Przeczytaj oficjalny opis

UNIFENAS

Uniwersytet José Rosário Vellano - UNIFENAS, zaprojektowany i założony przez prof Edson Antonio Velano, rozpoczął swoją historię w 22 maja 1972 roku, kiedy to pozwolono pierwsze kursy. Międzynarodowe Kolegium Alfenas Region w 1988 roku, obecnie nazywany Uniwersytet Alfenas - UNIFENAS uznane dekretem 605/88 z dnia 13/12/1988 Ministerstwo Edukacji - MEC, opublikowane w Federalnym Dzienniku Ustaw na 15/12 / 1988 (strona 24456).

W 1993 roku Bank zaczął się rozszerzać z realizacją innych uczelniach. Dzisiaj UNIFENAS jest obecny w Alfenas, Belo Horizonte, Campo Belo, Divinopolis i Varginha. Oferuje studia licencjackie, studia podyplomowe i Lato sensu (główny uznane przez CAPES / MEC), siedziby w różnych specjalności i doskonalenia metod w klasie i odległości.

Istnieje pięć kampusów ze specjalnie zaprojektowane i wyposażone w zaawansowane zaplecze technologiczne, w połączeniu z zasobami ludzkimi, pakowane UNIFENAS w widocznym miejscu w brazylijskiej scenariusza edukacyjnego.

W Alfenas, Szpitala Uniwersyteckiego w Alzira Velano UNIFENAS, otwarty w 1992 roku, jest to centrum życia, pracując w pielęgnacji, nauczania i badań naukowych. Certyfikowany Szpitala Klinicznego przez Ministerstwa Zdrowia i Edukacji, wykonuje średnio 30 000 zabiegów miesięcznie, obsługujących pacjentów w Alfenas i innych miastach w regionie, a przybliżony populacji prawie milion mieszkańców.

Jest to regionalna odniesienia ryzyka ciążowego, uraz, neurochirurgii, intensywnej terapii noworodków, hemodializy, mowy. Trzeba Banku Tkanek ocznej i wykonuje wychwytywania i chirurgii przeszczep rogówki Alzira Velano to kompleks szpitalny, który składa się z klinik, instytutów i klinik.

Centrum Nauczania i opieki zdrowotnej Wspólnoty - CEASC - Wydział Medycyny UNIFENAS w Belo Horizonte, jest skierowana do opieki klinicznej pacjentów na poziomie specjalistycznej opieki zdrowotnej - w specjalnościach médicas- która rozszerza się i dywersyfikuje środowisk nauczanie i uczenie się akademickiego wśród agencji wspierania nauczania, badań i rozszerzenie, stand-still dentystyczne kliniki; kliniki fizjoterapii; Psychologia kliniczna; Kliniczne logopedyczne; Centrum Pro-Smile (w leczeniu pacjentów z deformacjami twarzoczaszki i rozszczepem wargi i urazów, a także implanty oczu, nosa i uszu); Eye Institute; Ośrodki pomocy prawnej i wymiaru sprawiedliwości; Mniejsze przedsiębiorstwa; Weterynaryjne i farmy Eksperymentalny szpital.

Wszystko to, z wydziału wykwalifikowanej poprzez ścisłym znaczeniu absolwenta (magisterskie i doktoranckie) i zróżnicowane metody nauczania skutecznie przyczyniać się do budowania wiedzy specjalistów, którzy ukończyli UNIFENAS.

Wierząc, że cała wiedza powinna przynieść korzyści dla społeczeństwa, instytucja stała się ważnym generatorem miejsc pracy w stanie Minas Gerais.

Zatem UNIFENAS, w całej swojej egzystencji, oparta na interesie Wspólnoty, działań i projektów, prawidłowa komunikacja pomiędzy nauczania, badań i rozbudowy, wykonaj jego trajektorię, zobowiązuje się do jego misji społecznej, promowanie nauki, technologii, zdrowia, humanizm, kompetencje i zaangażowanie.

UNIFENAS. Wiedza na całe życie!

Programy prowadzone przez:
Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)

Kurs ma na celu przygotowanie kompetentnych i kreatywnych specjalistów, zdolnych do reagowania na potrzeby rynku, co prowadzi organizacjom dowolnej wielkości, aby odnieść ... [+]

W ciągu

Kurs Dyrektorów UNIFENAS Campus Alfenas, jest związany z programem certyfikacji jakości FGV. Miareczkowanie nauczycieli i doświadczenia zawodowego, projekt pedagogiczny kursu i infrastruktura kursu są starannie analizowane przez zespół FGV. To osiągnięcie kursu Dyrektorów UNIFENAS Campus Alfenas, sygnalizuje swoją doskonałość i jakość! Akredytowane instytucje osiągnęły doskonałe wyniki w testach stosowanych przez MEC (Ministerstwo Edukacji) dla studentów szkół wyższych w celu pomiaru jakości procesu edukacyjnego. W 2012 roku, 88% akredytowanych instytucjach uzyskali pełne znaków, a 12%, którzy nie podejmują maksymalną liczbę punktów zajęło najwyższe wyniki w swoich państwach. Aby osiągnąć te wyniki, student jest przygotowany do zrozumienia naukowych, technicznych, społecznych i ekonomicznych problemów produkcji i jego zarządzania, z zastrzeżeniem ukończyli szczeblach procesu decyzyjnego oraz w celu opracowania i właściwego zarządzania jakościowego, odsłaniając asymilacji nowych informacji i prezentacji elastyczności intelektualnej i zdolności adaptacyjnych kontekstach w radzeniu sobie z różnymi sytuacjami, obecnych lub powstających w różnych segmentach pola gry administratora. Jest także przygotowany do rozpoznawania problemów i zaproponowanie alternatywnych rozwiązań, opracowywanie i wdrażanie kreatywnych i innowacyjnych projektów, które mogą doprowadzić do rozwoju organizacji i samego społeczeństwa, jak zalecał w Krajowych wytycznych nauczania dla kursów zarządzania.... [-]

Brazylia Alfenas
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
8 - 8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku