Przeczytaj oficjalny opis

Misja

Misją usu jest, aby kształcić wolności, autonomii inspirowanej wartościami chrześcijańskimi, poprzez formacji ludzkiej i etycznej, uprzejmy do realiów i zawiłości dzisiejszego świata, zakorzenione w charyzmacie św Angela, jak obs hasłem (posłuży).

Zasady

• dysocjacji nauczania, badań i rozbudowy, jak przewidziano w Konstytucji Federalnej, jak również szkolenia zawodowego pracowników szkolnictwa wyższego, badań i rozbudowy oraz dziedziny wiedzy ludzkiej postaci ustawy z wytycznymi i Podstaw Edukacji Narodowej.

• służył - "służyć" jest uniwersytet umieszczone w służbie człowieka, rodziny, społeczeństwa i Kościoła, świadczenie tej usługi do jego raison d'etre.

• budowa wolności i autonomii w rozpowszechnianiu wiedzy.

• w odniesieniu do wszystkich przypadków zorganizowanego społeczeństwa.

Wartości

• Jakość w świadczeniu usług i zobowiązanie do produkcji, konserwacji i przekazywanie wiedzy i kształcenie kompetentnych i zaangażowanych pracowników socjalnych.

• ETYKA stosowane we wszystkich relacjach, pluralistycznego środowiska, w którym debata jest instrumentem życiu demokratycznym.

• Szacunek dla ludzkiej różnorodności, ochrony dóbr kultury i przyrody oraz upowszechniania kultury brazylijskiej.

• zaangażowanie społeczności uniwersytetu z instytucją.

• Innowacyjność i kreatywność podporządkowane etyki.

• Dialog z zarządzania partycypacyjnego, warunki dynamiczne i przejrzyste oddana pracy i lepszej jakości życia.

• Zrównoważony rozwój, efektywność, skuteczność i efektywność w rozwoju działań instytucjonalnych o stabilności finansowej i zdolności kierownicze i instytucji.

• ISONOMY traktowania przewidzianego odnośnie do Jednostek instytucji.

• Planowanie i ocena ciągła życia uniwersyteckiego.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Universidade Santa Úrsula (USU)

Licencjat z inżynierii elektrycznej Universidade Santa Ursula ma na celu kształcenie inżynierów uniwersalne jak z wiedzą w systemach elektroenergetycznych. ... [+]

Prezentacja

Licencjat z inżynierii elektrycznej Universidade Santa Ursula ma na celu kształcenie inżynierów uniwersalne jak z wiedzą w systemach elektroenergetycznych.

Akty (od projektu do utrzymania) w przemysłowych i systemów lub urządzeń i sterowania elektrycznego, jak również wszystkie etapy wytwarzania, przesyłania, dystrybucji, wykorzystania i oszczędzania energii dla tradycyjnych źródeł pomiarowych, a także alternatywne źródła mówiące dotyczy dziedziny systemów energetycznych.

USU oferuje społeczność kurs jakości, zaktualizowane, który dąży do utworzenia Elektryków pasuje do bieżącej działalności i przyszłego rynku oraz udział w rozwoju społeczeństwa.... [-]

Brazylia Rio de Janeiro
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade Santa Úrsula (USU)

Kurs Nauk Biologicznych, pionier w dziedzinie Nauk Przyrodniczych w Rio de Janeiro, tak wykwalifikowanych specjalistów z wysokiej produktywności naukowej, wprowadzanych d ... [+]

Kurs Nauk Biologicznych, pionier w dziedzinie Nauk Przyrodniczych w Rio de Janeiro, tak wykwalifikowanych specjalistów z wysokiej produktywności naukowej, wprowadzanych do środowiska jako kluczowego procesu kwalifikacyjnego w kilku obszarach.

Doświadczenia z biologii na Uniwersytecie Santa Ursula (USU), międzynarodowo przestrzegane, mówi University jako jeden z najbardziej dobrze przygotowanych instytucji w naszym kraju kwalifikacji zawodowych w dziedzinie zdrowia i środowiska.

Profesjonalne ukończył USU będą mogli: Wykonywanie zadań i obowiązków związanych z diagnostyką stanu zdrowia ludzi i ekosystemów, roślin i zwierząt, klinik, szpitali, laboratoriów, ośrodków i instytucji badawczych i firm produkcyjnych i ogrodach zoologicznych; Plan, rozwoju, prowadzenia i oceny projektów w ramach Biology Zdrowia Według nowych technik i metodologii, zgodnie z obowiązującymi przepisami i protokołów, a także zapewnienia jakości; Szukajcie rozwój metod i metodologii kontekstach i dostosowanych do różnych realiów społeczno-gospodarczych, mających na wydajności, jakości, obniżenia kosztów i wykorzystania czystych technologii.... [-]

Brazylia Rio de Janeiro
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku