decyzji technicznyc ... [+]

Kurs Księgowości zintegrowanego w szkołach "Campos Salles" szukaj powstawanie odpowiedzialnych społecznie i kompetentnych specjalistów do podejmowania decyzji technicznych i administracyjnych w podmiotów publicznych i prywatnych, jest w stanie zapewnić dobrze zorganizowanej informacji księgowych, rzetelne, aktualne i kompletne dla inni podejmować decyzji zarządczych.

Studenci szkoleni w szkołach "Zintegrowanego Campos Salles," kiedy poddane oficjalnych egzaminów szkoleniowych, często się wysokie pojęcia, co świadczy wysoki stopień wykorzystania programu nauczania nauczył się w trakcie.

Program nauczania obejmuje strategicznie rozmieszczone dyscyplin, w celu zapewnienia odpowiedniego powiązania w szkolenie techniczne i zawodowe, w połączeniu z innymi wspierającego efektywne moralnej, etycznej i dodatkowej wiedzy ogólnej. To jest zawsze dostosowana do potrzeb rynku pracy oraz na bieżąco z odpowiednimi przepisami.... [-]

Brazylia San Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Faculdades Integradas Campos Salles (FICS)

Kurs Dyrektorów Międzynarodowego Kolegium "narzędzi" i Campos Salles innowacyjnych praktyk edukacyjnych, łączących teorię i praktykę. ... [+]

Kurs Dyrektorów Międzynarodowego Kolegium "narzędzi" i Campos Salles innowacyjnych praktyk edukacyjnych, łączących teorię i praktykę. Kurs zapewnia studentom solidne szkolenie w różnych obszarach administracji: Zarządzanie zasobami ludzkimi, finansów, marketingu i produkcji. Potrzeba menedżerów z profilu różne branże i zdolne do "uczenia się" mocno zmotywowani program nauczania szkolenia linii ogólne administracji. Profesjonalna może pracować w prywatnych firm, instytucji publicznych i organizacji non-profit.

Czas trwania kursu: 8 semestrów

Włącz: Co noc

Czas: od 19h do 22:30

Rynek pracy:

Zawodowe w Generalnej Dyrekcji może działać w następujących obszarach: zarządzania finansami; Materiał; marketing; marketing; produkcja; dobór personelu; zasoby ludzkie; stosunki przemysłowe; budżet. Dziedzin pokrewnych, takich jak zarządzanie lokatorskie, mieszkań, spółdzielni, konsorcja, szpitali, hoteli, factoring.... [-]

Brazylia San Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku