Przeczytaj oficjalny opis

UNISANTA: NAJWIĘKSZY Coast University Paulista

Zawarte w wybranej grupie Excellence Instytucji Szkolnictwa Wyższego Ministerstwa Edukacji (MEC), Uniwersytet Santa Cecilia (Unisanta) potwierdza jakość ich pedagogicznego projektu magisterskich i podyplomowych, infrastruktury i genialny wykonywania ich aktywnych nauczycieli, studentów, absolwentów i pracowników. Tylko 9% brazylijskich uniwersytetów są częścią tej grupy.

Od 1961 roku szkoła okazało skromny Zespół Edukacyjny stopniowo w Santa Cecilia, najstarszy z Santos, a jednym z najważniejszych w kraju, z około 15.000 studentów, od przedszkola do podyplomowych, a około 100 tysiąc metrów kwadratowych powierzchni budynku.

Obecnie Uczelnia oferuje 37 licencjackich, w tym tradycyjne i krótkim (sala wykładowa i odległości) oraz licznych kursów rozszerzeń, szerokim sensie, MBA i mistrzów, zatwierdzone jednomyślnie przez CAPES: ekologii i wybrzeża i specjaliści w inżynierii mechanicznej.

Dwaj mistrzowie odpowiadają aktualnym potrzebom kraju. Mistrz Ekologii, w dziedzinie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju i inżynierii, ma na celu przeszkolenie inżynierów do coraz bardziej złożonych wymagań wstępnego soli i innych obiecujących sektorów gospodarki brazylijskiej gospodarki.

Jednak doświadczenia Unisanta kapitan dziedzinie jest wcześniej, w ramach partnerstwa z renomowanych instytucji, takich jak umowy międzyagencyjnych z Politechniki instytucji USP i UE.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Aby dostosować się do potrzeb rynku, mające na celu ukierunkowanego szkolenia, kurs ma umowy i wymiany z kredytobiorców technologii korporacyjnych, urządzeń elektrycznych ... [+]

NAUCZYCIELE są popularne na studia w koncesjonariuszy ENERGII

Elektrycznego Kurs Unisanta jest dostrojony do włączenia nowych technologii obejmujących obszary wytwarzania, przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej, biorąc pod uwagę integrację nowych źródeł energii odnawialnej, takich jak wiatr, słońce, biomasa itp W związku z tym, że skupia się na praktycznych zastosowaniach koncepcyjnych i szkoleń zawodowych związanych z udogodnień projektów, analizy sieci elektrycznych, maszyn i urządzeń, energii elektrycznej i systemów kontroli ochrony.

Aby dostosować się do potrzeb rynku, mające na celu ukierunkowanego szkolenia, kurs ma umowy i wymiany z kredytobiorców technologii korporacyjnych, urządzeń elektrycznych, instytutów badawczych i innych uczelni w Brazylii i za granicą. ... [-]

Brazylia Santos Dumont
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade Santa Cecília (UNISANTA)

Inżynier mechaniczna jest profesjonalnym pracy w planowaniu i kontroli materiałów produkcyjnych, zwłaszcza metali, części i zespołów. ... [+]

Inżynier mechaniczna jest profesjonalnym pracy w planowaniu i kontroli materiałów produkcyjnych, zwłaszcza metali, części i zespołów. Wykorzystuje również zmianę ciśnienia i temperatury i hydrauliczne, pneumatyczne i energii cieplnej.

Dlatego profesjonalny z ogromnych potencjalnych działań, które okazuje się możliwości staży dla studentów i absolwentów do pracy.

Od pierwszego semestru, studenci uczestniczą w praktycznych działaniach, takich jak projektowanie i budowę quad do pedału, kończąc na spornym konkursie na koniec semestru. Ale to jest bardzo poważna sprawa, ponieważ wymaga poświęcenia i badania uczestników, którzy muszą opanować pojęcia fizyczne. ... [-]

Brazylia Santos Dumont
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
5 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku