Przeczytaj oficjalny opis

Prudentina Stowarzyszenie Edukacji i Kultury (APEC), sponsor University of West Paulista (Unoeste), urodził się z marzeniami o Agripino nauczycieli Oliveira Lima Filho i Ana Cardoso Maia de Oliveira Lima, aby zaspokoić niedobór szkolnictwa wyższego w Presidente Prudente (SP ) i region. W maju 1972 roku, te nauczyciele przyszli do wniosku o pozwolenie na dopuszczenie do eksploatacji na Wydziale Sztuki, Nauk, listów oraz Presidente Prudente Edukacji (Faclepp) od National Board of Education.

To był upoważniony przez Radę w sierpniu tego roku, a 3 października 1972 roku prezydent Emilio Medici Garrastazu, podpisał dekret 71190, tworząc pierwsze kolegium APEC, na Faclepp. Został następnie przeprowadził pierwszą kość APEC, z 536 kandydatów na 350 miejsc konkurencyjnych oferowanych. 21 października 1972 roku, biskup diecezjalny Dom José Gonçalves da Costa wygłaszał wykład inauguracyjny z Faclepp tymczasowo w Chrystusie pomieszczeń Król College.

Ze względu na ideały Agripino i Ana Lima i wielkiego popytu na inne dziedziny wiedzy, w kolejnych latach urodzili kolegia Zdrowie: Pielęgniarstwo, farmacja, fizjoterapia, medycyna, stomatologia, klinicznych, o których mowa, i miejsca, jak laboratoria i siłowni Sport. Wtedy wydziały Inżynierii, Informatyki i wielu innych najlepszych kursów. Wysoka od Bongiovani Garden (obecnie Uniwersytet City) szybko pojawiły się kompleks budynków, który zawiera kampusu I do Unoeste.

Kierując jakości edukacji i życia, APEC wznosiła się. W 1987 roku urodził się w kampusie II, w km 572 autostrady Raposo Tavares w sąsiedztwie Presidente Prudente Limoeiro z kursów w dziedzinie nauk rolniczych, ludzkich i Stosowanej Społecznego. W tym samym roku, dekret ministerialny 83 / MEC rozpoznał Unoeste jako uczelni - ponieważ jest to jedyna prywatna uczelnia w zachodniej São Paulo z tego tytułu.

Uczelnia, jak również struktury materiałów, technologicznych i ludzkich, pomnożona zawsze wysokiej jakości. Wystające pawilony, kliniki, Veterinary Hospital, Experimental Farm, budynków laboratoryjnych, centra agronomii, zwierząt gospodarskich i inne dziedziny szkolnictwa wyższego, badań naukowych i stałą praktyką obywatelstwa. Innym istotne dane: kierunek APEC zawsze ma bardzo kompetentnych specjalistów, wiele z nich jest częścią nauczania / pracowników administracyjnych od początku do dnia dzisiejszego.

Programy prowadzone przez:
  • Portuguese (Brazil)

Ta szkoła oferuje również:

Licencjat

Universidade do Oeste Paulista (UNOESTE)

Trasa wyróżnia się pewne umiejętności zawodowe są wzmocnione, ukierunkowane i prowadził kurs Unoeste jako cechy przywódcze, dobrych relacji człowieka, przejrzystości w za ... [+]

Trasa wyróżnia się pewne umiejętności zawodowe są wzmocnione, ukierunkowane i prowadził kurs Unoeste jako cechy przywódcze, dobrych relacji człowieka, przejrzystości w zakresie organizacji i funkcjonowania idei i logicznego rozumowania. Podczas studiów akademickiego będzie w kontakcie z takich dziedzin jak antropologii, historii, geografii, socjologii, Żywność oraz napoje, turystyka Planowania, noclegi dla zwierząt, transport, biuro podróży, między innymi. Specjalista turystyka promuje, organizuje i planuje wycieczki, imprezy i wypoczynku oraz działalności gospodarczej. I może działać na rejsy, kurortów, hoteli, mieszkań, biur podróży, organizacji imprez, linii lotniczych, parki rozrywki, turystyki ekologicznej, turystyki przygodowej, doradztwo, atrakcji rozrywkowych i rekreacyjnych, planowanie konferencji i zjazdów, organów publicznych, wśród wielu innych możliwości. Graduation w Unoeste oferuje praktyczne lekcje, wycieczki techniczne, konkretne laboratoriów hosting, żywności i napojów i komputer, a także Junior firmą, która umożliwia studentom różne szkolenia.... [-]

Brazylia Presidente Prudente
Marzec 2020
Portuguese (Brazil)
W pełnym wymiarze godzin
6 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku