Przeczytaj oficjalny opis

Urodzony w 1940 roku w mieście Mogi das Cruzes, Braz Cubas, która rozpoczęła swoją działalność z małym kurs przygotowawczy, ma obecnie około 20.000 studentów, pomiędzy klasie i edukacji odległość modalności.

Ponad 75 lat na rynku, instytucja przeszedł kilka transformacji, mieszkania, w tym kursów siłowni, handlu średniego szczebla, aż do osiągnięcia Wydziału Prawa w 1965 r.

Wyższe, stymulowane przez politykę edukacyjną, wzrosła w całym kraju i Braz Cubas, spełniając wymagania i potrzeby rynku, wciąż rośnie, zarówno w przestrzeni fizycznej i społecznej, aż do roku 1985, Rada Federalna Edukacji uznaje ówczesny Federation of Colleges Braz Cubas jak University.

Ważną wiadomością przyszedł cenią region Mogi das Cruzes i nagradzać długą karierę dobrej służbie edukacji Brazylii, tworząc kompetentnych i wykwalifikowanych specjalistów rynku pracy.

Misja

osób ceniących, budząc talenty poprzez inny uczenia dziś rozwijać człowieka na jutro.

Widok

Zostać uznany za instytucję nauczania koncentruje się na nauce.

Wartości

Obywatelstwo, humanizacja, mądrości, pokora i przejrzystość.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Universidade Braz Cubas (UBC)

Kurs Inżynieria Produkcji jest kurs, który zapewnia najszerszy zakres zastosowań możliwych specjalistów, ponieważ umożliwia profesjonalny inżynier produkcji działa w różn ... [+]

Kurs Inżynieria Produkcji jest kurs, który zapewnia najszerszy zakres zastosowań możliwych specjalistów, ponieważ umożliwia profesjonalny inżynier produkcji działa w różnych segmentach rynku. Wśród badanych podmiotów są te techniki, procesów, zarządzania jakością i wielu innych dziedzinach wiedzy, które pozwalają na większą elastyczność, zapewniając, że zawodowi szeroki obszar wiedzy.

Wszyscy producenci towarów i usług konsumpcyjnych miał możliwość mieć profesjonalną tego obszaru działającego w ich jednostkach. Inżynier produkcji mogą pracować w każdym segmencie firm, odpowiedzialnych za różne działania, co oznacza duże szanse na zatrudnienie.... [-]

Brazylia Mogi das Cruzes
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade Braz Cubas (UBC)

Umożliwia studentom studiów, projekt, kontroli i nadzoru budowy domów i budynków, dróg, mostów, tuneli, instalacji i eksploatacji hydrauliczne sieci wodociągowych i kanal ... [+]

Umożliwia studentom studiów, projektowanie, kontrolę i nadzór nad budową domów i budynków, dróg, mostów, tuneli, instalacji i eksploatacji sieci wodnych i ścieków, zapewniając bezpieczeństwo, solidność i trwałość projektu. Można powiedzieć, że istnieją dwa stanowiska pracy: inżynier budownictwa biurowego i jego miejscu pracy.

Inżynier cywilnego to taki, który jest przeznaczony do konstrukcji, czy budynki, mosty, domy, sieci wodne, tunele, wiadukty, a może pracować w budowie biur, fabryk, firm budowlanych, usług publicznych, określonych instytucji, banków rozwoju i inwestycje

[-]
Brazylia Mogi das Cruzes
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku