Przeczytaj oficjalny opis

Przez ponad 40 lat, Uniwersytet Paulista oferuje solidne podstawy doświadczeń zdobytych w przeszłości, obecne praktyki rzeczywistość i uwagę przyszłych możliwości, aby szkolić swoich specjalistów.

Celem jest szkolenie liderów: tych, którzy są w stanie wymyślić zmiany i zaproponować rozwiązania.

Lata historii pokazują, że tysiące studentów, pracowników i nauczycieli biorą udział w innowacyjnym projekcie edukacyjnym i koncentruje się na liderów szkoleniowych, w oparciu o potrzeby rynku i wartości społecznych.

Przykłady, które świadczą o doskonałości edukacyjnych oferowanych przez University Ibirapuera obfitują. Są to inwestycje i zachęty złożonej dziedzinie badań naukowych, jednym z filarów działalności uczelni. Instytucja utrzymuje grup utworzonych przez certyfikowanych nauczycieli naukowców z National Research Council i Technologii (CNPq).

Możemy również wyróżnić kursy na magistra prawa i Stomatologii, zarówno zalecane przez peleryny.

Jest to nadal można mówić o odpowiedzialności społecznej poprzez zapewnienie bezpłatnej opieki dla osób o niskich dochodach, w klinikach Uniwersytetu.

Podkreślając obawy Paulista Uczelni z formacji ucznia, możemy wspomnieć, że instytucja inwestuje w innowacyjne metody nauczania i oferuje studentom, jak i licencjackich, kursy technologiczne i rozszerzenie z interdyscyplinarnej edukacji humanistycznej wizji i ogólnego.

Czy to także lider swojej przyszłości. Uniwersytet Paulista jest gotowy, aby pomóc zapewnić sukces naukowy i zawodowy życie.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Universidade Ibirapuera (UNIB)

Jest to gałąź inżynierii, który zarządza zasoby ludzkie, zasoby finansowe i materialne, aby zwiększyć produktywność firmy. ... [+]

Program Matrix:

Jest to gałąź inżynierii, który zarządza zasoby ludzkie, zasoby finansowe i materialne, aby zwiększyć produktywność firmy.

Inżynier Produkcji to profesjonalny odpowiedzialny za projektowanie i rozwój przemysłowych linii produkcyjnych, które zwiększają efektywność i zmniejszyć koszty.

Uniwersytet Paulista, profesjonalny będzie w pełni przeszkoleni, jak rozwija zdolności kurs zarządzania zasobami i przedsiębiorcy ducha Student.

Możesz pracować w rozwoju organizacji biznesu i przemysłu, biznesu ekonomii, zarządzania finansami, życia wykorzystania zasobów, kosztów siły roboczej, zarządzania, planowania i kontroli w procesach produkcji, doboru i wyjściu produktu, produkcji rolnej i przetwórstwa.... [-]

Brazylia San Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade Ibirapuera (UNIB)

Inżynier budownictwa projektuje, zarządza i monitoruje wszystkie etapy budowy lub remontu. ... [+]

Program Matrix:

Inżynier budownictwa projektuje, zarządza i monitoruje wszystkie etapy budowy lub remontu. To do niego w celu zapewnienia stabilności i bezpieczeństwa budynku, obliczenia wytrzymałości materiałów.

Profesjonalny jest odpowiedzialny, na przykład, budowa budynków, tuneli, dróg, lotnisk i instalacji wodnych, przemysłowych, transportu i ruchu drogowego.

Rynek jest podgrzewana. W czasach rozwoju nieruchomości i inwestycji w infrastrukturę, są dobre warunki.

Uniwersytet Paulista, profesjonalny będzie w pełni przeszkoleni, jak Kurs rozwija niezbędne multidyscyplinarne tło, poza Przedsiębiorca duch Student. W klasie, studenci uczą się wykonywania czynności w zakresie planowania, projektowania, budowy i badań technologicznych.... [-]

Brazylia San Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku