Przeczytaj oficjalny opis

Poznaj Unifran

Historia

Unifran: sprawdzeniu krótką historię rozwoju, osiągnięć i sukcesu Unifran został założony w 1970 roku przez dwóch przedsiębiorców, edukacji Abib Salim Cury i Clovis Eduardo Pinto Ludwig. Z sukcesu przedsiębiorstwa, rozszerzył swoje kursy włączenie do Szkoły Pestalozziego i Wydziału Filozofii Ateneum Francano, pięć lat później. W 1994 roku, kursy oferowane i wewnętrzna organizacja administracyjna są przekształcane na Uniwersytecie Franca, przez Zarządzenia nr 1275, w związku z CFE opinii nr 615/94.

Następnie, wzrost instytucji została udzielona w ramach tej perspektywy, że Francja i regionu skorzystało z jego wpływem. Witając tysiące studentów pochodzących z różnych części kraju, Francja dodany status usługodawcy, a także ważnym ośrodkiem obuwia. Miasto, teraz uniwersytet, zobaczył być zwiększona do praktyki edukacji, badań, rozbudowę i obsługę większej społeczności, dzięki akademickich aspektów doskonałości szkolenia, które pozytywnie ingerowała w ich wskaźników ekonomicznych, politycznych i społecznych.

Od momentu powstania aż do dziś, charakteryzuje go jako uczelnia patrzy w przyszłość, zawsze dążenie do modernizacji infrastruktury, zbiorów bibliotecznych i metod edukacyjnych.

Rok 2013 upłynął pod znakiem ważny krok w przyszłość i doskonałości: Unifran stał się częścią South Educational Cruise, piąty co do wielkości w grupie edukacji w kraju, składa się z instytucji, które posiadają najlepsze akademickie College oficjalnych wskaźników Cruzeiro do Sul, São Paulo / SP; Universidade Cruzeiro do Sul, São Paulo / SP; University Center Moduł, Caraguatatuba / SP; University Center of Federal District, Brasília / DF; City University of Sao Paulo, Sao Paulo / SP; Kolegium bramki wysoki standard, Franca / SP; Zawodowe Franca, Franca / SP; Uniwersytet Franca, Franca / SP; Kolegium San Sebastian, San Sebastian / SP; Kolegium bramki San Sebastian, San Sebastian / SP; Wydział Caraguatatuba, Caraguatatuba / SP; Uniwersytet Centrum Matki Bożej Patronat, Salto i ITU / SP; Kolegium CEUNSP, Salto / SP, kolegium Itu, ITU / SP College i Salto, Salto / SP.

W 1975 roku Uniwersytet miał 400 uczniów. Obecnie istnieje ponad 16.000, rozdzielone między licencjackich, technologicznego, odległości, specjalizacji, magisterskich i doktoranckich, obejmujące wszystkie dziedziny ludzkiej wiedzy. W swojej 40-letniej historii, to wyszkolił ponad 43.000 specjalistów. Mieści się w nim ponad 500 nauczycieli, których tytuły przekracza 60% panów i lekarzy.

Cruzeiro do Sul Educacional

Cruzeiro do Sul Educacional została założona w 1965 roku i obecnie składa się z College Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Universidade Cruzeiro do Sul, Sao Paulo - SP; Moduł University Center, Caraguatatuba - SP; University Center of Federal District, Brasília - DF, City University of Sao Paulo, Sao Paulo - SP; Uniwersytet Franca, College w wysokim standardzie i College CTEC w Franca - SP, a ostatnio, w San Sebastian Kolegium, College bramki San Sebastian - San Sebastian - SP i Wydział Caraguatatuba - Caraguatatuba - SP.

Zaletą strategicznym grupy jest fakt współpracy z instytucjami, marek i różnych stanowiskach poszczególnych rynków i charakterystyki tych miast, gdzie utrzymuje placówek oświatowych. Wszystkie instytucje zachować swoją tożsamość, nie rezygnując z zasad etycznych i ideały wychowania, które prowadzą działania South Educational Cruise, co przekłada się na jedne z najlepszych wskaźników akademickich wśród brazylijskich instytucji edukacyjnych.

 • Najwyższe oceny w pierwszej ocena uczelni zagranicznych Ministerstwa Edukacji - MEC.
 • Najlepszy kurs Visual Arts w São Paulo w Krajowym Przeglądzie pracy studenta - Enade.
 • Najlepsze kursy Nauk Społecznych Brazylii w Krajowym Badanie wydajności student - Enade.
 • Najlepsze kursy Inżynieria Produkcji w São Paulo w Krajowym Przeglądzie pracy studenta - Enade.
 • Best Physical Therapy Oczywiście Sao Paulo w Krajowym Przeglądzie pracy studenta - Enade.
 • Najlepszy Geografia Brazylii oczywiście w Narodowym Badanie wydajności student - Enade.
 • Najlepszy bieg historii w Krajowym Przeglądzie pracy studenta - Enade.
 • Biomedycynie: najwyższa ocena w MEC.
 • Medycyna: tylko bieg São Paulo uznane z maksymalną koncepcji. W Brazylii, członka pionierem Przygotowywane Global Health Learning - GHLO, konsorcjum stworzone przez American Association of Colleges Medycznej.
 • Najlepszy program studiów, zgodnie z CNPq.
 • Wzrost liczby publikacji naukowych w ISI Web of Science.
 • Najlepsza ocena zatwierdzenia w badaniu OAB-DF.
 • Najlepsze miejsce na wybrzeżu Enade, na północ od Sao Paulo.
 • Ponad 200 linii zinstytucjonalizowanej badań.
 • 66 grup badawczych zarejestrowane w CNPq.
 • 04 programów doktoranckich i 11 magisterskich.
 • 51 stypendiów dla Naukowego Initiation CNPq.

Takie cechy i osiągnięcia są wynikiem popełnione, uporządkowany i zarządzania dzielonego między założycieli nauczycieli, członków społeczności akademickiej i uznanych specjalistów na rynku.

Różnicowe i wskaźniki jakości

• Należy do jednej z największych grup edukacyjnych w Brazylii: Cruzeiro do Sul Educacional.

• Doskonałe wskaźniki fizjoterapii, Żywności i estetyki i kosmetyki są klasy 5 w MEC. Medycyna jest upoważniony ostateczna koncepcja 5 prowizję.

• 20 gwiaździste kursy w Przewodniku Student 2015, dodając 62 gwiazd.

• Zaznacz rankingowa Sheet University - RUF 2014: biomedycynie jest jednym z 10 najlepszych pól golfowych w Brazylii (prywatnych i publicznych instytucji) i 2 miejsce wśród prywatnych w całym kraju. Fizjoterapia jest 5 miejsce w São Paulo pomiędzy prywatnym.

• Tysiące absolwentów z czołowych pozycji na rynku pracy.

• USA opatentował innowacyjne cząsteczki, która jest używana w leki, wyniki grupy badawczej Pharmacy.

Programy prowadzone przez:
 • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Universidade de Franca (UNIFRAN)

Inżynieria Produkcji jest dedykowany do projektowania i zarządzania systemami z udziałem ludzi, materiałów, sprzętu i środowiska. Będziesz uczyć się zagadnień związanych ... [+]

W ciągu

Inżynieria Produkcji jest dedykowany do projektowania i zarządzania systemami z udziałem ludzi, materiałów, sprzętu i środowiska. Będziesz uczyć się zagadnień związanych z gospodarką, środowiskiem, finansów itp, poza podstawowymi zagadnieniami technologicznymi innych inżynierii. Ich znajomość będzie miała podstawę w następujących dziedzinach: inżynieria operacje i procesy produkcji, logistyki, badań operacyjnych, inżynierii jakości, inżynierii produktu, inżynierii organizacyjnej, inżynierii przemysłowej, pracy inżynierskiej, inżynierii, zrównoważonego rozwoju i edukacji w zakresie inżynierii produkcji.

Rynek pracy

Jego szeroka baza wiedzy akredytacji zajmują eksponowane stanowiska w organizacjach jako CEO (Chief biura wykonawczego), dyrektor, kierownik, analityk, koordynator i przełożonego w zakresie operacji, logistyki, finansów, zarządzania łańcuchem dostaw, planowania kosztów, jakości i rozwoju produktu.... [-]

Brazylia São Paulo Rio de Janeiro
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
Zaoczne
10 - 10 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku