Universidade de Marília (UNIMAR)

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Uniwersytet Marilia (Unimar) ma ponad pół wieku poświęcony kształceniu wysoko wykwalifikowanych specjalistów do pracy na rynku pracy. Obecnie wyróżnia się jako jeden z wiodących instytucji edukacyjnych w kraju i będzie w trzecim tysiącleciu największym prywatnym uniwersytecie edukacyjny w Brazylii.

Z udokumentowanym doświadczeniem, tych najbliższych latach w centrum generatora wiedzy, przekazywanie ich do kilku pokoleń i liderów tworzących w różnych dziedzinach.

Historia

Instytucja przyszedł w Marilia, w 1938 roku, kiedy miasto - tylko 9 lat - już perspektywy rozwoju komercyjnych, przemysłowych i rolniczych, w tym zaskakującego wzrostu indeksów ludności.

Z tej okazji, Profesor Glicerio Póvoas udało tworzenie Alta Paulista Szkoły Handlowej, a następnie o nazwie Akademia Marilia Handlowej, który zainstalowany przebieg Handlowej. Następnie w dniu 30 grudnia 1956 roku, doprowadziła do Stowarzyszenia Marilia Edukacji dziś utrzymuje UNIMAR. Od tego czasu wzrost był naturalny, w wyniku rozwoju ich kraju.

Unimar jako centrum generatora wiedzy poprzez nauczanie, badania i rozszerzenia, monitoruje rozwój i udział w procesach przemiany społeczeństwa.

Tak więc, wynik nie może być różne: pierwsza szkoła w 1938 roku, z ponad 50 metrów kwadratowych, dziś instytucja posiada pełną infrastrukturę, z jednym z najbardziej nowoczesnych i wyposażonych kampusu uniwersyteckiego w kraju.

Misja

Uniwersytet Marilia ma jak MISJA tworzą etyczne i właściwe profesjonalnym, zawarte w narodowej wspólnoty, w stanie dostarczyć wiedzy, promowanie kultury, wymiany w celu rozwijania świadomości zbiorowej w stałym poszukiwaniu odzysku i ludzkiej solidarności.

Widok

Bądź narodową instytucją odniesienia w szkolnictwie wyższym i jest uznawany za propagatora doskonałości w nauczaniu, badaniach i rozbudowy.

Wartości

Szacunek dla klienta, jakości i niezawodności, zaangażowanie, innowacji, etyki, odpowiedzialności społecznej, zrównoważonego rozwoju, bezpieczeństwa.

Cel

Jako innowacyjne, zorientowane na klienta, ludzi i wyniki w ciągłym poszukiwaniu Jakości Nauczania.

Lokalizacje

Marília

Address
Avenida Higyno Muzzy Filho, 1001
Campus Universitário
CEP: 17.525–902 - Marília/SP

Marília, São Paulo, Brazylia

Marília

Address
Avenida Higyno Muzzy Filho, 1001
Campus Universitário
CEP: 17.525–902 - Marília/SP

Marília, São Paulo, Brazylia

Marília

Address
Avenida Higyno Muzzy Filho, 1001
Campus Universitário
CEP: 17.525–902 - Marília/SP

Marília, São Paulo, Brazylia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium

Programy