Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Universidade Federal Do Rio Grande Do Sul , UFRGS (Uniwersytet Federalny w Rio Grande do Sul) to stuletnia instytucja edukacyjna uznawana w kraju i na świecie. Znajduje się w Porto Alegre - stolicy stanu Rio Grande do Sul - i oferuje programy akademickie z różnych dziedzin wiedzy, na wszystkich etapach edukacji, od szkoły podstawowej do szkoły wyższej.

Kwalifikacje wydziału, na które składają się głównie osoby z tytułem magistra i doktora, ciągłe unowocześnianie infrastruktury laboratoriów i bibliotek, zwiększanie pomocy studenckiej, a także priorytetowe traktowanie zaangażowania w kraju i za granicą to polityki w ciągłym rozwoju.

Ponad 30 tysięcy osób krąży po jego placówkach w poszukiwaniu jednej z 10 najlepiej wykwalifikowanych form edukacji w Brazylii. To, w połączeniu z wiodącymi programami badawczymi i wyrazistym zasięgiem społeczności, zapewnia UFRGS miejsce wśród najlepszych uniwersytetów w kraju.

Jako instytucja publiczna oddana służbie społeczności i budowaniu jej przyszłości z krytyczną świadomością, UFRGS szanuje różnorodność, stawia na innowacje, a przede wszystkim potwierdza swoje zaangażowanie w edukację i rozpowszechnianie wiedzy, inspirowane ideałami wolności i solidarności.

Lokalizacje

Porto Alegre

Address
Av. Paulo Gama, 110
90040-060 Porto Alegre, Stan Rio Grande do Sul, Brazylia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium