Przeczytaj oficjalny opis

Misja, wizja i wartości

W Metodystyczny prowadzić swoje działania edukacyjne kierując się filozofią na zasadach chrześcijańskich i zaangażowanie w budowę obywatelstwa.

Misja

Skutecznie uczestniczyć w tworzeniu ludzi, wykonując uprawnienia do wpływania i przyczynić się do poprawy jakości życia, opartej na wiedzy i wartości etycznych.

Widok

Bądź odniesienia edukacyjne w budowaniu wspólnoty edukacyjnej, krajowym i międzynarodowym właściwym dla jakości usług i znaczenie społeczne, z elastycznych, kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań.

Podstawowe wartości

Krytyczna świadomość rozwoju rzeczywistości; Rozwijanie poczucia sprawiedliwości i solidarności oraz jej praktyki, w tym w stosunkach pracy; Odblaskowe praktyka koncentruje się na zakresie duchowości chrześcijańskiej; Świadomość rozwijanie interesów społecznych i indywidualnych są równie ważne dla stanu stosunków społecznych; Innowacyjność i kreatywność podporządkowane etyki, budowy i socjalizacji wiedzy.

Historia

Zobowiązanie do edukacji oznaczył pracę Kościoła Metodystycznego z założeniem pierwszego Methodist instytucji edukacyjnej, Kingswood School w Anglii w 1748 roku. W ciągu ostatnich 255 lat, to powołanie edukacyjna przejawia się również w Brazylii, gdzie różne instytucje edukacyjne Methodist naniesienie ponad wieku nieprzerwanej działalności.

Historia Uniwersytetu Metodystów São Paulo został śledzone przez ponad 70 lat od utworzenia Wydziału Teologicznego Kościoła Metodystycznego w Sao Bernardo do Campo, w 1938 roku. W momencie, Metodystyczny Kościół właśnie połączenie dwóch teologicznych centrów kształcenia, znajdujących się w Minas Gerais i Rio Grande do Sul. To było interesujące dla nowo utworzonej uczelni - pierwszy zbudowany w miejscowości São Bernardo do Campo - był obecny w regionie, który został skonfigurowany jako jeden z głównych ośrodków życia społecznego, politycznego i gospodarczego kraju.

Aby wzmocnić zaangażowanie w edukację, podpisane w latach 40., instytucja poszedł bardziej śmiałego projektu, w zgodzie z ich edukacyjną. Obecność profesjonalnych i wykwalifikowanych nauczycieli i odpowiedniej infrastruktury pozwoliło na umocnienie jego wprowadzeniu w krajowym środowisku akademickim. Tak więc, w 1970 roku, został stworzony IMS - Methodist Instytut Szkolnictwa Wyższego.

Dzięki konsolidacji programu edukacji i doskonałości osiągniętej przez lata, IMS został zintegrowany wśród najbardziej prestiżowych szkół wyższych w kraju. Pozwoliło to w 1997 roku, zdobyty na Uniwersytecie stanu, zwiększając liczbę uczelni i kursów. Dziś ma trzy kampusy Metodystyczny w São Bernardo do Campo (Rudge Ramos, Vergueiro, Plateau). Istnieje ponad 117.000 metrów kwadratowych powierzchni, która obejmuje duży obszar zielony. W Metodystyczny ma około 70 przestrzenie między laboratoriami, nowoczesnych biur eksperymentalnych i klinicznych, tak, że studenci mogą w praktyce wiedzy zdobytej w szkole, jak również biblioteki i sale rozłożone na trzech kampusach Uniwersytetu.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Universidade Metodista de São Paulo (UMESP)

Kurs Methodist Economics otrzymał stopień 4 (zakres 1-5) w ostatniej ocenie MEC i ma na celu szkolenie pracowników zaangażowanych do badań brazylijskiej rzeczywistości i ... [+]

W ciągu

Kurs Methodist Economics otrzymał stopień 4 (zakres 1-5) w ostatniej ocenie MEC i ma na celu szkolenie pracowników zaangażowanych do badań brazylijskiej rzeczywistości i świadomość znaczenia relacji łączących zjawisk gospodarczych do całości społecznej i w szczególności jego roli jako agenta tych związkach. W ten sposób studenci otrzymują solidne szkolenie teoretyczne, historyczne i instrumentalną.

Zgodnie z filozofią instytucji, szkolenie ma na celu zjednoczyć etyki techniczne i przygotowanie studentów do pracy w różnych obszarach sektora publicznego lub prywatnego. Oczywiście, z klas w nocy, może być zakończona w ciągu czterech lat.

... [-]
Brazylia San Paulo
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
8 - 8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Institucional Metodista