Przeczytaj oficjalny opis

Jakość Unaerp

• Pierwsza uczelnia w regionie Ribeirao Preto, założona w dniu 1 czerwca 1924 • Uznany przez MEC jako Uniwersytecie w grudniu 1985 roku. • Campus siedzibą w Ribeirao Preto kampusu oraz w Guaruja z licencjackich stopni, stopnie i technologii szkolnictwa wyższego w infrastrukturę metod nauczania w klasie i na odległość i nauczania, badań naukowych i laboratoriów, sprzętu, biblioteki i zasobów technologicznych. • 500.000 połączeń do społeczności w ponad 30 programów pomocowych, przychodniach, laboratoriach, samego szpitala, w szpitalach, UPA i UBDS miasta i regionu.

Misja

Generowanie i rozpowszechnianie wiedzy na celu promowanie i przyczynić się do rozwoju jednostki i społeczeństwa, opartego na zasadach etycznych i chrześcijańskich, z wolnością badań naukowych, nauczania i innowacji rozszerzenia przy zachowaniu stałej interakcji z kontekstach krajowych i międzynarodowych.

Historia

UNAERP - Uniwersytet Ribeirão Preto była pierwszą uczelnią wyższą w regionie Ribeirao Preto. Założona w 1. Czerwiec 1924, jak i Towarzystwa Szkoły Pharmacia Ribeirao Preto Dental School, grupa specjalistów idealistyczne zdrowia, intelektualistów i pedagogów, gdyż jego realizacja została przeznaczona na wspieranie rozwoju społecznego, edukacyjnego i kulturalnego tak bogatej stolicy kawy dziś Głównym trzciny cukrowej Polo País.Daquele odkrywczy projekt wstępny, trajektoria UNAERP miał silny wzrost od końca 1950 roku, kiedy profesor Electro Bonini (1913-2011), przejęła zarządzanie.

Struktura organizacyjna

Administracja Uniwersytetu Ribeirão Preto składa się z podmiotów działających w zintegrowane, koordynowanie wszystkich działań nauczania, badań i rozbudowy. Czy Wyższej Rady, kanclerza, dziekana, Grupa Manager, dyrektorów, koordynatorów i Kolegiata.

Infrastruktura

Unaerp posiada dwa kampusy: w siedzibie kampusu w Ribeirao Preto, zainstalowanego na Ribeirânia kwartał, a drugi kampus w Guaruja, dzielnicy Cove. Kampusach są planowane i wyposażone w przychodniach, laboratoriach, biblioteka, pomieszczenia, sal konferencyjnych, usług i akademickich i sektorów administracyjnych wspierać nauczanie, badania i rozszerzenia, a także obszary usług, życia i wypoczynku, które umożliwiają i zakwalifikować życie studenckie.

Tak więc ci, którzy tu mieszkają więcej niż akademickiego infrastruktury, badań i rozszerzenia. Campus Campus Guaruja Ribeirão i planowane są przestrzenie i starań, aby promować dobro tysięcy ludzi, którzy za ich tranzytu przez cały rok, ponieważ oprócz wykładowców, pracowników i studentów, członkowie społeczności uczestniczą również kampusy w poszukiwaniu usługi i udogodnienia.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Universidade de Ribeirão Preto 

Kurs stosunkach międzynarodowych Unaerp jest skonstruowany w celu wyszkolenia specjalistów zdolnych do analizy, w sposób zintegrowany, politycznych, gospodarczych, handlo ... [+]

Oczywiście z najlepszych znaków, pojęcie 5, w ocenie MEC 1-ci przebieg Ribeirão Preto i regionu i 12. Oczywiście Sao Paulo, między instytucjami prywatnymi, zgodnie z RUF w 2015 r. Studenci Stosunków Międzynarodowych Unaerp zrobić co najmniej 100 godzin szkolenia oraz 100 godzin zajęć uzupełniających poszerzyć swoją wiedzę i pełną stopniowanie. Współpraca z ponad 500 zarejestrowanych instytucji i zachęca uczniów do kontynuowania możliwości w Brazylii i za granicą. wizyty techniczne i wyjazdy naukowe monitorowane przez nauczycieli w Europie i Ameryce Łacińskiej. zajęcia pozalekcyjne, takie jak wizyty techniczne, wykładów, sympozjów naukowych, wydarzeń kulturalnych, między innymi. Unaerp dba, aby zapewnić studentom jakości życia akademickiego, utrzymując swoje dwa kampusy przeznaczone do współżycia społecznego i kulturalnego, z pełną infrastrukturą, z kilku usług, które zapewniają komfort i dostępności na obszarach rekreacji, sportu, współistnienia i szeroki dostęp do kolekcji biblioteka i internetowych baz danych. ... [-]
Brazylia São Paulo Ribeirao Preto
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
4 - 4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku