Przeczytaj oficjalny opis

Instytucja prowadzi w swojej historii prawie 50 lat, troski o budowie wiedzy o ich akademickim, i być przygotowanym do usprawnienia procesu uczenia się. Biegli w nowoczesnej koncepcji nauczania, która ceni interes społeczny, szanuje różnice indywidualne i promuje działania zbiorowego i projektów interdyscyplinarnych, w uniwersum charakteryzującej wzbogacając współistnienia różnorodności kulturowej.

Univille przyznaje, że jego perspektywa zwiększa gdy szanuje i akceptuje różnice. Mnogiej jak życie, zrozumieć, że to środowisko, z różnorodnością pomysłów, kultur, wierzeń i wiedzy zapewnia równowagę i możliwości wszechświata.

University uważa, że ​​mądrość jest nabyte w czasie, w przezwyciężaniu problemów i przekazywanie wiedzy, więc to zachęca ludzi do życia swoich doświadczeń i odkryć mnóstwo wiedzy, który jest w każdym calu.

Univille, na co dzień, zachęca ludzi, aby spotkać się i osiągnąć swoje cele. Rozumie, że wszystko ma swoją rację bytu, a dzięki różnorodności poglądów i kultur, wierzy, że ludzie mogą odkrywać i budować swój prawdziwy cel.

Uniwersytet kontemplując powstawanie kolegium do doktora i jest jedyną uczelnią w północnej Santa Catarina. W 50-letniej historii, wzmocnił swoją rolę jako punkt odniesienia w nauczaniu i jako opiniotwórczych na temat głównych wyzwań społeczności lokalnej.

Bądź Univille was też!

Misja, wizja i Zasady

Misja

Promuj humanistyczną i zawodowe odniesienie szkoleniowy dla społeczeństwa, pracy w nauczaniu, badaniach i rozbudowy oraz przyczynić się do zrównoważonego rozwoju.

Widok Jest kraju rozpoznawany jako community college, zrównoważony, innowacyjny, umiędzynarodowionego i odniesienia w nauczaniu, badaniach i rozbudowy.

Wartości instytucjonalne i zasady

Obywatelstwo: autonomia, zaangażowanie, motywacja, dobre samopoczucie i odpowiedzialne uczestnictwo demokratyczne wspierania rozwoju osobistego i społecznego.

Integracja: współpracy i działań opartych na współpracy ze społecznościami wewnętrznych i zewnętrznych, budowania wspólnego dobra.

Innowacje: moc do generowania i przekształcenie wiedzy naukowej do środowisk ekologicznych rozwiązań do wewnętrznych i zewnętrznych przyczynia się do rozwoju społeczno-gospodarczego.

Odpowiedzialność za środowisko: zarządzanie zasobami i działaniami zaangażowanych w równowadze środowiska sprzyjającego lepszą jakość życia.

Cele

Tworzenia i rozpowszechniania naukowych, technologicznych, artystyczne i kulturalne mające na celu dobro społeczne. Innovate odpowiedzialnie, aby zwiększyć dostępność i ucznia pobyt w tej instytucji. Podjęcia działań zarządczych służących poprawie jakości życia zawodowego. Zintegrowanie nowych koncepcji i technologii do procesów edukacji, badań i rozszerzenia. Rozwoju i poprawy krytycznej, śledczych i interaktywny ducha ze społecznościami wewnętrznych i zewnętrznych.

Programy prowadzone przez:
Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Postać obywateli krytyczne i etyczną postawę, wzywając ducha przedsiębiorczości każdego akademicki. ... [+]

O PRZEBIEGU Postać obywateli krytyczne i etyczną postawę, wzywając ducha przedsiębiorczości każdego akademicki. Przyczynia się do jego roli w tworzeniu, zarządzaniu i administracji systemów organizacyjnych. Umożliwia ćwiczenie akademickie, profesjonalne funkcje dla zrównoważonego rozwoju w monitorowaniu ciągłych zmian na rynku.

Miareczkowanie: Licencjat

Czas trwania: 4 lata

Atak: Rano i Noc

Profil zawodowy:

Umożliwia zrozumienie akademicki produkcji i zarządzania naukowych, technicznych, społecznych i gospodarczych. Stymuluje prywatnego / Professional zaufanie do podejmowania decyzji, właściwego rozwoju i zarządzania jakością.

... [-]
Brazylia Joinville
Marzec 2020
W pełnym wymiarze godzin
4 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Universidade da Região de Joinville (UNIVILLE)

Production Oczywiście Inżynieria Univille łączy wiedzę z zakresu biznesu, ekonomii i inżynierii. ... [+]

O PRZEBIEGU Production Oczywiście Inżynieria Univille łączy wiedzę z zakresu biznesu, ekonomii i inżynierii. Student jest przygotowany do planowania, wdrażania i zarządzania systemami produkcji, promowanie lepszą produktywność firmy. Inżynier produkcji zaangażowanych w działania projektu, studium wykonalności i dóbr użytkowych, będąc podstawowym kawałek w przemyśle i firm.

Miareczkowanie: Inżynier Produkcji

Czas trwania: 5 lat

Atak: Rano i Noc

ZAKRES USŁUG

Zakres działalności:

Procesu produkcyjnego; Zarządzanie przemysłowe; Zarządzania jakością; Statystyczna kontrola procesu.

Niektóre materiały, które będziesz studiować:... [-]

Brazylia Joinville
Marzec 2020
W pełnym wymiarze godzin
5 lat
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku