Przeczytaj oficjalny opis

CEUBAN - Center Unified Bandeirante rozpoczęła swoją działalność w dniu 20 czerwca 1968 roku, pod nazwą Społeczeństwa Obywatelskiego Wychowania Fizycznego Santos.

• W kwietniu 1969 roku, został stworzony pierwszy wydział - Wydział Wychowania Fizycznego, który pracował na terenie Brazylii Football Club. Obecnie Wydział Wychowania Fizycznego - FEFIS jest zainstalowany na Campus II (Av. Minusy. Nebias, 536); • Od 1972 roku, to rozpoczęła działalność Kolegium Edukacji i Nauki Człowieka "Prof. Laertes de Carvalho "oferujących kursy Pedagogiki i Nauk Społecznych. W tym samym roku założył Szkołę Biznesu i Nauk Administracyjnych Santos, z kursów w Business Administration i Zarządzania z naciskiem w obrocie międzynarodowym, pierwszy taki kurs w kraju; • W 1976 roku, instytucja utworzona Szkoła Stomatologii Santos, oferując przebieg Stomatologii i wiedzę w dziedzinie protez, endodoncji, ortodoncji i stomatologii dziecięcej. Wydział Stomatologii, dzisiaj oferuje specjalistyczne kursy w 12 obszarach, a opierają się na różnego rodzaju klinikach dla opieki stomatologicznej dla społeczności, osiągając średnio 500 zabiegów dziennie; • W latach 80-tych UNIMES zaczął studiować ekonomię (86), w ramach struktury administracyjnej i akademickiej Wydziału Nauk Administracyjnych i handlowych. Nawet w 1986 roku, dokonano zmian w strukturze organizacyjnej, ustanowienie połączenia Szkoły Biznesu i Nauk Administracyjnych Santos z Wydziału Ekonomii. Koalicja ta pojawia Szkołę Rachunkowości; • W 1992 roku zaczęła oferować kolejny pionierski kurs w regionie, wprowadzanie do obrotu przedmiotów. W 1996 roku założył kurs Business Administration z naciskiem w zakresie transportu i logistyki. W tym roku rozpoczęła się również Szkoła Inżynierii i Nauk Technicznych, oferując kursy Inżynierii Żywności, Inżynieria Komputerowa, Informatyki i Inżynierii Produkcji (Chemia); • Również w 1996 roku, rozpoczął Wydział Medycyny Weterynaryjnej, a także pierwszy szpital University of Veterinary Medicine (Hovet), która obecnie działa na terenie Kampusu IV Morro da Nova Cintra; • W 1997 roku zainaugurował School of Law. W tym samym roku (97), instytucja rozpoczęła działalność Wydziału Nauk o Zdrowiu w School of Medicine. Medycyna stała się rdzeniem generatora wiedzy, dążąc do integracji nauczania, badań i kształcenia medycznego w regionie. Konsolidacja swoją działalność w dziedzinie zdrowia, w 2001 roku, został stworzony kurs pielęgniarstwa, który był oferowany od 2002 roku.

W trakcie podyplomowego, oprócz specjalistycznych kursów, które są skierowane w szczególności dla sektora zdrowia, Bank zaczął również oferować kursy wiedzy o nowych kursów, które zostały objęte konsolidacją. Ponadto UNIMES ma tytuł magistra (absolwent ściśle mówiąc) w filozofii prawa i rozproszonego i zbiorowych praw oferowanych przez Law School.

Programy prowadzone przez:
Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Universidade Metropolitana de Santos (UNIMES)

Zarządzanie jest planowanie, organizowanie, kierowanie i kontrolowanie, podejmowaniu decyzji o zasobach dostępnych i potrzebnych do zarządzania organizacją, z uwzględnien ... [+]

Zarządzanie jest planowanie, organizowanie, kierowanie i kontrolowanie, podejmowaniu decyzji o zasobach dostępnych i potrzebnych do zarządzania organizacją, z uwzględnieniem informacji zawodowej, zespoły, rozwój gospodarczy, polityczny i społeczny swojego regionu, kraju i świata.

Planowanie, organizowanie, kierowanie i kontrolowanie, administrator musi być przygotowany do:

Wyznaczanie celów i zadań; Przeanalizować, zrozumieć i rozwiązać problemy Organizowanie i alokacji zasobów, zarówno finansowych, technologicznych i jako człowieka; Wiodąca, komunikacji, kierowanie i motywowanie ludzi; negocjować; Podejmowania decyzji; Sterowania, pomiaru i oceny. ... [-]
Brazylia Santos Dumont
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku