Przeczytaj oficjalny opis

Zaangażowanie w rozwój regionalny wykonane przez Uniwersytet Vale do Rio Doce (Univale) znajduje odzwierciedlenie w jego działalności. Codziennie, Univale działa spotkać społeczność potrzebuje, potwierdzając swoją tożsamość Community College. To, jak się kwalifikuje jako partnera lokalnego sektora produkcyjnego na rzecz wspierania zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i środowiskowego.

Od momentu powstania w 1967 roku, gdy był jeszcze Univale Minas zarodków Institute of Technology (MIT), Fundacja Farquhar Percival (FPF) jest obecny w historii budynku Instytucji Szkolnictwa Wyższego (ISW). Univale odzwierciedla osiąganiu pożądanego snu przez dłuższy pionierów, którzy z oczami na przyszłość, byli w stanie dać skonsolidowany uniwersytet w scenariuszu regionalnym.

Nauczanie, Badania i Extension są podstawą Univale który jest zawsze koncentruje się na szkoleniu wykwalifikowanych pracowników na rynku pracy. Oferowanie struktury akademickiej w zgodzie z tym celem Univale utrzymuje ponad 27 programów studiów, oferując doskonalenia studia szerokim znaczeniu.

Univale nadal ma dwa programy magisterskie. Magister Nauk Biologicznych, uruchomiona w 2005 roku, ma na swoim obszarze koncentracji Immunopatologii z chorób zakaźnych i pasożytniczych. Ale Mistrz Przestrzennego zintegrowanego zarządzania odzwierciedla wizję awangardowy Univale dzięki pionierskim interdyscyplinarnego podejścia i unikalny w skali kraju, rozpoczęta w 2008 roku.

Zawsze uprzejmy do potrzeb regionalnych, jest zachęcanie Univale Uniwersytet sportu i edukacji kulturalnej, zawsze koncentruje się na aspektach regionalnych w celu promowania wzrostu. Z projektów i programów działań Wspólnoty i usług, Univale przyczynia się do budowy drogi, która prowadzi do przekształcenia rzeczywistości.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Nowy kurs Dyrektorów innowacji Univale we wszystkich aspektach dotyczących tworzenia tej zawodowym najwyższą wagę do wspierania gospodarczej i finansowej naszego kraju. ... [+]

Nowy kurs Dyrektorów innowacji Univale we wszystkich aspektach dotyczących tworzenia tej zawodowym najwyższą wagę do wspierania gospodarczej i finansowej naszego kraju. Oprócz szkolenia strategicznego i istniejących etyki, przygotowanie uczniów do opracowania całościowej wizji, jak również innowacyjnego i zrównoważonego HR, marketingu, produkcji, logistyki, równości i jakości, nowy kurs przychodzi z dużą szczelinę dać nacisk finansów, głównym wąskie gardło istniejących w firmach i projektów w Brazylii. Tak więc, nowa administracja zawodowa będzie w stanie wykryć, zanim inni, główne bariery firmy lub projektu, jak również ustawa proponuje model nowego zarządzania, szczuplejsze, skuteczny, innowacyjny i zyskowny.... [-]

Brazylia Governador Valadares
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
8 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade Vale do Rio Doce (UNIVALE)

Przebieg Elektrotechniki Univale oferuje nowoczesne laboratoria chemii, fizyki, elektroniki, materiałów i pomiarów elektrycznych, maszyn elektrycznych, oprzyrządowanie pr ... [+]

elektrotechnika

Przebieg Elektrotechniki Univale oferuje nowoczesne laboratoria chemii, fizyki, elektroniki, materiałów i pomiarów elektrycznych, maszyn elektrycznych, oprzyrządowanie przemysłowe, automatyka, rysunek techniczny i komputerowa i technologia informacyjna.

Od studentów 1. tercji obecne projekty w handlu Akademickiego, odbywa się co roku, prowadząc artykułów naukowych. Badania i Koniec pracy oczywiście są rozpoznawane przez różne firmy, tworzenie zestawów edukacyjnych, które usprawniają procesy produkcyjne. Prowadzony przez nauczycieli, uczniowie również prowadzić projekty Społeczeństwa w potrzebujących podmiotów regionu.

profil zawodowy ... [-]
Brazylia Governador Valadares
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku